Зростання пропозиції огірка з Туреччини призвело до зниження цін в Україні

Зростання пропозиції огірка з Туреччини призвело до зниження цін в Україні
Фото: з відкритих джерел

Незважаючи на обмежену пропозицію огірка в українських тепличних комбінатах, ціна на цю продукцію на ринку України стрімко знижується, повідомляють аналітики проекту EastFruit.

Ситуацію, що склалася, оператори ринку пов’язують, перш за все, із суттєвим збільшенням пропозиції щодо недорогої продукції з Туреччини. Крім того, темпи збуту огірка на українському ринку за останній тиждень помітно знизилися, що негативно позначається на загальному рівні цін.

На сьогоднішній день турецький огірок великим оптом в Україні пропонується до продажу по 48-60 грн/кг ($1,31-1,64/кг), що в середньому на 25% дешевше, ніж наприкінці минулого тижня. Місцеві огірки на сьогоднішній день пропонують одиничні тепличні комбінати, при цьому, посилаючись на обмежену пропозицію цієї продукції, озвучують їх ціни на досить високому рівні 75-80 грн/кг ($2,05-2,19/кг).

Обмежена пропозиція на ринку огірків із місцевих тепличних комбінатів та досить високі ціни на цю продукцію були основною причиною, через яку імпортери збільшили постачання огірків із Туреччини.

Додамо, що, незважаючи на тенденцію зниження цін, на даний момент імпортний огірок в Україні пропонується до продажу в середньому в 1,6 раза дорожче, ніж за аналогічний минулорічний період. При цьому більшість операторів ринку не виключають подальшого зниження цін у сегменті імпортної продукції, якщо темпи збуту в даному сегменті не активізуються.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/zrostannya-propozycziyi-ogirka-z-turechchyny-pryzvelo-do-znyzhennya-czin-v-ukrayini
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати