10% озимих зернових в Україні під загрозою через відсутність дощів

22 червня 09:19
У Київській області відзначається одна з найбільш унікальних посух в цьому році, також мало дощів було в Херсонській області

Поділитися

Від посушливої погоди в ряді областей України можуть постраждати близько 10% площ озимих зернових культур. Про це повідомила начальник відділу агрометеорології Українського гідрометеорологічного центру Тетяна Адаменко.

За її словами, найбільш інтенсивна посуха наголошується в центральних і південних областях країни.

«Опади випадали нерівномірно. Наприклад, в Дніпропетровській області після довгої відсутності дощів в південній частині регіону випали зливи і ситуація поправилася. Дуже добре була зволожений грунт в Одеській області, ще краще ситуація в західних областях. При цьому в Київській області відзначається одна з найбільш унікальних посух в цьому році. Також мало дощів було в Херсонській області», – уточнила експерт.

Т. Адаменко зазначила, що опади у вигляді дощу пройшли майже по всій території країни, однак не скрізь прибрали засуху. «Найближчим часом очікуються дощі, лише їх знову буде недостатньо, щоб мінімізувати ті посушливі лінії, які на даний момент вже присутні», - додала вона.

За матеріалами «АПК-Інформ»

Автор матеріалу: 
Agro Review
Загрузка...