Завершення опалювального сезону в Україні: ситуація в регіонах

З настанням теплішої погоди регіони України активно готуються до завершення опалювального сезону. На сьогоднішній день подача тепла до житлових будинків та соціальних установ триває у звичайному режимі, проте деякі області вже розпочали процес відключення опалення.
Про це розповідає AgroReview
Огляд ситуації в областях
Вінницька область: Всі заклади освіти, охорони здоров’я та соціальної сфери забезпечені теплом, а також 1 287 житлових будинків, з яких 432 обладнано індивідуальними тепловими пунктами.
Волинська область: Житлові будинки, навчальні заклади та медичні установи повністю укомплектовані теплом, а також забезпечені електро- та водопостачанням. У разі відключення електроенергії на об’єктах житлово-комунального господарства є генератори.
Дніпропетровська область: З 1 039 котелень працює 1 015. Через ворожі обстріли призупинено теплопостачання до 104 житлових будинків у Зеленодольську. У Кривому Розі триває відновлення стабільного опалення.
Донецька область: В області працює 132 котельні. Через безпекову ситуацію опалювальний сезон не розпочали у Покровській громаді. 233 об’єкти теплового та водопровідно-каналізаційного господарства забезпечено генераторами.
Житомирська область: У всіх 926 котельнях постачають тепло, а об’єкти теплоенергетики забезпечені джерелами живлення. Тривають роботи зі встановлення когенераційних установок.
Закарпатська область: 1 306 котелень повністю забезпечують потреби споживачів у теплі. Генератори також забезпечують заклади освіти та критичної інфраструктури.
Запорізька область: 184 котельні з 201 продовжують роботу. Три дошкільні заклади та три навчальні заклади Кушугумської громади залишаються без опалення через обстріли.
Івано-Франківська область: Теплом забезпечено 815 котелень, з резервними джерелами живлення на понад 98%.
Київська область: Усі навчальні та медичні заклади, а також житлові будинки отримують тепло, а в роботі перебуває 1 377 котелень.
Львівська область: З 20 березня у Львові тимчасово призупинено подачу тепла вдень через підвищення температури повітря, а вночі тепло все ще постачається.
Миколаївська область: Діюча котельня налічує 1 091 одиницю, що забезпечує тепло для всіх споживачів та має парк генераторів для критичної інфраструктури.
Одеська область: 1 315 котелень продовжують постачання тепла, а також забезпечені генераторами.
Полтавська область: Всі споживачі отримують тепло. На об’єктах критичної інфраструктури встановлено 340 генераторів.
Рівненська область: Опаленням забезпечено всі житлові будинки. Через підвищення температури всі котельні переведено в мінімальний режим роботи.
Сумська область: У роботі перебувають всі котельні, які повністю забезпечують теплом споживачів.
Тернопільська область: Всі споживачі отримують тепло, а понад 1 800 об’єктів критичної інфраструктури забезпечено автономними джерелами живлення.
Харківська область: Опалювальний сезон триває у 48 громадах, а у восьми не розпочали через безпекову ситуацію.
Херсонська область: 12 березня завершено опалювальний сезон для соціально-культурних об’єктів, а для мешканців будинків з індивідуальним опаленням він завершиться 30 квітня.
Хмельницька область: Опалювальний сезон триває, але через покращення погоди знижено рівень постачання тепла. Рішення про завершення сезону ще не ухвалено.
Черкаська область: 127 котелень забезпечують тепло для понад 142 тис. споживачів, у тому числі для лікарень і шкіл.
Чернівецька область: 662 котельні постачають тепло, але через підвищення температури теплопостачання обмежується вдень.
Чернігівська область: 694 котельні забезпечують теплом споживачів, а на випадок відключень електроенергії об’єкти життєзабезпечення забезпечені 2,5 тис. генераторів.