Зміни у порядку бронювання працівників викликали дефіцит механізаторів на Кіровоградщині

Зміни у порядку бронювання працівників викликали дефіцит механізаторів на Кіровоградщині
Фото: з відкритих джерел

Зміни у порядку бронювання військовозобов’язаних відбулись не на користь будь-якого підприємства, у тому числі й аграріїв.

Таку думку висловила начальниця відділу мобілізаційної роботи апарату Кіровоградської ОВА Світлана Копієвська в коментарі «Суспільному».

«Під бронювання підпадають керівники підприємства і їхні заступники незалежно від віку і військового звання та військово-облікової спеціальності. Всі інші військовозобов’язані, які нині працюють у наших господарствах, підлягають бронюванню на 50%», — додала вона.

Водночас керівниця департаменту агропромислового розвитку Кіровоградської ОВА Валерія Фурманова зазначила, що зараз закінчується бронювання у того, хто подавався ще торік.

«Напередодні весняно-польових робіт це значна проблема. Ми розуміємо, що й так багато працівників пересіли за «Леопарди», — каже керівниця департаменту. — Наразі дефіцит складає близько сотні механізаторів узагалі в області, але з кожним днем ця цифра зростатиме, тому що підходимо до весняно-польових робіт».

На 1 лютого керівники фермерських господарств Кіровоградщини подали до обласного центру зайнятості заявки на 30 вакансій. Господарства потребують трактористів й трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва. Роботодавці пропонують за цими посадами заробітну плату в межах від мінімальної до 20 тис. грн. Загалом за рік було понад 1200 таких вакансій.

Джерело: kurkul.com

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/zminy-u-poryadku-bronyuvannya-praczivnykiv-vyklykaly-deficzyt-mehanizatoriv-na-kirovogradshhyni
Like
Цікаво
1
Подобається
Сумно
Нічого сказати
1