На українську кукурудзи високий попит з боку імпортерів

На українську кукурудзи високий попит з  боку імпортерів
Фото: з відкритих джерел

Згідно з даними ІА «АПК-Інформ», експортні ціни попиту на фуражну кукурудзу на західних кордонах України протягом минулого тижня залишались переважно стабільними із незначним домінуванням підвищувального цінового тренду.

Ключовим чинником підтримки цінової ситуації був досить високий попит імпортерів на тлі прогнозованого скорочення врожаю даної культури в країнах ЄС. Також впливати на ціни продовжувало подальше нарощування трейдерами обсягів експорту зерна як морем, так і сухопутними шляхами. Однак напружена логістика поруч із просуванням жнив пізніх зернових культур виступали фактором стримування більш істотного цінового зростання.

Ціни імпортерів із поставкою у жовтні-листопаді на кордоні з Польщею, Угорщиною та Румунією становили переважно 220-235, 240-250 і 235-245 EUR/т DAP. Ціни з доставкою до румунських і угорських міст сягали 270-290 і 265-310 EUR/т DAP, а до порту Констанца – 280-290 EUR/т DAP.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/zbyrannya-vrozhayu-kukurudzy-v-ukrayini-nivelyuye-vplyv-na-cziny-vysokogo-popytu-importeriv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати