Запорізькі фермери планують збирати ожину комбайном

Запорізькі фермери планують збирати ожину комбайном
Фото: з відкритих джерел

Після моніторингу ринку ягід 2017 року власники ТОВ «Магістр лайф» із Мелітопольського району Запорізької області зупинилися на ожині, але не для свіжого внутрішнього ринку, а на переробку та експорт. Для цього планують придбати комбайна.

Про це повідомляє журнал «Плантатор».

«Під ожиною маємо 17 га, але найближчим часом плануємо ці площі подвоїти, – розповів співвласник справи й директор господарства Іслам Гварамадзе. – За кілька років вирощування ми переконалися, що ожині доволі затишно на наших землях, а нас влаштовує врожай, який вона дає. Наразі збираємо з гектара 10–12 т, або понад 4 кг плодів із куща. За сприятливих умов і грамотної агрономії від кущів, старших за чотири роки, можна взяти до 18–20 т/га, інакше рахуючи, по 6–7 кг з куща, що для ожини — доволі непоганий показник».

Після збільшення площ насаджень ожини «Магістр лайф» планує купити комбайн, побудувати холодильник та подумати про переробку: виготовлення джемів, варення, соків.

ТОВ «Магістр лайф» створено 2015 року як багатопрофільне. Обробляє 300 гектарів орендованої землі. Крім ожини, вирощують 70 га вишні, решту займають зернові.

Джерело: agrotimes.ua

Перегляди: 10
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/zaporizki-fermery-planuyut-zbyraty-ozhynu-kombajnom
Like
Цікаво
1
Подобається
1
Сумно
Нічого сказати