Зеленський закликав французький бізнес інвестувати в українсьий АПК

Зеленський закликав французький бізнес інвестувати в українсьий АПК
Фото: з відкритих джерел

Президент України Володимир Зеленський закликав французький бізнес інвестувати в українську харчову промисловість.

Виступаючи у вівторок за допомогою відеозв’язку на конференції “Солідарність з українським народом”, яка відбувається у вівторок у Парижі, Зеленський нагадав, що цього року “спільними зусиллями вдалося зупинити розгортання глобальної продовольчої кризи”.

“Ми вже відправили на експорт понад 13 млн тонн зерна. Завдяки нашій ініціативі “Зерно з України” ми допоможемо найбіднішим країнам”, – сказав він.

“Але ми відправляємо на експорт і гуманітарним вантажем, переважно сировину, а можемо – продукти переробки. Прямо зараз є потреба у будівництві цілої галузі, яка орієнтуватиметься на експорт і точно матиме споживачів, і точно даватиме прибуток”, – сказав Зеленський.

Було б правильно, зазначив він, “якби французький бізнес уже зараз оцінив перспективи та прийшов до України. Так само в енергетиці, машинобудуванні, оборонній промисловості, транспорті та інших галузях”.

Він також нагадав про взяте Францією шефство над Чернігівською областю, де вже надано допомогу у відновленні мостів.

“Я запрошую вас долучитися до програми швидкого відновлення. Обсяг нашого плану швидкого відновлення – понад 50 000 об’єктів та понад 12 млрд євро”, – сказав Зеленський.

Говорячи про благодійність, він зазначив, що перша леді Олена Зеленська представила проєкт відновлення однієї із лікарень Харківської області – опорної лікарні в Ізюмі. “Це проєкт, кошти для якого акумулює Фонд Олени Зеленської. Усі напрями роботи буде представлено сьогодні у Франції – це освіта, охорона здоров’я, гуманітарна допомога. За кожним із цих напрямів можуть проявити себе ваші люди”, – сказав президент України.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/zelenskyj-zaklykav-franczuzkyj-biznes-investuvaty-v-ukrayinsyj-apk
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати