Tempo950x100

Tempo300x100

Європейські фермери закликають обмежити імпорт українських продуктів до ЄС

Європейські фермери закликають обмежити імпорт українських продуктів до ЄС
Фото: з відкритих джерел

Шість європейських сільськогосподарських організацій опублікували спільну декларацію із закликом обмежити імпорт українських продуктів в ЄС, щоб не ставити під загрозу “виживання” європейських виробників, пише Le Figaro.

Як відомо, у травні 2022 року Євросоюз вирішив тимчасово призупинити мита на український імпорт. Однак організації, що представляють європейських фермерів, стурбовані наслідками цих заходів для Європи.

“Ми побоюємося, що, якщо цей механізм збережеться в його нинішньому вигляді, без адаптації, виживання європейських виробників в цілому буде поставлено під загрозу”, – попереджають сторони, що підписали документ.

Вони пропонують використовувати не тільки морський, а й наземні, і річкові коридори, щоб направляти українське зерно в інші країни світу, при цьому на кордоні ввести більш суворий фітосанітарний контроль.

Крім того, пропонується впровадити механізми, які допомагали б визначати місце призначення української продукції і забезпечувати її потрапляння саме туди. У той же час вони пропонують ввести пороги імпорту цієї продукції, засновані на рівні середніх значень 2021-2022 років, так, щоб все, що перевищує ці норми, могло тільки проходити через ЄС перед експортом в треті країни.

Джерело: УНІАН

Перегляди: 335
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/yevropejski-fermery-zaklykayut-obmezhyty-import-ukrayinskyh-produktiv-do-yes
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
2
Нічого сказати