Європейські потужності українського МХП збільшують виробництво курятини

Європейські потужності українського МХП збільшують виробництво курятини
Фото: з відкритих джерел

Один із найбільших виробників курятини в Південно-Східній Європі – компанія Perutnina Ptuj, яка входить до групи МХП, за I квартал 2022 року виробила 28,6 тис. тонн курятини та індичатини, повідомляє МХП. Це – на 16% більше, ніж за аналогічний період минулого року, передає УНН.

Загалом за січень-березень цього року продажі курятини та індичатини становили 17,7 тис. тонн, що 11% більше, ніж за аналогічний період минулого року. А все – через збільшення обсягів виробництва і продажів на Балканах.

На м’ясопереробних заводах Perutnina Ptuj у І кварталі 2022 року виробили 10,8 тис. тонн продукції, включно з ковбасами та напівфабрикатами – на 15% більше, ніж за аналогічний період минулого року. При цьому продажі зросли на 8% – до 9,9 тис. тонн.

Підвищилася й ціна на курятину – до 2,83 євро/кг (без ПДВ). Продукти переробки, включно з сосисками й напівфабрикатами також подорожчали – до 2,91 євро/кг.

Водночас в Україні за час війни ціна на курятину МХП суттєво не зросла.

“Сьогодні, якщо ви підете в магазини і порівняєте ціну на курятину, яка була до війни, і ціну в період війни, ви точно не побачите якогось суттєвого зростання. А особливо на фоні зростання цін на овочі та фрукти. Щоб тримати ціну, ми повинні ефективно працювати”, – повідомила фінансовий директор МХП Вікторія Капелюшна.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/yevropejski-potuzhnosti-ukrayinskogo-mhp-zbilshuyut-vyrobnycztvo-kuryatyny
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати