Збільшення пропозиції моркви на українському ринку призвело до зниження цін

Збільшення пропозиції моркви на українському ринку призвело до зниження цін
Фото: з відкритих джерел

Цього тижня в Україні спостерігається чергове зниження цін на моркву, повідомляють аналітики проекту EastFruit.

Зокрема, на ринку помітно збільшилася пропозиція цієї продукції з місцевих господарств, що призвело до загального зниження споживчого попиту та негативно позначилося на темпах реалізації у сегменті моркви.

Так, сьогодні морква з місцевих господарств надходить у продаж по 6-10 грн/кг ($0,15-0,25/кг), що в середньому на 15% дешевше, ніж тижнем раніше.

Знижувальний ціновий тренд у даному сегменті виробники пов’язують із збільшенням пропозиції моркви на ринку, оскільки ті господарства, які раніше утримувалися від продажу, зараз активно розпродують наявні обсяги. При цьому досить високою залишається пропозиція некондиційних коренеплодів, що також чинить тиск на ціни на якісну продукцію.

Варто зазначити, що на сьогодні ціни на моркву в Україні вже в середньому на 75% нижчі, ніж наприкінці березня минулого року. При цьому виробники зазначали, що якщо найближчим часом ситуація на ринку не зміниться, вони будуть готові знижувати ціни на ці коренеплоди і далі з метою збільшення темпів збуту.

Перегляди: 57
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/zbilshennya-propozycziyi-morkvy-na-ukrayinskomu-rynku-pryzvelo-do-znyzhennya-czin
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати