178171

Ціна на першу українську ягоду щороку може знижуватись, через збільшення імпорту

Заробляти на преміальній ціні  на початку сезону з кожним роком теж буде все складніше, через збільшення на вітчизняному ринку не тільки вітчизняних, а  й  іноземних гравців, пише Інфо-Шувар.

«Вподобання українських споживачів дуже швидко  змінюються, ще 3-4 роки тому, не завжди можна було знайти суницю чи лохину на полицях українських супермаркетів. В цьому році, ще з березня, в терміналі ринку «Шувар» ми бачимо майже ввесь асортимент літніх фруктів та ягід, від персиків до лохини. Наявність такої продукції свідчить лише про одне - на неї є попит. Це підтверджують і динаміка, і обсяги імпорту цієї продукції, вони швидко зростають взимку та в першій половині весни. Це дуже важлива інформація для українських виробників, які планують заробляти на преміальній ціні на початку сезону. Іноземні трейдери теж постійно стежать за нашим ринком і будуть намагатися  заробляти на змінах споживчих звичок українців. Але патріотизм українських споживачів буде завжди на стороні місцевої продукції, звісно, якщо вона не буде програвати по якості імпортним ягодам та фруктам»,- каже Тетяна Гетьман, керівник департаменту «Аналітика» ОРСП «Шувар» - найбільшого  в Західному регіоні гуртового ринку сільгосппродукції, під час виступу на міжнародному форумі S-Fruit Transformation, який розпочав роботу 2 квітня 2019 року у м. Київ.

За даними пані Гетьман, дефіцит якісної ягоди та кісточкових – глобальна проблема, яка є актуальною для України, навіть, в сезони з доволі великим місцевим виробництвом. В минулому сезоні, Україна імпортувала 26,5 тис. тонн кісточкових, хоча, ціни на місцеву продукцію, за словами українських фермерів, були незадовільні. Такий показник імпорту всього на 7% нижчий від середнього обсягу імпорту за останні 4 роки. Низькі ціни не дозволили українським фермерам збільшити і експорт, по всіх головних видах свіжих ягід, в порівнянні з 2017 роком, зовнішні продажі суттєво знизились. Все це свідчить про те, що в Україні недостатньо якісних ягід та фруктів і саме в цьому полягає головний потенціал розвитку для вітчизняного виробника не тільки назовні, а й на внутрішньому ринку.

«Сучасний український споживач, коли купує фрукти чи ягоди,  більше дивиться на якість, ніж на ціну. На ОРСП «Шувар», в розпал сезону, діапазон цін на цю продукцію є досить широким, якісна черешня, суниця чи персики в 2018 році продавались  в 1,5 рази дорожче від продукції 2 сорту», - пояснила Тетяна Гетьман. 

Ваш вибір 'Подобається'.

Кернел будує найсучасніший олійноекстракційний завод в Україні

«Перші великі кроки вже зроблено – демонтовано фундаменти та будівлі колишнього підприємства. Зараз на території проводиться реконструкція адміністративно-побутового комплексу, а складські майданчики готові для приймання виробничого обладнання. До речі, перше велике обладнання, а саме – екстрактор та апарат для відгонки розчинника Десольвентайзер, вже прийнято», – повідомив Юрій Пугач, директор з управління виробничими активами.
 
Новий завод стане найсучаснішим в Україні у своєму сегменті. Високотехнологічне обладнання та європейські стандарти управління якістю, охорони праці й екології забезпечать відповідність виробництва найвищим світовим стандартам. У проект буде інвестовано $130 млн.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.

Від чого залежить успішний ягідний бізнес

Впродовж наступних  5 років ця тенденція подовжиться - споживання свіжих та заморожених ягід в світі буде зростати, проте,  дещо повільнішими темпами. Країни Європи та Азії залишатимуться головними ринкам збуту, при цьому в Азії, перш за все, буде зростати споживання кісточкових ягід, а  в країнах Європи головний зростаючий тренд спостерігатиметься на ринку «м’яких» ягід. Про це розповіла Сінді ван Рейсвік – старший галузевий аналітик Rabobank, під час свого виступу на міжнародному ягідному форумі S Fruit Transformation, який розпочався 2 квітня 2019 року, в місті Київ.

Як повідомила аналітик, станом на сьогодні, лохина є лідером за темпами зростання попиту на світовому ринку. Для прикладу, серед домогосподарств в країнах ЄС, за останні 5 років  обсяги споживання цієї ягоди  збільшилися майже вдвічі. Пані ван Рейсвік зазначила, що, світовий ринок лохини в майбутньому прогнозовано продовжить зростати. Головними експортерами цієї ягоди залишаться – Чилі, частка Перу продовжить збільшуватися. Багато інших країн, які мають потенціал до зростання в даному секторі  та, в тому числі,  і Україна в найближчі роки продовжать нарощувати свої потужності у експорті лохини.

На думку експерта, при вірній стратегії виробництва та промоції, споживання лохини в ЄС у найближчі роки може зрости до рівня споживання в США, тобто, до 1.2 кг на душу населення проти поточного показника - 0.3 кг.

За словами Сінді ван Рейсвік, успішний ягідний бізнес залежить від безлічі факторів – це, насамперед, правильно підібрані сорти , достатні капіталовкладення, доступ до ринків збуту, природні ресурси, наявність робочої сили, якісна технологія та система виробництва, кліматичні умови. Сьогодні ринок ягід має чималий потенціал для розвитку, за умови, відповідної якості продукції та ефективного маркетингу.

Ягідний сектор може  сьогодні успішно розвиватися, за рахунок співпраці із ритейлом, при умові, що продукція відповідатиме усім вимогам якості, буде належно презентована та матиме конкурентну ціну.

У підсумку аналітик відзначила, що, серед учасників ягідного бізнесу, в майбутньому у виграші однозначно залишаться ті, хто потурбується про виробництво високоякісного продукту, вдосконалення технологій виробництва та ефективну співпрацю в межах ланцюга поставок.

Джерело: Інфо-шувар

Ваш вибір 'Нічого сказати'.

В Україні дорожчає зелень

За даними цінового моніторингу EastFruit, ціни на свіжу зелень в Україні за березень підскочили відразу на 19%, не дивлячись на підвищення середньодобових температур повітря і початок реалізації зелені українського виробництва з теплиць південних регіонів країни.

Найбільш істотно за березень 2019 року зросли ціни на кіндзу (коріандр) – на 66%. Майже на третину подорожчав у березні кріп, а ось петрушка навіть трохи подешевшала. Оптові ціни на свіжий базилік в березні залишилися без істотних змін.

Базилік залишився найдорожчим видом зелені на ринку України – за нього оптовики просять близько 450 грн/кг ($16,7 долара США за кг). Свіжий коріандр продається в середньому по 245 грн/кг або $9,1 долара за кг. Кріп і петрушка коштують значно дешевше – 85 грн/кг ($3,1 долара за кг) і 60 грн/кг ($2,2 долара за кг) відповідно.

Україна в зимовий період імпортує свіжу зелень з Узбекистану, Грузії, Ізраїлю та Ірану. При цьому в останні роки Грузія, яка довгий час була головним постачальником зелені на ринок України, почала уступати свої позиції конкурентам, які можуть запропонувати більш низькі ціни на свою продукцію.

Вирощуванням зелені в Україні займаються переважно дрібні виробники та особисті підсобні господарства населення, головним чином в регіонах, що знаходяться в безпосередній близькості від великих міст. У період з квітня по травень такі особисті підсобні господарства можуть заробити на вирощуванні зелені дуже хороші гроші, адже промислових конкурентів у них практично немає, а ціни на внутрішньому ринку залишаються досить високими. Тим більше попит на українську продукцію завжди вище, ніж на імпортну завдяки її свіжості.

Ваш вибір 'Подобається'.

Незважаючи на політичну невизначеність – аграрії залишаються оптимістами

З кінця 2017 року показник стабільно зростає і наразі досяг позначки у 46,3 пункти. Скоріш за все, це покращення є наслідком стабільної монетарної політики та спадаючої інфляції, повідомляє прес-служба УКАБ.

Останнє опитування вказує, зокрема, на подальше покращення оцінки розвитку підприємств щодо земельного банку, поголів’я худоби тощо - (40,7 пункти). Далі йде оцінка рівня забезпеченості технікою та обладнанням (40,1 пункти) та доступ до зовнішнього фінансування (27,8 пункти). Оцінка рівня собівартості у -43,9 пункти залишається найгіршим показником. Із загалом 10 запитань оцінки по 6 показникам ведення аграрного виробництва, у порівнянні до результатів минулого опитування, істотно покращилися. З листопада 2018 року значно покращилася оцінка державної підтримки (з -31,0 до -0,2 пунктів).

В розрізі масштабів виробництва, представники із земельним банком більше 5000 га та холдингові структури оцінили АБК найвище – на рівні 65,7 пункти та 62,1 пункти відповідно. Оцінка бізнес-клімату виробниками із земельним банком, меншим ніж 5000 га, дещо покращилася: з 36,4 пунктів в листопаді 2018 до 39,7 пунктів цього разу. Особисті селянські господарства також дещо покращили свою оцінку (з 32,9 до поточних 40,7 пунктів).

Виробники продукції тваринництва, у порівнянні з останнім оцінюванням у листопаді, підвищили свою оцінку АБК з 26,0 до 37,7 пунктів. Тим не менш, вони відстають у порівнянні з виробниками продукції рослинництва (48,1 пункти) та змішаним виробництвом (41,3 пунктів).

Годинник аграрного бізнес-клімату України одночасно демонструє оцінку поточної економічної ситуації аграрними виробниками та їхні бізнес-очікування.

Аграрний бізнес-клімат поліпшився як завдяки оцінці поточної економічної ситуації (з 33,8 до 38,9 пунктів), так і завдяки вищим очікуванням (з 49,2 до 53,9 пунктів).

134 (33,5%) опитаних цього разу респондентів брали також участь в опитуванні в листопаді. 78 (19,5%) з них брали участь в опитуванні стосовно АБК 3-й раз поспіль.

Довідка: Аграрний бізнес-клімат (AБК) був розроблений та впроваджений завдяки спільним зусиллям Німецько-українського агрополітичного діалогу (АПД) та асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) на базі німецького бізнес-клімату (ifo-Geschäftsklimaindex). Він розраховується три рази на рік, починаючи з 2015 року. АБК демонструє суб'єктивну оцінку 400 аграрних виробників щодо поточного стану умов господарювання та їх річної перспективи. АБК варіюється між значенням -100 (вкрай несприятливі умови), нейтральним значення – 0, та до +100 (вкрай сприятливі умови). Починаючи з 2017 року, розрахунок АБК був удосконалений. Зокрема, АБК тепер розраховується тільки за першим питанням: за економічним станом аграрних виробників. Більш детальні запитання, стосовно бізнес-характеристик та макроекономічних умов, використовуються для пояснення результатів. Відповідно, АБК за всі періоди був перерахований за новою методологією, що призвело до стабільного зростання значень.

В Одеській області пограбували державне сільгосппідприємство

Про це УНН повідомили у правоохоронних органах.

П’ятеро невідомих у балаклавах проникли на територію механізованого зернотоку підприємства та побили охоронця. Зв’язавши чоловіка вони змусили його повідомити де зберігаються засоби захисту рослин. Також вони перевантажили з автомобіля підприємства до своєї вантажівки близько трьох тон насіння кукурудзи. З награбованим зловмисники зникли з місця злочину.

Читайте також: На Одещині у фермерського господарства вкрали більше тисячі літрів засобу захисту рослин

За даним фактом розпочато досудове розслідування.

 

Ваш вибір 'Нічого сказати'.