Європарламент продовжив безмитну торгівлю з Україною на рік

Європарламент продовжив безмитну торгівлю з Україною на рік
Фото: з відкритих джерел

Європейський парламент продовжив для України дію нульового мита на товари на один рік. Про це  повідомили на сайті Європарламенту.

Рішення підтримали 537 євродепутатів, проти проголосували 42, утрималися – 38.

“Я рішуче підтримую відновлення заходів лібералізації торгівлі, які зараз допомагають забезпечити продовження української торгівлі в умовах жорстокої війни, спричиненої Росією. Ці заходи мають ключове значення для посилення стійкості України, оскільки ми працюємо над поступовою інтеграцією України до внутрішнього ринку ЄС. Наша солідарність з Україною є послідовною, прозорою та непохитною, і її ще більше підкріпив статус кандидата на вступ України до ЄС. Майбутнє України в Європейському Союзі”, – заявила доповідач, депутатка Європарлементу Сандра Калнієте. 

Нагадаємо, 27 квітня Комітет Європарламенту підтримав скасування мит для української продукції з метою підтримки української економіки в умовах російської агресії.

Зазначається, що призупинення мита стосується фруктів і овочів, а також сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки, на які поширюється дія тарифних квот.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/yevroparlament-prodovzhyv-bezmytnu-torgivlyu-z-ukrayinoyu-na-rik
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати