Житомирський м’ясокомбінат належить російським бізнесменам

Житомирський м’ясокомбінат належить російським бізнесменам
Фото: з відкритих джерел

ТОВ «Житомирський м’ясокомбінат», яке є одним із найстаріших підприємств України, належить громадянину російської федерації. Про це редакції 368.media стало відомо із реєстру юридичних осіб.

Згідно з реєстром, компанія 99,6% статутного капіталу компанії належить ТОВ «Група компаній Альянс», яка належить громадянину рф Армену Мелікяну. Ще 0,4% статутного капіталу «Житомирського м’ясокомбінату» належить його синові Давиду Мелікяну, який, у свою чергу, оформлений директором ДК «Альянс».

Група контролює Андрушівський маслосирзавод, мережу фірмових магазинів «Житомирська М’ясна Гільдія» та «Файна Фуд Груп». Цей м’ясо-сирний конгломерат, очолюваний громадянином росії Арменом Мелікяном, також відзначився у скандалі з покупкою кропивницького «Заводу модифікованих жирів» і теж намагається просувати позитивний імідж, щоб нейтралізувати негативні відгуки.

Варто зазначити, що після прийняття закону про конфіскацію російських активів житомирські місцеві ЗМІ першими кандидатами на цей процес у своєму регіоні почали називати підприємства ДК «Альянс».

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/zhytomyrskyj-myasokombinat-nalezhyt-rosijskym-biznesmenam
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати
1