Tempo950x100

Tempo300x100

Зростає накопичення вагонів із зерновими вантажами у напрямку портів

Зростає накопичення вагонів із зерновими вантажами у напрямку портів
Фото: з відкритих джерел

За тиждень кількість вагонів із зерновими вантажами, шо прямують до портів Великої Одеси, зросла на 365 одиниць. Про це йшлося під час онлайн-наради представників АТ «Укрзалізниця» з учасниками аграрного ринку, пише Rail.insider.

Наразі до порті Великої Одеси прямують 7763 вагони із зерном. Це на 365 одиниць більше, ніж тиждень тому. Побільшало і вагонів із зерном, що прямують до Ізмаїлу, — з 642 до 679 одиниць.

Середньодобовий показник вивантаження у портах Великої Одеси становить 1155 вагонів на добу. Це на 102 одиниці більше, ніж тиждень тому. На 27 одиниць побільшало вагонів із зерном, що рухаються у напрямку порту Ізмаїл, — до 97.

Окрім того, за останній тиждень зріс обсяг передачі зернових вантажів через західні прикордонні переходи.

Так, через українсько-польський кордон передається 85,6 вагона із зерном на добу. За тиждень показник зріс на 10,2 одиниці.

До Словаччини щодоби рухаються 59,3 вагона. Це на 5,6 одиниці більше, ніж тиждень тому.

Демонструє зростання і обсяг передачі зернових до Угорщини — на 4,6 вагони на добу. Збільшення становить 4,5 одиниці на добу.

Водночас скоротилася кількість вагонів із зерном, що передаються через прикордонні переходи до Румунії. Наразі показник становить 99,7 одиниці на добу. Це на 14 вагонів менше, ніж тиждень тому.

Загальний показник середньодобової передачі зернових вантажів і макухи становить 385 вагонів на добу. Упродовж тижня показник зріс на 15 вагонів.

Перегляди: 138
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/zrostaye-nakopychennya-vagoniv-iz-zernovymy-vantazhamy-u-napryamku-portiv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати