150670

100 млн тонн зернових – аграрний прорив України як результат синергії виробників

Стратегічна мета – досягнути 100 млн тонн врожаю експортних сільськогосподарських культур, об’єднала прогресивних українських аграріїв під час конференції PRO100 AGRO, що відбулася в рамках партнерської програми Кернел Open Agribusiness.

Конференція PRO100 AGRO стала платформою для отримання нових практичних знань та генерування дієвих ідей для представників сільськогосподарської сфери різних рівнів та напрямків. Під час заходу учасники дізналися про новітні технологічні рішення, спрямовані на зростання врожайності та прибутковості, світові тренди, досвід Кернел, практику застосування технологій точного землеробства, прослухали виступи провідних світових агроекспертів. Тим самим присутні проектували кроки до спільної стратегічної мети – збільшити річний обсяг виробництва зернових та олійних культур в Україні до 100 мільйонів тонн і підняти національну економіку на якісно новий рівень, розвиваючи потенціал ключового постачальника сільськогосподарської продукції на світовий ринок.

«Ми, аграрії, не є конкурентами один для одного. Ми і Україна в цілому сьогодні конкуруємо з усім світом. Наша перевага в тому, що ми можемо постачати на ринок продукцію високої якості та низької собівартості. Адже все, чого хоче ринок, – споживати і споживати дешево. Тому будь-який продукт, який експортує Україна, повинен бути якісним та недорогим. Глобальна тенденція до зниження витрат на виробництво створила багато нових технологій і підходів, чим успішно користуються компанії зі світовими іменами. Тому низька собівартість – головна ідея агробізнесу у світі і наша найбільша конкурентна перевага», – зазначив Євген Осипов, генеральний директор Кернел.

За його словами, в агробізнесі повинні розвиватися і бути присутніми всі форми та розміри виробництва. На ринку мають працювати малі, середні та великі компанії. У вибудовуванні якісного партнерства й усвідомленні цінності кожного гравця полягає філософія проекту Кернел Open Agribusiness.

Читайте також: Кернел запустив онлайн-платформу Open Agribusiness для аграріїв

«Ми хочемо, щоб українські аграрії вирощували більше продукції, знижуючи її собівартість. Приклад таких країн, як Бразилія та Аргентина, показує, що, коли сільгоспвиробники обмінюються інформацією і знаннями, впроваджують кращі практики, відбувається зростання врожайності. Саме тому ми запустили багатофункціональний портал для сільгоспвиробників Open Agribusiness. На цьому ресурсі в режимі реального часу можна отримати актуальні закупівельні ціни на зернові та олійні культури, дізнатися умови форвардної програми Кернел, побачити реальні результати застосування тієї чи іншої технології на полях Компанії і прийняти рішення про доцільність її використання на своєму полі, ознайомитися з провідними світовими аграрними практиками», – підкреслив Євген Осипов.

У Кернел впевнені, що на принципах взаємної відкритості компанія й сама буде стрімко розвиватися.

«Ми відкриті для ефективного партнерства і зі свого боку робимо все можливе. В рамках проекту Open Agribusiness було запроваджено форвардну програму, завдяки якій її учасники можуть отримати часткову передоплату на поставку озимих і ярих зернових та олійних культур. Це дозволить модернізувати їх виробництво, вдосконалити технології обробітку землі, збільшити врожайність. Наразі в структурі продажів Кернел 50% займають саме форвардні програми. Якщо в минулому році сума програми складала $60 млн, то в цьому році компанія збільшує її до $80 млн. Крім того, всі учасники форвардної програми отримають унікальну можливість приєднатися до системи супутникового моніторингу полів Cropio. Впродовж терміну дії форвардного договору партнери Кернел зможуть на безоплатній основі здійснювати моніторинг своїх посівів, а також порівнювати їх з полями Кернел та інших виробників у тому ж регіоні», – розповів Олександр Головін, директор із закупівель зернових та олійних культур Кернел.

Тему високої технологічності та інноваційності продовжили на конференції пропозицією використання електронного документообігу у взаємодії з партнерами. Це дозволить проводити операції в зручному форматі з використанням електронного підпису, в тому числі в мобільному форматі у смартфонах. Для демонстрації всіх переваг системи під час конференції було підписано договір з партнером Кернел – директором агрофірми «Дніпро» Леонідом Рисіним.

Продовжилася конференція виступами провідних світових агроекспертів з питань сівозміни, живлення рослин, подолання хвороб. Зокрема, про нові тренди і технології у вирощуванні та обробітку соняшнику і кукурудзи розповідали Луїс Карлос Алонсо (Syngenta, Іспанія) і Антон Штадлер (NU Agrar GmbH, Німеччина). Поділився досвідом подолання хвороб соняшнику Альберто Мартін Санц (Pioneer, Іспанія). Про успішний досвід удобрення культур в Кернел учасники конференції дізналися від Костянтина Шитюка, керівника служби рослинництва Кернел. Завершив блок рослинництва виступ Аркадія Лунгула, керівника науково-дослідного відділу Кернел, в якому було окреслено систему науково-дослідного супроводу виробництва в компанії, а також основні результати випробувань технології вирощування соняшнику та кукурудзи в різних регіонах.

Як ефективно користуються здобутками технологічного прогресу в Кернел, розповіли керівники напрямків Агробізнесу компанії. Так тему впровадження високих технологій точного землеробства розкрив Євгеній Сапіженко, керівник служби моделювання та моніторингу Кернел. Про нові тренди у сфері IT в агробізнесі учасники могли дізнатись під час виступу Олександра Хижняка, керівника ІТ проектів Агробізнесу Кернел. Зокрема Олександр презентував присутнім проект #DigitalAgriBusiness – комплексну інформаційну систему управління агровиробництвом, яка є результатом освоєння в Кернел штучного інтелекту і BigData. З можливостями системи супутникового моніторингу Cropio присутніх ознайомив Віталій Андрющенко, головний технолог служби рослинництва Кернел.

Конференція PRO100 AGRO зібрала понад 700 сільгоспвиробників з усієї України. Більша частина присутніх (80 – 85%) – керівники сільгосппідприємств, а також представники аграрних університетів і виробничі партнери компанії Кернел. Для учасників захід став дієвим орієнтиром до наступних кроків у розвитку власних агровиробництв.

«Ми співпрацюємо з Кернел з 2005 року. Минулого року наше підприємство брало участь у проведенні дослідів щодо підвищення ефективності вирощування соняшнику. Участь в конференції PRO100 AGRO вкотре довела, що ми рухаємось у правильному напрямку, використовуючи нові технології, про які йшлося в доповідях спікерів. Ми й самі бачимо результат. Наразі вирішуємо питання щодо підключення та користування системою Cropio. Сподіваюсь, на наступній конференції, яку неодмінно відвідаю, вже зможу поділитись власним першим досвідом», – коментує Олег Шевченко, директор ТОВ «Щедре поле».

«Наша співпраця з Кернел є досить тісною та плідною. Відвідавши конференцію, ми мали нагоду порівняти технології виробництва і вже опрацьовуємо кілька ідей щодо вдосконалення наших існуючих. Плануємо приєднатися до платформи Open Agribusiness найближчим часом. Вважаю такі заходи дуже актуальними та корисними для аграріїв різного рівня, адже хоча виступи здебільшого і базувалися на досвіді великих компаній, інформація була донесена доступною мовою і так, щоб її можна було успішно використати для значного покращення виробничої діяльності малих та середніх господарств», – розповідає Володимир Янулик, виконавчий директор СТОВ «ВФ Гуменецьке».

Крім отримання нових знань, учасники мали можливість познайомитися з партнерами Кернел і їхніми сучасними можливостями, відвідавши стенди в експо-зоні конференції. Серед них – компанія Smart Farming, портал збору і аналізу даних по техніці FieldView, компанія Frendt, що спеціалізується на точному землеробстві та автоматизації агробізнесу. Також корисну інформацію надавали представники компанії Trimble, що працює в області розробок систем визначення місця розташування за сигналами супутникових систем глобальної навігації GPS, а також займається розробкою та просуванням геодезичних приладів. Представили стенди і команди «Теко Трейд», що здійснює професійний GPS моніторинг і контроль палива, а також «Метос Україна». Окрім того, серед партнерів-учасників заходу були присутні: компанія «Скок Агро», стартап, який зосередився на вдосконаленні методів вимірювання ущільнення ґрунту, компанія-оператор послуг супутникового моніторингу посівів Cropio, онлайн-сервіс «Вчасно», телекомунікаційна компанія «Київстар».

«Аграрії розуміють, що, якщо не змінювати підходи в роботі вже сьогодні, завтра собівартість їхнього виробництва перевищить ринкову ціну. Усвідомлення цього – дуже сильний мотиватор, в тому числі і для впровадження нових технологій. Так, великі компанії мають набагато більше ресурсів і можливостей експериментувати, тестувати, удосконалювати технологію, перевіряти, що працює, що не працює. Тому для сільгоспвиробника співпраця такого формату, який пропонує Кернел на платформі Open Agribusiness – унікальна можливість отримати концентровані результати кропіткої дослідницької роботи без необхідності інвестувати свої кошти і час. Впевнений, що сільгоспвиробники, які навчаться правильно працювати з цією інформацією, стануть чемпіонами по врожайності і прибутковості. Хоча ми нечасто беремо участь в подібних заходах, проте формат PRO100 AGRO як дієвого центру експертизи вважаємо унікальним не лише для України. Розглядаємо подальше партнерство в заданому напрямку», – розповідає Андрій Андрійчук, директор компанії Cropio.

«Якщо оцінювати захід за 10-бальною шкалою, то я сміливо ставлю 10. З компанією Кернел ми співпрацюємо вже більше трьох років, однак у якості партнера конференції Smart Farming виступає вперше. І, як показав досвід, точно не востаннє. Варто відмітити, що сьогодні український фермер вже має основні знання про технології точного землеробства, їхні переваги та можливості. Тому учасники конференції більше цікавилися практичними аспектами – вартістю переобладнання техніки, послугами поставки та аналізу даних, отриманих з різних приладів. Якщо раніше вважалося, що точне землеробство – це дорого, то після подібних заходів аграрії переконуються, що затрати на переоснащення можуть окупитись за один сезон. Тим більше, сучасний фермер вже має доступ і може дозволити собі придбати хай не нову, але досить потужну техніку та навіть переобладнати свій старий трактор. Головне – у цьому є перспективи і вони відкриваються кожному на таких заходах, як PRO100 AGRO», –зазначає Віктор Коваленко, директор з маркетингу Smart Farming.

«З 2014 року ми забезпечуємо Кернел системами паралельного водіння, рішеннями для точного землеробства, включаючи програмне забезпечення. Під час конференції ми вкотре переконались, що ця компанія задає тренди у сільському господарстві країни, адже дізнавшись про досвід Кернел багато учасників прийшли до наших представників з питанням: «Як зробити так само?». Їхня висока активність та зацікавленість говорять про те, що наша аграрна сфера не стоїть на місці і має значний потенціал розвитку. Ми в свою чергу пропонуємо цікаві технологічні рішення для фермерів будь-якого рівня. Про них і розповідали учасникам заходу», – коментує Вячеслав Третяк, регіональний менеджер з продажів компанії Trimble.

Конференція PRO100 AGRO стала надійною комунікаційною платформою для зустрічі партнерів-аграріїв з усієї України, досвідчених експертів Кернел, а також міжнародних експертів з найкращих світових практик у сфері рослинництва. В найближчій перспективі Кернел додатково розширить комунікаційне покриття українських сільгоспвиробників у рамках партнерської програми Open Agribusiness, забезпечуючи підтримку відкритого діалогу з партнерами-аграріями.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview
Ваш вибір 'Нічого сказати'.

«ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» відкрили перший демонстраційний сезон в Канаді

В польових випробуваннях брала участь дискова борона ДУКАТ-6 з шириною захвату 6 метрів. Агрегат обробляв поля з рештками кукурудзи та сої в фермерствах, які застосовують як традиційне, так органічне землеробство.

Демо-покази в черговий раз підтвердили, ДУКАТ – ідеальне знаряддя для обробки стерньових. Ряд унікальних конструкторських рішень, реалізованих у лінійці ДУКАТІВ, дозволяють їм легко працювати в різних кліматичних умовах і з будь-яким типом ґрунту.

За інформацією представників канадських фермерств, восени після збору врожаю вони роблять один прохід по полю, і другий перед посівом навесні. Для них важливо закласти органічну масу, що залишилася після збирання і сформувати хороший поверхневий шар на зиму. ДУКАТ відмінно впорався з цими завданнями, виконав якісну стерневу обробку і закладення пожнивних залишків кукурудзи, підготувавши поле під посів зернових всього за один прохід. Завдяки системам копіювання з рівномірним розподілом навантаження на робочі органи, ДУКАТ точно витримав глибину.

Читайте також: ДУКАТ став самим затребуваним агрегатом «ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН»

За результатами демо-показів ДУКАТ отримав багато позитивних відгуків, канадські аграрії відзначили хорошу якість і рівномірну глибину обробки, простоту у налаштуваннях агрегату, потужну конструкцію машини і можливість працювати в різних польових умовах, навіть в снігопад.

Крім того, аграрії були приємно здивовані тим, з якою швидкістю можна робити ефективну обробку не втрачаючи при цьому в якості. Робоча швидкість знаряддя становить 10-17 км/год, продуктивність – до 6,49 га/год при витраті палива в 4,5-5,5 л/га.
Нагадаємо, за результатами участі в міжнародній галузевій виставці «Сanada's Outdoor Farm Show», яка проходила 11-13 вересня в р. Вудсток «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» вийшли на ринок Канади.

Довідка:

«ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» – один з провідних українських виробників ґрунтообробної та посівної техніки, техніки для логістики і перевезень. Продукція компанії постачається більш ніж у 20 країн світу через офіційного дистриб'ютора – «УПЕК ТРЕЙДИНГ» та мережу дилерів СНД, Близького Сходу та Європи.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview
Ваш вибір 'Нічого сказати'.

Як отримати всеукраїнські 100 млн тонн зернових

Саме питаннням новітніх технологічних рішень, спрямованих на зростання врожайності та доходності, кращим світовим трендам і практикам у агробизнесі присвячена конференція PRO100 Agro, яку сьогодні в Києві проводить агрохолдинг «Кернел».

Україна – найбільший постачальник аграрної продукції на світові ринки. В соняшниковій олії наша країна номер 1 з експорту, по зернових – у п'ятірці найбільших експортерів. Але на сьогоднішній день через недостатню ефективність вітчизняного сільського господарства аграрії втрачають близько $ 200 на гектарі. Тому аграріям є куди рухатися у бік зростання ефективності та, відповідно, зростання доходів.

Читайте також: Кернел запустив онлайн-платформу Open Agribusiness для аграріїв

«Ми, українські аграрії, не конкуруємо один з одним. Ми і Україна в цілому конкуруємо з усім світом. Наша перевага в тому, що ми можемо видавати на ринок продукцію високої якості і низької собівартості. Все, чого хоче ринок, – споживати, і споживати дешево. Будь-який продукт, який експортує Україна, має бути якісний і недорогий. Світ дивиться сьогодні на те, щоб все здешевлювати. Нові технології, підходи, які використовуються, концентруються саме на цьому», – заявив Євген Осипов, генеральний директор «Кернел».

В якості прикладу він навів приклад найдорожчих у світі компаній Über і Amazon, які перевертають світову індустрію, пропонуючи споживачам продукцію і послуги дешевше, ніж це роблять конкуренти.

«Філософія нашої конференції та проекту Open Agribusiness в цілому – в сільському господарстві повинні розвиватися і бути присутніми всі форми і розміри бізнесів, і всі галузі повинні розвиватися. На ринку повинні бути малі, середні і великі компанії. Тоді країна буде збалансованою, і потенціал її зростання буде абсолютно іншим. Великі агрокорпорації, середній і малий агробізнес – не конкуренти по суті! У кожного гравця ринку своя роль і цінність. І чим раніше ми це зрозуміємо і приймемо це, чим раніше ми усвідомлюємо, що в партнерстві ми досягнемо великих результатів – тим швидше ми отримаємо прорив в аграрній галузі і вийдемо на якісно новий рівень», – заявив Євген Осипов.

Великий бізнес, здатний більше інвестувати в будівництво заводів, елеваторів, логістику, ніж середній та малий, повинен взяти на себе роль інфраструктурного ланцюга від поля до порту, і стати надійним партнером для аграріїв, надаючи якісний сервіс з просування товару по цьому ланцюжку.

Чим більше якісної інфраструктури створюється в країні, тим краще країні і учасникам ринку. Будівництво нових олієекстракційних заводів підвищує конкуренцію серед переробників соняшника. Вони починають конкурувати за сировину і підвищувати його ціну. Аграрій тільки виграє.

«Сільгоспвиробнику недостатньо тільки зробити продукцію, її потрібно перевезти і десь скласти. І коли ці питання вирішуються таким партнером як "Кернел", у аграрія залишається більше грошей для розвитку власного бізнесу, – підкреслив Євген Осипов. – Ми хочемо, щоб українські аграрії вирощували більше продукції, знижуючи її собівартість. Приклад таких країн, як Бразилія та Аргентина, показує, що, коли фермери почали обмінюватися інформацією і знаннями, впроваджувати кращі практики, відбулося зростання врожайності. Саме тому ми запустили багатофункціональний портал для сільгоспвиробників Open Agribusiness. На цьому ресурсі в режимі реального часу можна отримати актуальні закупівельні ціни на зернові та олійні культури, дізнатися умови форвардної програми «Кернел», побачити реальні результати застосування тієї чи іншої технології на полях «Кернел» і прийняти рішення про доцільність її використання на своєму полі, ознайомитися з провідними світовими аграрними практиками».

За словами Євгенія Осипова, компанія «Кернел» готова максимально ділитися досвідом з партнерами-сільгоспвиробниками, розповідати про використання різних технологій та отримані виробничі результати.

«Ми повністю відкриваємо технологічні карти, показуємо, як ми виробляємо ту чи іншу культуру в різних регіонах, надаємо доступ до моніторингу полів з рядом інструментів на базі системи Cropio. Тут акумулюється інформація про культури, структури посівів, історії проведених агрооперацій з повною деталізацією, оцінкою стану вегетації. Ми відкрили в системі 75 тис. га своїх полів. Всі партнери-сільгоспвиробники, які постачають нам продукцію, отримали доступ до цих даних. Тепер вони бачать наше конкретне поле, його історію, гібрид, захист, прогноз врожайності. Сьогодні в систему Cropio, крім наших полів, завантажені ще поля партнерів, а загальний масив даних в системі становить 273 тис. га. В майбутньому ми плануємо нарощувати цифру відкритих даних. Я вірю, що саме через відкриті відносини, взаємний обмін досвідом по використанню технологій і незалежну систему моніторингу, ми прийдемо до всеукраїнських 100 млн тонн зернових. А це не тільки ривок вперед для всього АПК, але і завантаження інфраструктури суміжних бізнесів, валютна виручка для країни та загальне зростання економіки країни», – заявив Євген Осипов.

 

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview
Ваш вибір 'Нічого сказати'.

ХТЗ готується до модернізації

Про це на зустрічі з журналістами розповів власник підприємства, засновник групи DCH - Олександр Ярославський, пише propozitsiya.com.

«Основний наш ринок - це Україна. У меншій мірі - зарубіжні ринки. Із урахуванням того, що ринки були загублені, нам доводиться відновлювати. Але цей процес займе певну кількість часу. Працювати нам не звикати. Підприємство цікаве, ХТЗ - лідер українського машинобудування і без уваги він не залишиться», - розповів бізнесмен журналістам.

Реалізована зараз середньострокова програма розвитку підприємства передбачає інвестиції групи DCH в розмірі близько 230 млн грн. «Основний акцент ми зробили на модернізацію тракторів. Практично більше 200 нововведень в моделі. Модель набула якісних змін: зовні і внутрішньо. Тому трактор став більш конкурентоспроможним», - пояснив Ярославський. Він повідомив, що поточного року з конвеєра зійде близько 800 нових машин, приблизно такі ж обсяги плануються на наступний рік: завод не працює «на склад», а виробляє продукцію відповідно до портфелю замовлень.

Читайте також: У 2019 ХТЗ планує виробити близько однієї тисячі тракторів

«Ми закінчуємо цей рік, і ставимо такі ж плани, як мінімум, на наступний, - сказав Олександр Ярославський, - Із урахуванням всіх обставин, які ми маємо на сьогодні, нам доведеться працювати і більше, і продуктивніше. Щороку, кожного разу з ХТЗ мені створюють складнощі і проблеми. Раніше це був біг з перешкодами, тепер плавання в басейні без води. Тим цікавіше, тим веселіше. У мене є відповідальність за колектив, колектив повинен бути з зарплатнею, а я - знаходити варіанти для вирішення».

Новим етапом розвитку Харківського тракторного заводу стане створення на його базі сучасної багатофункціональної екосистеми для бізнесу. До її складу увійдуть потужний індустріальний парк, комплекс з наукової, технологічної та технічної баз для реалізації інноваційних проектів (технопарк), а також інші об'єкти, включаючи логістичний, освітній і дослідницький центри. До реалізації проекту Олександр Ярославський активно залучає студентську молодь і вчених Харкова - бізнесмен традиційно і системно підтримує багато вузів рідного міста, включаючи Харківський національний університет ім. В. Каразіна, Національний університет «Харківський політехнічний інститут», Харківський національний університет міського господарства. Готовність взяти участь у відродженні ХТЗ висловили і студенти Харківського держуніверситету харчування і торгівлі, «альма матер» бізнесмена.

«У нас зараз намічається великий проект з реконструкції ХТЗ. Я думаю, що це інвестиції близько 2-3 млрд доларів. Почали ми вчора, а будемо продовжувати роками. Це буде дуже цікаво з точки зору професійного застосування. Мені завжди подобаються проекти, які тримають в тонусі», - сказав Ярославський.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview
Ваш вибір 'Нічого сказати'.

Кернел запустив онлайн-платформу Open Agribusiness для аграріїв

Багатофункціональний портал Open Agribusiness - джерело найактуальнішої і корисної інформації, а також мотивації для кожного партнера-сільгоспвиробника.

«Завдяки онлайн-платформі наша компанія відкриває для колег свої активи, презентуючи свої можливості, переваги, ділячись досвідом використання сучасних технологій і впровадження інноваційних проектів. Ми впевнені, що обмін інформацією та досвідом стимулює розвиток. І що саме через відкриті відносини в Україні можна досягти виробництва 100 млн т зернових на рік. Кернел змінює філософію українського агробізнесу, впроваджуючи культуру партнерства між його учасниками. Що, в свою чергу, стимулює зростання бізнесу аграріїв-партнерів компанії і всієї галузі », - каже Євген Осипов, Генеральний директор Кернел.

В рамках партнерського проекту Open Agribusiness компанія Кернел надає аграріям безліч сервісів. Зокрема, «Форвардна програма» дозволяє партнерам отримати фінансування від компанії для модернізації виробництва, збільшення врожайності і т.п. це сервіс коригування GNNS для високоточної роботи автоматизованої техніки всіх виробників на полях. Сама мережа і, відповідно, доступність сигналів на території України постійно розширюється. Ще один сервіс - «Агротехнології» - відкриває інформацію про передових агровиробничих практиках, що застосовуються в компанії.

Наступним етапом підвищення продуктивності кожного гектара є оцінка реального впливу зовнішніх факторів на урожай. Для цього Кернел забезпечує партнерам додатковий доступ до системи супутникового моніторингу Cropio. Вони зможуть бачити інформацію не тільки про своїх полях, але також дані про поля сусідів. За словами Костянтина Шитюка, Керівника служби рослинництва, порівняльний аналіз - ефективний інструмент для роботи агрономів. Аналізуючи інформацію, нанесену на карту, професіонал бачить масиви культур з високою і низькою врожайністю і може робити відповідні висновки.

«Працюючи з Cropio, партнер отримує базу даних, до якої вноситься інформація про всі технології: обробітку грунту (типах, термінах), внесення добрив (номенклатурах, термінах, нормах), посівів (датах, назвах, гібридах, нормах ЗЗР). Також програма фіксує погодні умови, вибудовуючи графіки по кожному полю. Крім того, вказує індекс біомаси і фіксує врожайність; перевіряє і фіксує фази розвитку рослин.

У Cropio формується паспорт поля - історія кожного поля, яка містить інформацію про шкідників, про неоднорідність грунтів і т.д. Програма прогнозує врожайність на різних етапах розвитку культур. Крім того, будує графіки розвитку рослин, що дає можливість порівняти, як один і той же гібрид розвивається на різних полях, в порівнянні з минулим роком і т.д. А також формує електронні карти полів з інформацією про культуру, структурі посівів поточного сезону і минулих років », - коментує Костянтин Шитюк.

Ролик Cropio з YouTube-каналу Кернел 

Для більш якісного та продуктивного використання системи Cropio Кернел відкрив своїм партнерам-сільгоспвиробникам можливість додавати історію про свої поля, починаючи з 2016 року. Для коректної роботи моделі порівняння полів необхідно додати наступні дані: культуру, сорт / гібрид, фізичну врожайність. За рахунок цього в системі буде зібрана історія за останні три роки, що дозволить, наприклад, будувати графіки розвитку культур і прогнозувати врожайність на кожному етапі розвитку.

Крім актуальних закупівельних цін на зернові та олійні культури, які оновлюються в режимі реального часу, при необхідності користувач може також подивитися історію цін на певний період. У розділі «Закупівельні ціни» є зручний фільтр по культурам, регіонах, логістиці, а також шаблони бланків документів для партнерів. У блоці «Новини» партнери можуть відстежувати не тільки події Компанії, але також аграрні новини України та світу.

Далі в Кернел обіцяють ще більш широке комунікаційне покриття в рамках партнерської програми Open Agribusiness. Вже 22 листопада відбудеться конференція PRO100 AGRO, на якій зустрінуться партнери-аграрії з усієї України, досвідчені експерти Кернел і міжнародні експерти. Планують в компанії і проведення днів відкритих дверей на своїх активах, а також інші онлайн-і оффлайн-заходи, повідомляє портал AgroReview

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview
Ваш вибір 'Нічого сказати'.

Дискова борона ДУКАТ GOLD-6 пройшла польові випробування

Агрегат обробляв посівні площі по стерні соняшнику, кукурудзи та за залишками стебел сої. Швидкість трактора потужністю 280 л. с. склала 12 км/ч.

Унікальне знаряддя не має аналогів і може закладати залишки будь-яких великостеблових культур на глибину від 5 до 20 см за один прохід. Машина оснащена двома рядами вирізних сферичних дисків діаметром 724 мм кожен для можливості роботи на великій глибині. Завдяки навантаженню на кожен диск в 260 кг борона забезпечує рівномірну обробку грунту. Робочі органи агрегату легко справляються з великою кількістю органічної маси і при цьому не забиваються.

В залежності від складності ґрунту, кліматичних умов і типу землеробства ДУКАТ GOLD-6 може бути забезпечений змінними катками. У класичній комплектації це прутково-клітьовий або подвійний П-подібний каток.

Читайте також: ДУКАТ став самим затребуваним агрегатом «ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН»

Як зазначив головний конструктор українського конструкторського бюро трансмісій і шасі (УКБТШ) Олексій Гриненко, ДУКАТ GOLD-6 орієнтований як на український, так і на закордонні ринки. «Борона має оптимальну транспортну ширину. У складеному стані габаритні розміри двох напіврам, піднятих вертикально вгору складають 3х4 метри. Це повністю відповідає європейським стандартам», – підкреслив О. Гриненко.

Він також повідомив, що машина надійшла в серійне виробництво. Сьогодні аграрії можуть придбати знаряддя у офіційних дилерів і регіональних представників «ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН».

Довідка:

«ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» – один з провідних українських виробників ґрунтообробної та посівної техніки, техніки для логістики і перевезень. Продукція компанії постачається більш ніж у 20 країн світу через офіційного дистриб'ютора – «УПЕК ТРЕЙДИНГ» та мережу дилерів СНД, Близького Сходу та Європи.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview
Ваш вибір 'Нічого сказати'.