Tempo950x100

Tempo300x100

Європейські гіганти м’ясної галузі запустять хаб для виробників лабораторного м’яса

Європейські гіганти м’ясної галузі запустять хаб для виробників лабораторного м’яса
Фото: з відкритих джерел

Європейські компанії Givaudan, Bühler та Migros, утворили новий хаб — The Cultured Food Innovation Hub у Кемптталі поблизу Цюріха (Швейцарія). Мета інноваційного простору — прискорити розвиток та проникнення на ринок продуктів клітинного сільського господарства.

Існує багато аргументів на користь масового культивування м’яса: відпадає необхідність забою тварин, застосування антибіотиків, відведення ферм під виробництво, які до того ж впливають на екологію.

Інноваційний центр буде автономним підприємством, та повністю належатиме трійці компаній-засновників. Він буде розташованій у самому осередку інновацій та технологій.

Нові потужності нададуть можливості та знання для прискорення розвитку інших компаній у сфері вирощування м’яса, культивованої риби та морепродуктів. Також хаб охоплюватиме технології отримання білку методом точного бродіння.

Центр матиме лабораторію з розробки продуктів, обладнання для культивування біоферментації. Окрім того, The Cultured Food Innovation Hub повністю відповідатиме очікуванням споживачів щодо дотримання принципів стійкого та екологічного виробнитцва.

Bühler привнесе в новий хаб провідні галузеві рішення, які використовуються у розширенні та виробництві тисяч харчових продуктів по всьому світу. Givaudan — багатовіковий досвід та знання у всіх аспектах смаку, включаючи всі види м’ясних альтернатив та глибокий досвід у біотехнології. Migros — компетенції у взаємодії з клієнтами та розвитку ринку.

«Об’єднані зусилля дозволяють продовжити наш шлях до більш стійкої системи харчування», — прокоментував Ян Робертс, головний директор з технологій компанії Bühler.

Джерело: newfood.media

Перегляди: 1
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/yevropejski-giganty-myasnoyi-galuzi-zapustyat-hab-dlya-vyrobnykiv-laboratornogo-myasa
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати
1