Знищення росіянами сільськогосподарського підприємства на Харківщині завдало збитків на 30,9 млн грн

Знищення росіянами сільськогосподарського підприємства на Харківщині завдало збитків на 30,9 млн грн
Фото: з відкритих джерел

Під час артобстрілу та авіанальотів, здійснених російськими окупантами 11 червня, пошкоджень зазнало одне з сільськогосподарських підприємств Харківщини, що спеціалізувалось на вирощуванні зернових, бобових культур і насіння олійних культур. Це завдало збитків довкіллю на понад 30,9 мільйона гривень.

Про це повідомляє Державна екологічна інспекція України.  

Зазначається, що під час ворожого артобстрілу та двох авіанальотів, пошкоджень зазнало одне з сільськогосподарських підприємств Харківщини, що спеціалізувалось на вирощуванні зернових, бобових культур і насіння олійних культур.  

На території підприємства зафіксовано зруйновані та пошкоджені будівлі, складські приміщення, критий тік, очищувальну лінію, маслоцех та інше. 

У результаті військових дій спричинено засмічення території будівельними відходами та уламками бойових частин ракет і снарядів, загальною площею 16 000 м2 (об’єм понад 100 м3). Також це завдало збитків на понад 30,9 млн гривень.  

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/znyshhennya-rosiyanamy-silskogospodarskyh-pidpryyemstv-na-harkivshhyni-zavdalo-zbytkiv-na-309-mln-grn
Like
Цікаво
1
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати