Затверджено порядок держпідтримки виробників картоплі

Затверджено порядок держпідтримки виробників картоплі
Фото: з відкритих джерел

Кабінет міністрів України затвердив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки виробників картоплі.

Відповідна постанова (№ 1008 від 22 вересня 2021 р.) оприлюднена на Урядовому порталі.

«Бюджетні кошти спрямовуються з метою державної підтримки виробників, які займаються сільськогосподарською діяльністю, в тому числі вирощуванням картоплі, для стимулювання збільшення площ посадки картоплі, обсягів виробництва, нарощування потужностей із її зберігання та переробки», — йдеться у постанові.

Бюджетні кошти спрямовуються на надання державної підтримки сільськогосподарським товаровиробникам на безповоротній основі в межах до 50% вартості (без урахування податку на додану вартість) нового будівництва холодильників для зберігання власно вирощеної картоплі (картоплесховищ), цехів первинної переробки власно вирощеної картоплі, побудованих і прийнятих в експлуатацію. Дотація одному виробнику не може перевищувати 10 тис. розмірів мінімальної заробітної плати.

Компенсації нового будівництва об’єктів підлягає вартість об’єктів, введених в експлуатацію з 1 листопада попереднього року по 31 жовтня поточного року.

Держпідтримку отримуюють виробники, які не мають заборгованості з податкових платежів, а також не є банкрутами або у стадії ліквідації.

За цією програмою не може бути компенсована вартість обладнання, якщо його вартість частково компенсована за рахунок коштів державного бюджету за програмою 2801580 «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва».

Джерело: agroportal.ua

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/zatverdzheno-poryadok-derzhpidtrymky-vyrobnykiv-kartopli
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати
2