ЄС необхідно субсидіювати виробництво залізничних вагонів-зерновозів, – Микола Сольський

ЄС необхідно субсидіювати виробництво залізничних вагонів-зерновозів, – Микола Сольський
Фото: з відкритих джерел

Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський зазначив, що через російську агресію та погрози заблокувати українські порти, назріла актуальна потреба розвивати наземні маршрути з України в Європу.

З метою забезпечення продовольчої безпеки міністр виступив з ініціативою субсидіювати виробництво залізничних вагонів-зерновозів на заводах, які знаходяться в Польщі, Словаччині та Румунії. Це допоможе безперебійно транспортувати зерно залізничним транспортом.

«Щоб ці маршрути були постійними й ефективно функціонували в ринковій економіці, вартує зробити декілька речей. Зерно, яке прибуває до Польщі, Словаччини, Румунії, Угорщини, має далі переміщуватись. Ми бачимо гострий дефіцит потужностей по перевезенню. Кількість залізничних зерновозів в Україні становить приблизно 24 тисячі, а в Європі – близько 12 тисяч. Очевидно, що є гостра необхідність збільшити кількість цих вагонів», – зазначив Микола Сольський.

Міністр наголосив, що збільшення логістики залізничним транспортом зробить маршрути комерційними й конкурентними, стримає інфляцію, пов’язану з продуктами харчування.

Нагадаємо, що в Словацькій Республіці знаходиться один з найбільших заводів з виробництва вантажних вагонів в Європейському Союзі. Збільшення кількості вагонів-зерновозів дозволить зменшити дефіцит рухомого складу для перевезення зернових в ЄС та зменшити вартість логістики.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/yes-neobhidno-subsydiyuvaty-vyrobnycztvo-zaliznychnyh-vagoniv-zernovoziv-mykola-solskyj
Like
Цікаво
Подобається
1
Сумно
Нічого сказати