Банки не зможуть скуповувати землю, а брати у заставу - дозволено

Про це написав на своїй сторінці  у Фейсбук Олексій Мушак, радник прем’єр-міністра Олексія Гончарука з економічних питань.

Олексій Мушак радить усім опонентам уважно читати законопроєкт: “Там все чітко вказано. Банки не зможуть купувати землю, в них нема такого права”. 

Він наголошує, що в законі передбачена перевірка потенційних покупців, тому банки жодним чином не зможуть ними стати. 

Олексій Мушак пояснює, що банки матимуть можливість кредитувати під заставу землі. Таким чином, у разі несплати кредиту, банк матиме право відібрати землю. Але земля буде власністю банку лише 2 роки, упродовж яких є обов’язок продати її на аукціоні. У випадку, якщо банк не встигає продати, починає діяти спеціальна процедура вилучення земельної ділянки державою.

Залучення банків у земельну реформу необхідне, бо це дозволить кредитувати малий і середній бізнес.

“ І це економічно правильно, що обмеження в 10 тис. га на них не розповсюджується. Бо в іншому разі кредит під покупку землі могли отримати лише 2% потенційних покупців. Бо банків готових видавати земельні кредити десь півсотні. 50 помножити на 10 тис. га = 500 тис. га, а це менше 2% від загальної площі с/г землі в 33 млн. га”, – пояснив радник прем’єр-міністра.

Раніше Олексій Мушак повідомив, що у Верховній Раді Україні вже 14 січня можуть проголосувати за відкриття ринку сільськогосподарської землі в Україні.

Нагадаємо, Комітет з питань аграрної та земельної політики проголосував рекомендувати Верховній Раді України ухвалити в цілому законопроєкт №2178-10 щодо відкриття ринку сільськогосподарських земель в Україні.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Львівським ягідникам допомагають з поливом бобри

Органічний ягідний кооператив “Як Бджола” з’явився на Львівщині не так давно. Заснували його колишні однокурсники Тарас Баландюк та Олег Бачинський. У селі Боложинів Буського району на 20 га вони вирощують малину, суницю садову та ожину, пише SEEDS.

Учасники кооперативу єдині в Україні активно практикують біодинамічне землеробство. “Підготовка ділянки проходила в кілька етапів: спочатку запускали кіз, які під’їдали вербу на плантації. Потім випускали овець, які виїдали всю траву.

Ну і на заключному етапі запускали свиней, які з’їдали усі корінці і переробляли всю ділянку як трактор. Після них все відмінно росте, бур’янів немає, можна висаджувати рослини.

Наскільки мені відомо, подібний спосіб не практикується в Україні”, – розповів співзасновник кооперативу Тарас Баландюк.

Це далеко не весь агро-симбіоз, який активно застосовують учасники незвичного кооперативу Львівщини. Допомагають у роботі випадкові сусіди – бобри.

“Біля нас живуть бобри. Є кілька дамб і кілька сімей. Бобри у нас виконують певну функцію – у нас є своє озеро, але на випадок, якщо може бути засушливий рік, бобри створили запас води нам на два роки. Ми зробили загат: 6 – ширина, 4 – глибина і 120 метрів довжина. Це запас води, який ми можемо на всякий випадок тримати для поливу”, – розповів Тарас Баландюк.

Бобри не тільки помічники в роботі – а й не аби яка цікавинка для туристів. За словами Тараса Баландюка, з червня стартує проект з агро-екотуризму.

“Основна цільова аудиторія – сім’ї з дітьми, які зможуть приїжджати на цілий день. Агротуристи зможуть подивитися які процеси відбуваються в природі, зібрати органічні ягоди, вільно спілкуватися і грати з тваринами: кіньми, поні, вівцями і козами. У концепції – зробити вхід безкоштовним”, – обіцяє Тарас Баландюк.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Українці споживають м'ясо вітчизняного виробництва

Про це свідчать дані Держстатистики, передає УНН.

Так, у січні-вересні 2019 року українці придбали у торгових мережах м'яса на 11,5 млрд грн. Продажі м'яса українського виробництва склали 11,2 млрд грн, що становить 97,3%. Решта - 2,7% - імпортний продукт.

Схожа ситуація із вподобаннями українців під час купівлі м'ясних продуктів. За 9 місяців 2019 року жителі країни придбали у роздріб м'ясних продуктів на 17,4 млрд грн. Продажі м'ясних продуктів українського виробництва склали 16,3 млрд грн, іноземного - 1,1 млрд грн.

Нагадаємо, минулого року українські підприємства прискорили темпи виробництва м'яса. Протягом 11 місяців 2019 року виробництво м'яса великої рогатої худоби (ВРХ) зросло на 15%, м'яса свиней на 5,8%, м'яса овець та кіз на 2,6%, м'яса птиці (переважно курятини) на 10,7%.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Їжа з повітря: вчені запустять виробництво штучного протеїну

Фінські учені з компанії Solar Food, які виробляють білок "з повітря", заявили, що запустять його масове виробництво у 2022 році. При цьому вони впевнені, що протягом десятиліття їх продукт буде конкурувати з соєю за ціною. Вони виробляють його з грунтових бактерій, які харчуються воднем, виділеннями від води електрикою. Вчені говорять, що якщо електрика виробляється з допомогою сонця і вітру, то їжу можна вирощувати з практично нульовим викидом парникових газів.

Дослідники за допомогою електрики розбивають молекули водяної пари — так утворюється водень. Вуглекислий газ стає джерелом вуглецю, а разом результати цієї реакції дозволяють розмножуватися бактеріям, отриманим із ґрунту — у підсумку виходить речовина, багата білками, жирами і вуглеводами.

Поки компанія не запускала масове виробництво навіть в експериментальному режимі, а їх потужностей вистачає на створення одного кілограма порошку. Його склад складається з 50-60% білка, 5-10% жирів і 20-25% вуглеводів.

За попередніми підрахунками, один кілограм порошку настільки насичений, що він може забезпечити 7-10 людям добову норму білка. Дослідники вважають, що до 2035 року білки, отримані в результаті точного бродіння, будуть приблизно в 10 разів дешевше тваринних білків.

Джерело: telegraf.com.ua

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Проєкт з масового вирощування “домашніх” свиней стартував у Польщі

Проєкт “Сілезька відгодівля” має на меті розводити свиней, м’ясо яких матиме “високу харчову цінність та традиційний домашній смак”.

Близько десяти польських свиноферм беруть участь у “Сілезькій відгодівлі”, яка передбачає додавання до корму тварин спеціальної трав’яної суміші.

Проєкт розроблено для свинарів з провінції Ополе (Середня Сілезія) і полягає у відповідному підборі кормів та спеціальній дієті, в якій використовуються трави та спеції, що впливають на харчову цінність м’яса.

Метод уже був випробуваний Рафалом Дусом, засновником кооперативу “Opolskie Fermy Trzody”, який почав додавати до раціону свиней елементи, що використовували ще століття тому.

Виявилося, що м’ясо, яке виробляється зі свиней, що харчувались травами, не тільки має зовсім інший смак, але і по-іншому проявляє себе під час приготування. Перш за все, в ньому менше води, яку замінює внутрішньом’язовий жир – носій аромату, що також відповідає за ніжність м’яса.

Сьогодні виробники, котрі працюють в кооперативі, вже використовують спеціальну трав’яну суміш, до складу якої входять часник, розмарин та шавлія.

Продукцію кооперативу дослідили вчені.

“М’ясо ніжне, має дуже високий вміст білка, оптимальну жирність, має запах та аромат трав. Коли я подивився на хімічний склад та жировий профіль, я був здивований, оскільки результати були схожі на яловичину та баранину. У цій свинині також є багато фосфоліпідів, тому можна говорити, що вона є здоровою їжею”, – заявив професор Владислав Мігдал з кафедри переробки продуктів тваринного походження в Краківському університеті сільського господарства.

Джерело: Meat-Inform

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Україна до квітня зможе використати квоти на експорт до ЄС курятини і яєць

Про це свідчать дані на сайті Єврокомісії,  пише УНІАН.

Також повідомляється, що в наступному кварталі (квітень-червень) українські експортери отримають квоти на 5 тисяч тонн курятини та 1,2 тисячі тонн яєць. Євросоюз у 2020 році збільшив квоти на ввезення українських товарів тваринництва: курятини – з 19,2 тисячі тонн до 20 тисяч тонн, яєць - з 2,7 тисячі тонн до 3 тисяч тонн.

Нагадаємо, Верховна Рада ратифікувала угоду між Україною та Європейським Союзом про збільшення квот на безмитний експорт м'яса птиці з України, згідно з яким загальний розмір квоти до 2021 року сягне 70 тисяч тонн.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview