З концесійного проекту у Херсонському порту вийшов ще один співінвестор

З концесійного проекту у Херсонському порту вийшов ще один співінвестор
Фото: з відкритих джерел

Інвестор, що входить до компанії «Рісоїл-Херсон» Джемал Інаішвілі, заявив про вихід із про’кту концесії ДП «Херсонський морський торговельний порт».

Він зазначив, що процес передачі Херсонського порту концесіонерам триває з червня 2020 року, коли було підписано договір із державою. Спочатку планувалося, що процес передачі закінчиться протягом шести місяців, але пройшов уже рік і п’ять місяців, і процес передачі все ще не завершено.

Інаішвілі зазначив, що передача порту концесіонерам затяглася через те, що ні Міністерство інфраструктури України, ні Адміністрація морських портів України до цього не підготувалися належним чином. Вони почали змінювати умови, прописані в концесійному договорі, говорить інвестор.

«На сьогоднішній момент все ще залишилося кілька невирішених проблем, з яких дві основні — це питання з піщаним кар’єром, а також питання кредиторської та дебіторської заборгованості ХМТП. І одне і друге питання прописано у концесійних зобов’язаннях з боку МІУ. Борги порт почав накопичувати ще з моменту створення АМПУ та поділу активів та видів діяльності. До цього потрібно додати вкрай неефективне управління протягом багатьох років з усіма наслідками, що випливають», — каже Інаішвілі.

Затягування процесу передачі порту сприяє нагромадженню ще більших боргів Херсонського порту.

Джерело: landlord.ua

Перегляди: 4
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/z-konczesijnogo-proektu-u-hersonskomu-portu-vyjshov-shhe-odyn-spivinvestor
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати