178171
182818

Чому українці платять за перевитрати у свинарстві

Причини різні: для курятини це – монополія у виробництві м’яса птиці, для свинини – собівартість, яка на даний момент є однією з найвищих у світі.

Гендиректор Центру підвищення ефективності в тваринництиві Микола Бабенко пояснив, чому собівартість виробництва свинини в Україні сягає таких високих показників (одна з найвищих в Європі), як виправити цю ситуацію та чому держава не звертає увагу на проблеми галузі, пише Mind.

Попри низьку вартість ресурсів та робочої сили, в Україні тримаються високі ціни на продукти харчування, Наприклад, вартість курятини, майже вдвічі вища, ніж у сусідній Польщі, тримається попри те, що левова частка бюджетних  дотацій, як вони б не називалися впродовж усіх років – діставалася птахівникам. Але не завдяки дотаціям ця галузь стала успішною.

Конкурентоздатність бізнесу забезпечує лише низька собівартість. Українські виробники курятини – одні з найефективніших у світі: собівартість 1 кг живої птиці в Україні на рівні з Бразилією – 0,65 євро (20-22 грн) без ПДВ. А висока ціна на роздрібну курятину в Україні гарантує їм високий прибуток. Для порівняння: курячі чверті в Україні коштують від 40 грн/кг, а в тій же в Польщі – від 20 грн/1 кг (в перерахунку). 

Так само часто свинарям дорікають високими цінами на свинину. Але причини цього явища заслуговують на особливу увагу. «Вітчизняні свинарі працюють в нуль, а то й в мінус», – із таким заголовком з’явилася інформація на сайті асоціації «Свинарі України».  Згідно з даними асоціації, середній показник собівартості виробництва м’яса свиней у 2018 році по країні ставновив від 37 до 41 грн. У 2019 році собівартість свинини у таких виробників уже вища. А ціна на живих свиней тримається на рівні 40 грн за 1 кг.

Так склалося, що, продаючи партію свиней на м’ясокомбінат, свинарі, як правило, не знають її собівартості. В лютому, після закінчення року, коли будуть зведені всі витрати і доходи, може виявитися, що вирощування свиней в минулому році взагалі було збитковим.

У птахівництві короткий виробничий цикл: він складає 42 дні, отже, за рік птахофабрика може пройти більше шести циклів. Для свинарства норматив вирощування – 175 днів, тобто два цикли на рік. При цьому на свинокомплексах одночасно утримуються різновікові та різновагові тварини, часто в одних і тих же приміщеннях. Контролювати такий бізнес складніше.

До того ж, багато років на ринку не було програми для технологічного управлінського обліку з контролем собівартості вирощування свиней в реальному часі. Зараз вже є програми, які забезпечують легкий та точний контроль вирощування свиней і собівартості в реальному часі. Це особливо важливо для нашої країни з нестабільними цінами на м'ясо, корми, ветпрепарати й енергоносії, а також – з «творчим» курсом національної валюти.

На даний час головною проблемою, на якій наголошує асоціація свинарів, є те, що собівартість свинини на рівні 37-41 грн є дуже високою та руйнівною для галузі.

Але, насправді, у 2018 році нормативна собівартість (яка складається з підрахунку усіх витрат, необхідних для відгодівлі свині до 110 кг за шість місяців) мала складати 27-30 грн з ПДВ. Така цифра є актуальною на основні ринкових цін на зернові для свинокомплексів закритого типу (тобто, із годівлею маточного поголів’я).

Промислові виробники, як правило, продають на м’ясокомбінати свиней вагою 110 кг живими. Отже, перевитрати на кожну вирощену свиню в Україні складають близько 1000 грн, які мали б стати прибутком того, хто їх вирощує.

Українське свинарство, за даними Держкомстату – це 600 000 тонн свинини в забійній вазі на рік, що приблизно складає 780 000 тонн у живій вазі. Якщо скласти щорічні середні перевитрати всіх виробників свинини, виходить, що галузь витрачає зайві майже 8 млрд грн на корми, ветпрепарати та інше.

Приховувати такі перевитрати щороку – те ж саме, як не помічати гостре захворювання. «Хворобу» потрібно лікувати, інакше може зникнути ціла галузь.

Поки що за високу собівартість платять кінцеві споживачі. Наприклад, у Польщі, де мінімальна заробітна плата в чотири рази вища за українську, свинину в супермаркеті можна купити за ціною, удвічі меншою, ніж в Україні. Хоча дотацій для свинарства не лише в Польщі, а й в інших країнах ЄС – немає.

На даному етапі можна констатувати, що підвищення цін на живих свиней замість зниження собівартості їх вирощування – шлях в нікуди.

По-перше, збільшення ціни на свинину призведе до зменшення її споживання (українці й без того за чотири роки скоротили споживання свинини на третину, або на 300 000 тонн на рік).

По-друге, свинину за такого сценарію остаточно замінить курятина – головний її конкурент. Дані статистики це підтверджують: споживання курятини за останні чотири роки значно зросло. І курятина вже має найнижчу собівартість у світі.

Рішення для українських свинарів у такій ситуації лише одне – ставати ефективними, конкурентними, зменшувати собівартість вирощування свиней на фермі.

Для порівняння – офіційні дані Євростату з ринковими цінами на напівтуші свиней з 1 січня 2016 по 6 лютого 2019 року в країнах, що є найбільшими експортерами свинини в світі. Зокрема, поточні ціни на напівтуші складають від 0,94 євро до 1,35 євро без ПДВ за 1 кг. А в цих цінах вже враховані прибуток не лише фермера, а й бійні.

 
Ваш вибір 'Нічого сказати'.


Політики не готові: Володимир Гройсман про вільний ринок землі

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман вважає, що в цьому році в Україні не вийде ввести вільний ринок землі. Про це глава уряду сказав в інтерв'ю LIGA.net.

За його словами, політики не готові брати на себе відповідальність і вводити вільний ринок землі, тому для прийняття відповідного законопроекту в цьому році "не вистачить голосів".

Він підкреслив, що процес запровадження ринку землі в Україні повинен йти "еволюційно і бути обговорений з громадянами". "Це зручна тема (ринок землі - Ред.) для спекуляцій на страху людей. Я виступаю за розумне впровадження ринку землі з чіткими умовами. Обмежений обсяг володіння - до 200 га в одні руки плюс 200 га на фермерське господарство. Право власності тільки для громадян України. Купувати землю мають фермери, а не холдинги", - заявив прем'єр.

"Не можна допустити, щоб великі земельні наділи отримали кілька гравців", - сказав Гройсман.

Нагадаємо, заборона на продаж земель сільгосппризначення була введена в 2001 році. З 2002 року мораторій почав діяти як тимчасовий захід з метою забезпечення нормативного врегулювання земельних відносин та створення інфраструктури ринку землі, після чого Верховна Рада неодноразово його продовжувала.

20 грудня 2018 року парламент в черговий раз підтримав законопроект про продовження заборони на продаж землі до 1 січня 2020 року. 4 лютого цей документ підписав Петро Порошенко.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


Чому вітчизняні фермери рахують урожай в центнерах, а ізраїльські – в грошах

Як в цій державі вдалося розвинути аграрну сферу і зробити її однією з найважливіших галузей економіки, і який досвід можуть перейняти українські фермери розповів Фрідріх Рубінштейн, засновник і директор «Agrosheriff Ltd.» (Ізраїль), пише SEEDS.

Фрідріх Рубінштейн відзначив, що не дивлячись на те, що площа сільськогосподарських земель Ізраїлю становить 330 тис. га, а продукції виробляється на 9 млрд. дол., в той час, як Україна виробляє продукції на 10 млрд. дол., з 60 млн. га.  Відсоток зайнятості населення сільським господарством в Ізраїлі становить 3,2%, в Україні – майже 20%.  Порівнюючи ці показали, фахівець відзначає невисокі доходи українських фермерів.

«Коли запитуєш у українських фермерів про врожай, вони говорять про центнери, а ізраїльські – рахують урожай в грошах.  Рахувати потрібно не в центнерах, тоннах або кілограмах, а в гривнях.  Адже Ви заради цього працюєте.  Тому, будь-яке господарство повинно бути ефективним економічно.  Тут є кілька компонентів, які впливають на ефективність і можуть давати хороший дохід», – говорить Фрідріх Рубінштейн.

На сьогоднішній день фермерам необхідно адаптуватися до сучасного виробництва і ринку.  Для цього необхідна кооперація, вважає Рубінштейн.  На принципі кооперації працює практично все сільське господарство світу.  Це добровільне об’єднання самостійних приватних виробників за взаємовигідними інтересами.

«Коли ізраїльські фермери почали виробляти достатню кількість продукції і з’явився експортний потенціал, вирішили об’єднуватися», – сказав Рубінштейн.

Кооперація в Ізраїлі полягає не тільки в тому, щоб зібрати і продати продукцію, це додаткова можливість знизити витрати в деяких аспектах і отримати більш високий прибуток.

Спікер навів приклади, на чому кооперація дозволяє ізраїльському фермеру заощадити, а саме на:

  • Постачанні обладнання та витратних матеріалів;
  • Техніці і машинах;
  • Фасуванні, пакуванні, зберіганні;
  • Маркетингу, продажах;
  • Експорті;
  • Сервісу.

Кооперація фермерів дає більше знань та інформації, а також згуртовує виробників.  Разом фермери несуть менші витрати на виробництво.  Колективний маркетинг, загальна логістика, розширення ринків збуту, спільне виробництво продукції на експорт, доступні фінанси і спільна координація дій дозволяють отримати більше.

Ваш вибір 'Подобається'.


Яка вартість свіжої полуниці на українських ринках

У Мукачеві Закарпатської області на центральному ринку у продажу з’явилася свіжа полуниця. Про це повідомляє pershij.com.ua.

Свіжі ягоди з’явилися на ринку у лютому. Коштують вони 250 грн/кг. Продавці запевняють, що товар користується попитом.

Щоправда, рання полуниця не вітчизняного виробництва, а привезена з Італії.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


В Україні запрацювала перша сучасна лінія для висіву насіння

Теґи: 

Про це повідомили у прес-службі Хмельницької ОДА.

"Впровадження інтенсивних методів вирощування садивного матеріалу із застосуванням різних видів добрив і препаратів дає можливість (в стислі строки, протягом року) отримати крупномірний садивний матеріал, який при висаджуванні не втрачає енергії та інтенсивності росту, оскільки зберігається цілісність кореневої системи і оптимальний баланс між корінням та наземною частиною", - йдеться у повідомленні.

Як додають, така технологія забезпечить кращий ріст лісових культур та сприятиме швидкому та інтенсивному відновленню лісового середовища.
 

Ваш вибір 'Подобається'.


Запуск Одеського припортового заводу знову відкладається

Про це повідомив перший заступник гендиректора підприємства Микола Щурик, пише dumskaya.net.

За його словами, компанія «Енергетичний еквівалент», з якою ОПЗ уклав договір про переробку давальницької сировини, виконала всі вимоги, в тому числі перерахувала завдаток, що дозволив розморозити виплату зарплат робітникам.

«Але, як я і говорив, світ не без «добрих людей». З'ясувалося, що «Укртрансгаз» не може з технічних причин оформити нового постачальника газу на ОПЗ. Всім, у кого залишилося терпіння і можливість, доведеться чекати кінця цього місяця, коли за законом можна буде замінити постачальника газу і почати отримувати газ для запуску виробництва на заводі», — сказав він.

ОПЗ простоює з кінця квітня 2018 року. Для відновлення роботи підприємство кілька разів намагалося залучити партнера за давальницькою схемою, але поки безуспішно.

Борги по зарплаті перевищують на поточний момент 30 млн грн, заборгованість по податках — 6 млн, за газ (з урахуванням транспортування та без урахування фінансових санкцій) — 7,5 млрд грн. Загальна заборгованість станом на кінець минулого року склала майже 7,7 млрд грн.

Протягом минулого року за власним бажанням з заводу звільнилися 564 людини.