Ємену загрожує масовий голод через війну рф проти України

Ємену загрожує масовий голод через війну рф проти України
Фото: з відкритих джерел

Унаслідок широкомасштабної збройної агресії росії проти України Ємену загрожує масовий голод.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Euractiv.

«Ємен стикається з проблемами доступності продуктів харчування та глобального ланцюга поставок у таких масштабах, яких раніше не було», – попереджає найбільший імпортер пшениці в країні HSA Group.

Аби запобігти катастрофі, HSA Group звернулася до міжнародних лідерів напередодні саміту з глобальної продовольчої безпеки, який має відбутися в Нью-Йорку 18 травня із закликом до конкретних політичних пропозицій.

У листі, адресованому ООН, HSA Group вказує, що потрібні термінові міжнародні дії, щоб запобігти масовому голоду в Ємені в небачених раніше масштабах, спричиненому війною рф проти України.

За оцінками ООН, понад 17,4 млн жителів Ємену потерпають від нестачі продовольства, а на 1,6 млн чекає «надзвичайний рівень голоду» в найближчі місяці.

Приблизно  третину пшениці країна закуповує в Україні та росії. Однак зростання світових цін та турбулентність ринків у поєднанні зі значними перебоями в постачанні призвели до швидкого зменшення запасів продовольства в країні.

Компанія також висловила особливу стурбованість тим, що нещодавні обмеження на експорт індійської пшениці потенційно можуть підштовхнути кризу продовольчої безпеки в Ємені «до точки неповернення».

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/yemenu-zagrozhuye-masovyj-golod-cherez-vijnu-rf-proty-ukrayiny
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати