ЄС закликав Україну скасувати мораторій на експорт необробленої деревини

ЄС закликав Україну скасувати мораторій на експорт необробленої деревини

Про це йдеться у спільній заяві за підсумками 5-го засідання Ради Україна – ЄС, яке відбулося у Брюсселі, пише Економічна Правда.

“ЄС закликав Україну продовжувати боротьбу з прихованими інтересами, щоб поліпшити діловий та інвестиційний клімат і швидко усунути торговельні подразники, такі як мораторій на експорт необробленої деревини”, – йдеться у заяві.

Рада асоціації привітала зростання двосторонньої торгівлі і погодилася з необхідністю приділити особливу увагу ефективній і своєчасній імплементації положень угоди про вільну торгівлю та усуненню технічних торговельних бар’єрів, в тому числі у сферах митних процедур, технічних регламентів, санітарних та фітосанітарних вимог, а також реформи системи безпеки харчових продуктів, системи державних закупівель та захисту прав інтелектуальної власності.

Читайте також: Уряд планує запровадити продаж лісу тільки через аукціони

“Українська сторона підтвердила свої зобов’язання щодо реформи системи технічного регулювання, зокрема, необхідності прискорити схвалення секторального о законодавства, в тому числі у сфері ринкового нагляду”, – зазначається в заяві.

Нагадаємо, ЄС виніс питання лісу-кругляка за рамки нової угоди про четверту програму макрофінансової допомоги у розмірі 1 млрд євро. Це питання буде розглянуте у спеціально створеному арбітражі.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/yes-zaklykav-ukrayinu-skasuvaty-moratorij-na-eksport-neobroblenoyi-derevyny
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати