Залізничники шукають шляхи вирішення складної ситуації з накопиченням вагонів по станції Рені

Залізничники шукають шляхи вирішення складної ситуації з накопиченням вагонів по станції Рені
Фото: з відкритих джерел

По станції Рені зберігаються складнощі через накопичення вагонів для передачі на Галац і Джурджулешти. Про це йшлося під час наради представників АТ «Укрзалізниця», залізниці Молдови та перевізників Румунії, передає Rail.insider.

Як розповів заступник директора департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов, станом на 21 серпня по станції Рені перебували 580 вагонів, які очікували на передачу на Галац і Джурджулешти. Зокрема, по станції Рені для Галаца було понад 450 вагонів.

Основна причина ситуації, що склалася, — низький рівень поглинання вантажів портовими операторами Джурджулешт і Галаца.

Також обговорювали питання підвищення норм передачі вагонів через цей стик. Загальний погоджений обсяг передачі всіх номенклатур становить майже 150 вагонів на добу, третина з них — зернові вантажі. Проте, як наголошувалося під час наради, ці норми не виконуються. Так, по станції Рені наразі щодоби передають 70 вагонів, половина з них — із зерном.

Порушувалось і питання організації збірних потягів для різних вантажоотримувачів у Румунії, та наразі ще триває пошук конкретного рішення.

Водночас одним із варіантів розв’язання ситуації вбачають збільшити горизонт планування передачі вантажів до трьох діб. «Треба спробувати хоча б якийсь період наперед планувати на три доби. Тобто спочатку зібрати заявки на три доби, розпланувати, повідомити Укрзалізницю — і ми доберемо необхідну номенклатуру, доберемо необхідні вагони і вам (іноперевізникам, — ред.) передамо», — зауважив Валерій Ткачов.

Перегляди: 0
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/zaliznychnyky-shukayut-shlyahy-vyrishennya-skladnoyi-sytuacziyi-z-nakopychennyam-vagoniv-po-stancziyi-reni
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати