Ціни на українські помідори встановили новий рекорд

На цьому тижні ціни на українські помідори   встановили новий рекорд.  Після останньої хвилі подорожчання ціни на червоні тепличні томати досягли показників  24-30 грн/кг ( 0,8-1,0 EUR/кг), а рожеві та жовті сорти томатів на гуртових ринках України пропонуються сьогодні по 38-40 грн/кг ( 1,2-1,3 EUR/кг). На Півдні України фермери вже почали збирати ґрунтовий томат, перший врожай виробники пропонують  по    15-17 грн/кг ( 0,5-0,56  EUR/кг), такий рівень цін теж є безпрецедентно високим. Для порівняння, рік тому на найбільшому в Західній Україні гуртовому ринку ОРСП «Шувар» тепличний і ґрунтовий томат пропонувались мінімум в 2,5-3 рази дешевше.

«Зростання ціни  до небачених показників в цьому сезоні пояснюється низкою факторів. По-перше,  врожай помідорів  страждає через погодні катаклізми. Господарства Закарпаття втратили частину врожаю через масове підтоплення теплиць. На Півдні сезон збирання  ґрунтового томату затримується, а постійні перепади погоди сприяють розповсюдженню хвороб і , відповідно, негативно пливають на врожайність.  До того ж вже другий рік ми відчуваємо скорочення  площ під ґрунтовим томатом, це є наслідком зменшення попиту з боку переробної галузі, яке розпочалось ще 4 роки тому. Попит на ґрунтовий томат в населення  теж знижується, українці менше консервують і більше стали їсти свіжих  салатів, для яких вони обирають помідори в ідеальному співвідношенні смаку та зовнішнього вигляду. Виростити такий томат у відкритому грунті сьогодні дуже важко.», - розповідає Тетяна Гетьман, керівник департаменту «Аналітика» ОРСП «Шувар».

За даними «Інфо-Шувар» останні 2 роки на ринку України ціни на томат в липні знижувались , мінімальних показників вони зазвичай досягали в першій половині серпня – сезон  активної заготівлі.

Дані про міжнародну торгівлю томатами є ще одним доказом зменшення внутрішньої пропозиції. Три сезони поспіль Україна зменшує експорт  та впевнено нарощує імпорт помідорів. За перше півріччя 2019 року до крани було ввезено  55 тис. тон. помідорів, це на 15% більше ніж за той самий термін 2018 року та майже в 2 рази перевищує обсяг експорту за перші 6 місяців 2017 року. Ситуація із експортом зворотна: в першому півріччі 2019 року Україна продала на зовнішньому ринку менше 1 тис. тон помідорів, зменшивши в 3 рази  показники в порівнянні із попереднім сезоном і в 5 разів в порівнянні із   першою половиною  2017 року.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

На Вінниччині реалізовують інвестиційні проекти в АПК на 6 млрд грн

Як повідомляють на сайті Вінницької ОДА, вартість цих проектів становила 477,6 мільйонів гривень. Було створено 216 нових робочих місць, пише vezha.vn.ua.

Якщо розглядати детальніше, то завершили реалізацію проекту з посадки волоських горіхів на площі 970 га, також завершена реконструкція молочно-товарної ферми на 1000 гол./місць.

Побудували п’ять зерносушарок та два зерносклади потужністю 6 тисяч тонн. Завершили будівництво пункту прийому і первинної переробки зерна потужністю 2,5 тисяч тонн.

В харчовій та переробній промисловості за півроку реалізовано вісім проектів, направлених на модернізацію виробничих процесів в м’ясній, молочній, цукровій та хлібопекарській галузях та кормо виробництву.

Зазначають, що наразі у Вінницькій області у галузі АПК продовжується реалізація ще 84 інвестиційних проектів на суму 6,4 мільярдів гривень.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

На Рівненщині запрацювала ще одна молочна ферма

У селі Довгалівка  Крупецької ОТГ відкрили ферму «Шедевр», що стала частиною великого  проекту з створення мережі сімейних ферм та молочних кооперативів, який реалізується кластером «Натуральне молоко», за підтримки ТОВ «УкрМілкІнвест», пише rivne.media.

«Кластер дає можливість жителям сіл не шукати заробітків десь на чужині, а реалізовувати себе на батьківщині. Сімейна молочна ферма – це хороша можливість поєднати самозайнятість із заробітком та утвердженням сімейних цінностей. Тому Рівненський Центр розвитку місцевого самоврядування, завжди вітає і допомагає таким проектам», - сказав директор Рівненського Центру розвитку місцевого самоврядування Руслан Сивий. 

Сімейна ферма «Шедевр» стала другою у Радивилівському районі та загалом восьмою на Рівненщині, яка відкрита у рамках цього проекту. Кластер надає фінансову підтримку у придбанні корів та необхідної техніки, облаштуванню приміщення та робить весь технологічний супровід. «УкрМілкІнвест» також укладає угоду на закупівлю молока за вигідними цінами.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Бургер перестає бути широкодоступним продуктом

Бургери є досить популярною їжею у всьому світі. Сьогодні – це не лише пропозиція в меню фаст-фудів, адже різні види бургерів пропонують і в деяких ресторанах високої кухні. Через великий попит змінюється й уявлення про цю їжу – булка з м’ясом та овочами перестає бути широкодоступним продуктом, пише Meat-Inform.

Нове дослідження, опубліковане американською компанією Technomi, підкреслює, що споживачі можуть почати надавати перевагу не бургерам, а іншим варіантам у сегменті громадського харчування. Зростання продажів гамбургерів, що спостерігалось протягом кількох років, сприяло підвищенню цін на цей вид продукції.

“Заклади громадського харчування мають справу з підвищенням витрат на оплату праці та доставки, а також обмеженим зростанням трафіку. Саме тому вони змушені підвищувати ціни на продукцію”, – зазначив Чарльз Уіншип, менеджер споживчого відділу Technomic. Варто зазначити, що на ціни може також вплинути світовий дефіцит м’яса, спричинений поширенням африканської чуми свиней в Китаї

За даними дослідження, на ринку США 46% споживачів, які харчуються гамбургерами, повністю погоджуються з тим, що за минулий рік вони помітили підвищення цін на цей продукт. 55% зазначили, що в разі подорожчання обмежать споживання бургерів до одного разу на тиждень. 35% респондентів не припинять харчуватись цією стравою навіть після підвищення цін.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

В Україні зросло виробництво м'яса та яєць

Обсяг виробництва м'яса в Україні в січні-червні 2019 року становив 1,6 млн тонн (у живій вазі), що на 5,3% більше, ніж за аналогічний період минулого року, повідомила Державна служба статистики, пише УНІАН.

За даними Держстату, виробництво молока в країні в січні-червні скоротилося на 3,4% - до 4,8 млн тонн. При цьому виробництво яєць зросло на 5% - до 8,6 млрд штук.

У Держстаті зазначили, що наведені дані не враховують інформацію з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, міста Севастополя та частини тимчасово окупованих територій в Донецькій і Луганській областях.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Яблучний сезон 2018/2019: рекордний експорт , великий імпорт та найнижчі за 3 роки ціни

В сезоні 2018/2019 років Україні вдалось зберегти позитивний торговий баланс по яблуку, збільшивши експорт до рекордного показника 62 тис. тон, пише «Інфо-Шувар». Рік тому експорт був мінімум в 1,5 рази меншим. В той самий час Держстат зафіксував майже 3-х кратне збільшення імпорту яблук: в період з липня 2018 р по червень 2019 р в Україну було ввезено 19,5 тис. тон цих фруктів.

1

Сезонність імпорту та експорту суттєво відрізнялась від попереднього маркетингового року. В сезоні 2018/2019 більше 80% всього імпорту припало на останні два місяці - травень і червень, тоді як в маркетинговому році 2017/2018 імпорт яблука почав поступово зростати ще від середини зими. 

«До квітня 2019 року пропозиція українського яблука була надмірною, а ціни низькими, тому і імпорт був мізерним. Але потенціал зберігання яблука врожаю 2018 року був низьким через прискорене визрівання в умовах високих температур на початку літа. Тому вже у квітні ми відчули перші ознаки дефіциту якісного яблука і почали його імпортувати із сусідньої Польщі», - розповідає Тетяна Гетьман, керівник департаменту «Аналітика» ОРСП «Шувар».

За даними «Інфо-Шувар» , в сезоні 2018/2019 років на майданчику найбільшого  в Західному регіоні гуртового ринку ОРСП «Шувар»  було продано понад 17,5 тис. тонн яблук. До березня пропозиція розподілялась відносно рівномірно і складалась майже повністю із українського яблука. В  квітні, травні і червні ситуація кардинально змінилась - частка імпортного яблука в структурі пропозиції зайняла більше 50%.

Цікавим є і той факт, що Україна в сезоні 2018/2019 років збільшила імпорт яблука,  хоча власний врожай був рекордним, в 2018 році  українські фермери зібрали  1,4 млн. тонн ва. А відносно неврожайний сезон  2017/2018 закінчився із рекордними перехідними запасами українського яблука.

4

«Особливістю українського яблучного бізнесу є те,  що українські фермери не мають чітких планів щодо продажу врожаю, тому важко спрогнозувати яким чином буде розподілятись пропозиція на ринку. Так, в неврожайному сезоні 2017/2018 фермери до останнього чекали на кращу ціну тому увійшли в новий сезон із рекордними перехідними запасами яблука. А в сезоні 2018/2019 років фермери не вірили в те, що в умовах рекордного врожаю ціни взагалі будуть зростати тому, по-перше, продавали більше яблука на переробку, по-друге, намагались розпродати основний обсяг десертного яблука  до початку весни. В результаті вже у квітні в Україні виникла потреба в імпорті. Затримка ягідного сезону позитивно вплинула на продажі яблук в травні та червні, в ці місяці ми імпортували найбільші обсяги яблук », - пояснює ситуацію пані Гетьман.

Безумовним досягненням цього року стало розширення географії експорту яблук, поставки відбувались у 18 країн світу. Експорт суттєво збільшився в напрямку Близького сходу, Південно-Східної Азії та Туреччини. Більше яблука Україна також експортувала до країн ЄС, де місцеві фермери також зібрали рекордний врожай.

Збільшити експорт вдалось за рахунок суттєвого зниження цін на українські яблука і збільшення частки продукції експортної якості в деяких господарствах. Середні ціни на яблука в сезоні 2018/2019 були найнижчими принаймні за останні три роки, в тім динаміка цін більше була протилежною попередньому сезоні і дуже подібною до сценарію сезону 2016/2017

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview