Зростання цін на торішню капусту в Україні триває

Зростання цін на торішню капусту в Україні триває
Фото: з відкритих джерел

В Україні вже другий тиждень поспіль зростають ціни на торішню білокачанну капусту, повідомляють аналітики проєкту EastFruit. Причина такої цінової тенденції в тому, що пропозиція капусти врожаю 2022 року продовжує стрімко скорочуватися, тоді як масові поставки цієї продукції нового врожаю ще не почалися. Водночас попит у цьому сегменті зберігається досить високим, що дає змогу фермерам і далі підвищувати ціну на свою продукцію.

На сьогодні українські фермери пропонують до продажу торішню білокачанну капусту по 25-30 грн/кг ($0,68-0,82//кг), що в середньому на 22% дорожче, ніж тижнем раніше.

Чергове подорожчання в сегменті торішньої капусти гравці ринку пояснюють дефіцитом цієї продукції, оскільки більшість українських виробників наразі вже завершили сезон реалізації, а решта фермерів пропонують до продажу залишкові партії білоголової капусти врожаю 2022 року.

Варто зазначити, що ціни на торішню капусту на українському ринку на сьогодні в середньому в 1,5 раза вищі, ніж на початку травня минулого року. При цьому багато гравців ринку не виключають, що підвищувальний ціновий тренд у цьому сегменті збережеться і надалі. Свою думку вони аргументують тим, що пропозиція білокачанної капусти врожаю 2022 року продовжує стрімко скорочуватися.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/zrostannya-czin-na-torishnyu-kapustu-v-ukrayini-tryvaye
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати