Tempo950x100

Tempo300x100

З 15 лютого розпочинається нерестова заборона на вилов щуки

З 15 лютого розпочинається нерестова заборона на вилов щуки
Фото: з відкритих джерел

З 15 лютого 2024 року почне діяти заборона на вилов щуки звичайної. Обмеження будуть до 31 березня. Мета — збереження, відновлення та примноження популяції.

Про це повідомляє Держрибагентство.

З 15 лютого, відповідно до Правил любительського рибальства, у всіх рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах) встановлюється заборона на добування (вилов) щуки на період нересту, яка діятиме до 31 березня.

У щуки починається період міграції та нерестова активність, яка розпочинається при температурі води від +3 до +5. Аби зберегти та примножити популяцію цієї риби, вводяться відповідні обмеження. Заборона на вилов щуки діятиме по всіх рибогосподарських водних об’єктах, йдеться у повідомленні.

За незаконне добування щуки звичайної передбачено покарання від адміністративної до кримінальної відповідальності. Компенсація за один незаконно виловлений екземпляр щуки становить 3 468 грн.

На сьогодні, за інформацією рибоохоронного патруля, триває заборона вилову риби на зимувальних ямах, яка діятиме до початку весняно-літньої нерестової заборони 2024 року.

Перегляди: 27
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/z-15-lyutogo-rozpochynayetsya-nerestova-zaborona-na-vylov-shhuky
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати