“Зернова угода”: Україна висунула дві вимоги до росії

“Зернова угода”: Україна висунула дві вимоги до росії
Фото: з відкритих джерел

Україна зацікавлена у продовженні функціонування «зернового коридору», проте росія має припинити своїм саботажем гальмувати його дію. Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

«Україна зацікавлена у продовженні функціонування цих домовленостей. Тому перше, що ми вимагаємо, щоб росія залишилася в цій домовленості і припинила грати в «голодні ігри» з усім світом заради свого задоволення. І друге – росія повинна припинити в рамках «зернової домовленості» гальмувати процеси з інспекції кораблів», – сказав він.

Глава української дипломатії наголосив, що гальмування дії угоди – це тихий саботаж, яким росія займається на щоденній основі.

За словами Кулеби, у ті дні, коли зернова угода працювала без російських інспекторів, кількість суден, які пройшли, завантажилися зерном та вийшли, критично зросла.

«Щойно росія повернулася – почалися проблеми. Тому тут є два завдання. Мало залишити росію у «зерновому коридорі», її треба ще змусити припинити тихий саботаж цієї ініціативи зсередини», – додав міністр.

Джерело: Главком

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/zernova-ugoda-ukrayina-vysunula-dvi-vymogy-do-rosiyi
Like
Цікаво
16
Подобається
Сумно
2
Нічого сказати
1