ЄС починає впровадження нової Спільної сільськогосподарської політики (САР) з 1 січня 2023 року

ЄС починає впровадження нової Спільної сільськогосподарської політики (САР) з 1 січня 2023 року
Фото: з відкритих джерел

Після того як 13 грудня останнім було схвалено стратегічний план Нідерландів, схвалення всіх 28 стратегічних планів нової Спільної сільськогосподарської політики (CAP) було завершено.

Таким чином, процес впровадження нової CAP на 2023-2027 роки, розпочатий у 2018 році для модернізації та спрощення політики ЄС щодо сільського господарства, завершується.

Як голос європейської молокопереробної промисловості, EDA пройшла весь розробки нової аграрної політики у тісному контакті з усіма зацікавленими сторонами, щоб забезпечити хороший результат щодо політики, яка стосується молочної продукції, особливо в Регламенті спільної організації ринку (CMO).

Як було зазначено в 2021 році, коли CAP було затверджено, у той час, коли сталість була у фокусі дискусій, що відбувалися в процесі розробки політики, нова CAP дає необхідний імпульс для розвитку і демонструє гнучкість, створюючи модель політики, здатну створити синергію для інтеграції  Європейського аграрного сектору в амбіційну Європейську зелену угоду.

Нова CAP набуде чинності 1 січня 2023 року та отримає підтримку у 270 мільярдів євро на період 2023-2027 років.  Крім того, Секретаріат EDA, в рамках своєї постійної роботи над сільськогосподарською політикою ЄС, вже розпочав роботу з планування та проведення спеціального семінару CAP у 2023 році для обговорення нової CAP після 2027 року.

Джерело: infagro.com.ua

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/yes-pochynaye-vprovadzhennya-novoyi-spilnoyi-silskogospodarskoyi-polityky-sar-z-1-sichnya-2023-roku
Like
Цікаво
1
Подобається
Сумно
Нічого сказати