Мови

«Бучачагрохлібпром» відкрив новий елеватор

19 червня 14:31
Встановлене обладнання ― це силоси SYMAGA, зернова сушарка BONFANTI та транспортні системи ТОВ «ЗЕО». Всі процеси автоматизовані та мінімізують вплив людського фактору

Поділитися

«Бучачагрохлібпром» відкрив новий елеваторний комплекс загальною місткістю 30 тис. тонн зберігання. Про це повідомляє AgroReview  з посиланням на прес-службу ГК «Зернова столиця».

Саме ця група компаній виступила генеральним проектувальником та генеральним підрядником. Так, елеватор пройшов всі тестові випробування та повністю готовий до приймання нового врожаю.

Встановлене обладнання ― це силоси SYMAGA, зернова сушарка BONFANTI та транспортні системи ТОВ «ЗЕО». Всі процеси автоматизовані та мінімізують вплив людського фактору.

На церемонії відкриття були присутні представники міністерства АПК, керівники облдержадміністрацій та народні депутати Верховної Ради.

Довідка

«Бучачагрохлібпром» є виробником та реалізатором високоякісного кондиційного насіннєвого матеріалу вітчизняної і зарубіжної селекції для багатьох регіонів України, Росії, Молдавії. Компанія «Бучачагрохлібпром» була заснована в 2004 році.

Автор матеріалу: 
Agro Review
Загрузка...