Аграрний фонд поскаржився на тиск з боку НАБУ

Відповідна заява опублікована на офіційному сайті "Аграрного фонду".

"Безкінечні та безпідставні розслідування НАБУ впродовж останніх трьох років перешкоджають проведенню господарської діяльності, дискредитують імідж Товариства та репутацію його керівників, підривають довіру банків, державних органів та контрагентів. Вести прибуткову господарську діяльність в умовах постійного відвертого та безпідставного тиску та без документів, які були вилучені співробітниками НАБУ, вкрай проблематично. Це ставить під загрозу надходження коштів до державного бюджету, які Товариство сумлінно сплачує у вигляді податків, зборів та дивідендів", - йдеться у повідомленні.

У зв'язку цим, голова правління ПАТ «Аграрний фонд» Андрій Радченко звернувся до Президента України та Прем'єр-міністра України з проханням відреагувати на ситуацію, що склалась, захистити ПАТ «Аграрний фонд» від незаконного тиску, упередженості НАБУ та вжити в межах компетенції заходів щодо поновлення порушених законних прав та інтересів ПАТ «Аграрний фонд», як провідного оператора аграрного ринку та однієї з найприбутковіших державних компаній України.

"Оскільки під час проведення слідчих дій неодноразово порушувалися права працівників ПАТ «Аграрний фонд», Андрій Радченко також звернувся до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з проханням провести перевірку на предмет вчинення правопорушень детективами НАБУ під час обшуків у приміщенні Товариства.

Голова правління ПАТ «Аграрний фонд» також звернувся до Бізнес-омбудсмена України з проханням провести перевірку законності дій детективів НАБУ та вжити заходів щодо поновлення порушених прав ПАТ «Аграрний фонд» та притягнення до відповідальності співробітників НАБУ". - зазначають у прес-службі "Аграрного фонду".

Нагадаємо, що 7 лютого 2019 року співробітники НАБУ заблокували роботу ПАТ «Аграрний фонд» і протягом двох діб проводили обшуки в примішенні Товариства.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

ХАРП продемонстрував кращі рішення для сільгосптехніки

Стенд ХАРП зібрав понад 150 відвідувачів з усієї України. Високий інтерес українські аграрії виявили до підшипників HARP AGRO з ущільненнями підвищеної герметичності X-SHIELD.

«Наші підшипники з ущільненням відрізняються поліпшеною конструкцією, яка забезпечує підвищену герметичність і захист від механічного впливу, пилу, бруду і абразивних частинок. Зовнішня сторона ущільнення металева, завдяки цьому рослинна маса при роботі сільгосптехніки не може пошкодити ущільнення або потрапити всередину підшипника, тим самим перешкодити його нормальній роботі і вивести з ладу всю техніку. Унікальна система багатокромочних ущільнень робить підшипник необслуговуваним, що зараз дуже популярне серед сільгоспвиробників», – розповідає директор департаменту продажів Віталій Горбів.

Стенд підприємства також відвідали аграрії, які добре знайомі з продукцією ХАРП і встигли випробувати комплектуючі в непростих умовах експлуатації техніки, зокрема під час посухи у пильному і кам'янистому середовищі, а також у зоні надмірного зволоження. Так, за відгуками землеробів, підшипникові вузли ХАРП відрізняються високою надійністю. Техніка, яка комплектується підшипниковими вузлами підприємства, успішно відпрацювала не один сезон, при цьому деталі не потребували обслуговування і додаткового змазування.

«Ступичні підшипникові вузли HARP AGRO UNIT зарекомендували себе не тільки як необслуговувані рішення, що не потребують додаткової змазки, а і зручною установкою. Монтаж дуже простий. Аграрії виконують його і в польових умовах», – додає директор департаменту продажів.

Також економічно ефективним рішенням для сільгосптехніки є серія підшипників UC (аналоги YAR), ES (YET), EX (YEL) і лінійка корпусних вузлів на базі даних підшипників. Для забезпечення більш тривалого терміну служби вузлів і максимальної ефективності всі підшипникові вузли з чавунними корпусами мають прес-маслянки. Крім цього, підвищена якість виготовлення підшипника і корпусу дозволяє забезпечити їх повну взаємозамінність у будь-який потрібний час експлуатації.

З планів на 2019 рік Віталій Горбів виділив підготовку до випуску нової продукції та вихід на нові ринки: «На сьогодні підприємство працює над освоєнням близько 20 типів підшипників агронапрямку».

Численні відвідувачі стенду ХАРП висловили бажання відвідати підприємство і ознайомитися з технологією виробництва продукції. Як анонсують представники компанії, з приходом весни на Харківському підшипниковому заводі стартує новий екскурсійний сезон, в рамках якого всі охочі зможуть переконатися в сучасному рівні виробництва. Нагадаємо, що в минулому році, ХАРП прийняв понад 100 гостей.

«Перед виробниками сільгосптехніки стоїть головне завдання – випуск продукції, яка буде відповідати наступним вимогам: по-перше, висока продуктивність, надійність і безвідмовність, по-друге, технологічність роботи і універсальність застосування, по-третє, високий ресурс роботи та економія паливно-мастильних матеріалів. Перераховані вище фактори досягаються за рахунок використання якісних комплектуючих, у тому числі підшипників і вузлів. ХАРП розробив унікальну лінійку підшипникової продукції агронапрямку, яка задовольняє як виробників сільгосптехніки, так і кінцевих споживачів в надійності застосування», – резюмує Віталій Горбів.

Багаторічний досвід підприємства дозволяє задовольняти запити клієнтів по всьому світу. Продукція ХАРП затребувана такими великими виробниками техніки, як, наприклад, Ростсільмаш і Salford, Конюшина і МТЗ. Крім цього, ХАРП продовжує плідну співпрацю з найбільшим болгарським виробником сільгосптехніки «MetalAgro», провідною світовою металургійною компанією «Арселорміттал», продовжує контракт ексклюзивної дистрибуції з компанією «IGNERA» (Латвія).

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

«ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» презентували новинки ґрунтообробної техніки

«Ми представляємо ефективну і якісну техніку вигідного землеробства. Універсальні агрегати «ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН» дбайливо обробляють грунт для високого врожаю», – зазначає віце-президент з маркетингу та продажу Роман Гіршфельд.

На виставці відбулася ексклюзивна демонстрація нової короткої дискової борони з шириною захвату-9 метрів. ДУКАТ-9 став трендом сезону і викликав великий інтерес в аграріїв. «Це дійсно довгоочікувана техніка», – розповідає Іван Підгорний, власник фермерського господарства в Київській області. – Виглядає дуже красиво і сучасно. Ось у мене ДУКАТ-5 прекрасно працює, але потрібна машина ширше. Дев'ять метрів те, що потрібно. І проходів менше і на пальному економія».

Зацікавила борона і керівника фермерського господарства в Харківській області Ігоря Немашкало. «Хороша ширина захвату і привабливий зовнішній вигляд. Я кілька років успішно користуюся технікою «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ». У мене важка борона ЛІРА, мені дуже подобається. Це наша харківська техніка, треба підтримувати свого виробника. Ось хочу придбати шлейф-борону і думаю над іншими покупками», – ділиться аграрій.

ДУКАТ-9 доповнив лінійку коротких дискових борін. Тепер «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» пропонують агрегати з будь-якою шириною захвату від 2,5 до 16 метрів.

«Ми переглянули і поліпшили не тільки технічні характеристики, оснастивши ДУКАТ-9 принципово новою системою складання і вдосконаленим механізмом гідравліки, ми переосмислили дизайн, втіливши нову ідеологію «ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН» – каже Роман Гіршфельд. – Це абсолютно нова інтерпретація нашої техніки, реалізована і в кольорі, і в нових лініях: ефективна техніка для ефективного землеробства».

За словами Романа Гіршфельда, рестайлінг торкнеться всього модельного ряду «ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН». У відповідності з цією концепцією з 2019 року компанія планує оновити весь парк техніки.

Удосконалена ротаційна борона ДИНАР 6,4 також викликала великий інтерес у фермерів. Машина стала легше на 400 кг, це дозволить агрегатувати її з легкими тракторами і зменшить витрати на ПММ.

Великим попитом у аграріїв користуються комбіновані багатопрофільні агрегати: важка зубова борона ЛІРА XL і шлейф-борона ЛАРІ. Це нове покоління знарядь, запущені в серійне виробництво. За словами Петра Бруненко, головного інженера фермерства на Полтавщині, ЛАРІ економний і універсальний агрегат. «Ми брали машину в тому році ранньою весною, дуже задоволені результатом. З нею ми перші в районі вийшли працювати в полі, ще по мокрому грунту!», – коментує він.

У максимальній комплектації представлений передпосівний культиватор ЧЕРВОНЕЦЬ, оснащений робочими органами шириною захвату від 35 до 150 мм. Знаряддя незамінне в передпосівній обробці. За рахунок змінних наконечників і S-подібної пружинної стійки машина забезпечує ідеальне посівне ложе – рівне і правильно розпушене.

«Займаючи лідерські позиції у виробництві грунтообробної техніки України, «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» в першу чергу, створені, щоб приносити максимальний економічний ефект аграріям: якісніша робота, менше простою і ремонту, швидка обробка і меншы витрати на паливо», – наголошує Роман Гіршфельд.

«ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» націлені на розвиток і впровадження інновацій. 2018 рік для компанії проходив під знаком «Green Tour» і був відзначений участю в більш ніж 100 агроподыях в більш ніж 20 країнах світу. «Ми успішно дебютували на виставках Канади, Німеччини, Великобританії, Хорватії, а також запропонували широку лінійку універсальних знарядь для традиційного і органічного землеробства аграріям Чехії, Казахстану, Грузії, Вірменії та країн Балтії», – відзначає віце-президент з маркетингу та продажу.

У 2019 році «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» запровадили нову систему сервісного обслуговування техніки з скороченням термінів виконання гарантійних робіт. «Ми пропонуємо хороший і доступний сервіс. Вибираючи «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» – будьте впевнені – ВАШІ ГРОШІ ДІЙСНО ОРЮТЬ!» – резюмує Роман Гіршфельд.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

"Кернел" купив найбільшого після “Укрзалізниці” власника зерновозів

Про це повідомляється на сайті Варшавської фондової біржі, пише Економічна правда.

З урахуванням оборотного капіталу і чистого боргу, "Кернел" виплатив 49 млн доларів за покупку залізничного оператора, решта буде погашена при досягненні певних умов.

Очікується, що придбання дасть приріст EBITDA на 20 млн доларів на рік і зменшить витрати "Кернел" на логістику, а також забезпечить безперебійну та ефективну доставку зерна з внутрішніх сховищ у порти. Відзначається, що обсяги експорту збільшаться після введення компанією в експлуатацію терміналу TransGrainTerminal в Чорноморському порту.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Епіцентр К купив підприємство в Хмельницькій області

Цю інформацію підтвердив керівник аграрного напрямку групи компаній «Епіцентр К» Василь Мороз, пише Latifundist.com.

«Робота підприємств аграрного спрямування «Епіцентр К» із земельним банком триває. Інформація про придбання корпоративних прав «Робімакс-Агро» (Волочиський район Хмельницької області) цілком відповідає дійсності», — відповіли в компанії.

Також вказується, що після придбання цього активу площа земельних ділянок, що перебувають у користуванні підприємств аграрного спрямування «Епіцентр К», збільшилася на 1 364 га.

Суму угоди з придбання «Робімакс-Агро» в компанії не розкривають.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

VITAGRO PARTNER розширює лінійку засобів захисту рослин

Компанія VITAGRO PARTNER розширює портфель новими високоефективними препаратами BAYTON®, які, за очікуваннями агроекспертів, можуть стати лідерами у своїх сегментах: ґрунтовий гербіцид широкого спектру КЛІНЕР®, КСЕОН®- комбінований фунгіцид профілактичної та лікувальної дії, ОДІН® - двокомпонентний гербіцид контактно-системної дії, ТОР®- інсектицид контактної дії.

Препарати будуть презентовані 19- 21 лютого на виставці «Зернові  технології» та представлені у каталозі VITAGRO PARTNER на 2019 рік, говориться у повідомленні компанії.

Що спільного у цих препаратах? Це засоби захисту рослин на основі ефективних формуляцій нового покоління посиленої ефективності.

Більшість препаратів мають розширений спектр дії  і гарантують дійсно тривалий захист культур. «Нові препарати BAYTON розроблені під авторські системи захисту  компанії VITAGRO PARTNER та орієнтовані на ті господарства, що прагнуть досягати максимальних врожаїв», — говорить директор R&D департаменту Микола Сучек.

КЛІНЕР® (прометрин) — ґрунтовий гербіцид вибіркової дії, який поглинається як проростками, так і корінням бур’янів при застосуванні препарату до сходів. На бур’яни, які вже зійшли, препарат діє через листя, блокуючи при цьому процеси фотосинтезу.

ОДІН ® (бентазон + ацифлуорфен) — двокомпонентний гербіцид контактно-системної дії для знищення однорічних та деяких багаторічних дводольних видів бур’янів в т.ч. лободи білої у посівах сої. Загибель бур’янів відбувається внаслідок руйнування їх клітинної мембрани.

ТОР® (лямбда-цигалотрин) — інсектицид контактної дії для захисту широкого спектру культур від комплексу шкідників. Механізм дії полягає в ураженні центральної нервової системи шкідника, що спричиняє швидку його загибель. Препарат проявляє акарицидні та репелентні властивості.

КСЕОН®  (металаксил +цимоксаніл) — комбінований фунгіцид профілактичної та лікувальної дії для захисту соняшнику, овочевих культур  від комплексу хвороб: сіра та біла гнилі, фітофтороз, плямості, фітофтороз, альтернаріоз, макроспоріоз, мілдь, несправжня борошниста роса, борошниста роса, фомоз, фомопсис. Унікальність цього препарату полягає у тому, що він складається з двох діючих речовин, які у вдалому поєднанні доповнюють одна одну та збільшують довготривалість захисної та лікувальної дії препарату.

Довідка: Агрохімічна компанія VITAGRO PARTNER– сучасна національна  аграрна компанія, що використовує у роботі передові канадські технології та інтегрує їх в український досвід. Компанія має новітню наукову базу, а передові агрономічні технології тестуються та вдосконалюються на власних полях  агрохолдингу.

Насіннєвий завод з сучасним обладнанням "Cimbria" виробляє насіння під ТМ «Semelita».

У портфель брендів компанії входить:  лінійка засобів захисту рослин - ТМ «Bayton», мікродобрива «Energeen», інокулянти «Legume Technology».

Команда Vitagro  Partner щоденно працює над вдосконаленням якості продукції і стандартами сервісного обслуговування, разом з партнерами покращує стандарти агрономії та впроваджує нові системи захисту, невпинно збільшує асортимент згідно з найвищими стандартами агробізнесу.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview