Застосування японських передових технологій в українському агросекторі підвищить врожайність фруктів та овочів

Застосування японських передових технологій в українському агросекторі підвищить врожайність фруктів та овочів
Фото: з відкритих джерел

Японські передові технології дозволяють впроваджувати ефективні рішення для вирощування різних видів агропродукції. Партнерство з японськими компаніями для застосування цих технологій в Україні сприятимуть підвищенню врожайності фруктів та овочів.

Про це повідомив виконувач обов’язків міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький під час вітального слова на українсько-японському вебінарі «Технології садівництва та овочівництва».

Захід для українських агровиробників організовано  Міністерством аграрної політики та продовольства України спільно з Міністерством сільського, лісового та рибного господарства Японії за участі представників японських компаній.

«Японські компанії розробили низку передових технологій для ефективного вирощування різних видів агропродукції в різних складних кліматичних умовах. Україні, як одному з лідерів забезпечення світової продовольчої безпеки, важливо налагодити партнерство та співпрацю з японськими підприємцями, щоб збільшити врожайність при вирощуванні продукції в теплицях», – зазначив Тарас Висоцький.

Виконувач обов’язків міністра наголосив, що Україна відіграє важливу роль у підтримці глобальної продовольчої безпеки. Більшість української агропродукції  – близько 70% експортується і забезпечує продуктами харчування мільйони людей у світі. 

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/zastosuvannya-yaponskyh-peredovyh-tehnologij-v-ukrayinskomu-agrosektori-pidvyshhyt-vrozhajnist-fruktiv-ta-ovochiv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати