Зернова ініціатива: добова кількість виходів суден із українським збіжжям впала до антирекордного показника

Зернова ініціатива: добова кількість виходів суден із українським збіжжям впала до антирекордного показника
Фото: з відкритих джерел

Упродовж січня кількість виходів суден із українських портів трималася на рівні 2,7, тобто в середньому це було по 2–3 кораблі в день. Це фактично вважався один із найнижчих показників за всі місяці існування «зернової ініціативи». Він зумовлений штучним блокуванням роботи зернового коридору з боку російських інспекторів. Однак за останні дні, станом на кінець січня, ситуація погіршується і добова кількість суден впала до 2,5. Це антирекордний показник.

Попри це, середній тоннаж відправок на одному судні в січні зберігся на рівні 37 тис. тонн, що є найкращим показником за час роботи Коридору. Але на загальну кількість відправок у січні це позитивно не вплинуло. Так, Коридором за перший місяць нового року виїхало лише 2,4 млн тонн збіжжя, тоді як у вересні та жовтні це було понад 4 млн тонн. Пшениці у січні відправлено 540 тис. тонн, з них до Африки – 61 тис. тонн.

Всього Україна вже відправила в рамках зернової ініціативи 675 суден із вантажем в 18,4 млн тонн. Частка Африки становить 2,3 млн тонн, Азії – 5,1 млн тонн, Європи – 7,5 млн тонн, Близького Сходу – 3,4 млн тонн.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/zernova-inicziatyva-dobova-kilkist-vyhodiv-suden-iz-ukrayinskym-zbizhzhyam-u-ramkah-korydoru-vpala-do-antyrekordnogo-pokaznyka
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати