178171
182818

Coca-Cola запустила у продаж алкогольний коктейль

Теґи: 

Газований лимонний коктейль під назвою Lemon-Do дебютував в Японії. Про це повідомляє Japan Times, пише УНН.

На сьогодні в продаж надійшли три варіації напою - із вмістом спирту 3%, 5% і 7%. Ціна банки об'ємом 350 мл становить 150 ієн (35,9 грн).

"Ідея коктейлю спала на думку розробникам продукції Coca-Cola після відвідин японських пабів, де напої з лимонним смаком користуються великою популярністю", - йдеться в повідомленні.

Напій можна придбати виключно в Японії. Його продажі за межами країни поки не плануються.

 

Ваш вибір 'Подобається'.


Інформація про національну оцінку землі буде зведена на єдиний геопортал

Теґи: 

Створення геопорталу, який міститиме інформацію щодо загальнонаціональної нормативної грошової оцінки (НГО) земель сільськогосподарського призначення, розглянула робоча група з опрацювання питань, пов’язаних з організацією та проведенням всеукраїнської нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення. Про це повідомляє прес-служба Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, пише landlord.ua.

За інформацією Держгеокадастру, користувачі можуть запропонувати свої варіанти змісту, набору функцій та сервісів цього геопорталу.

«Передбачається, що на геопорталі буде зведено усю інформацію, отриману в результаті проведення робіт, достатню для розрахунку НГО окремої земельної ділянки, а також узагальнені дані про оцінку в розрізі регіонів, природно-сільськогосподарських районів та сільськогосподарських угідь», — йдеться у повідомленні.

Представники робочої групи розглядають  можливість реалізації окремої функції розрахунку НГО проектної земельної ділянки, що дозволить майбутнім власникам та користувачам спрогнозувати орієнтовні витрати на сплату земельного податку або орендної плати.

Нагадаємо, уряд 7 лютого 2018 року прийняв рішення щодо проведення загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


В Україні побудують дві нові птахофабрики за $15 млн

Один з найбільших виробників яєць і яєчних продуктів в Україні - агропромислова група компаній Овостар Юніон планує інвестиційні витрати на 2018 рік у розмірі $15 млн на будівництво двох птахофабрик і двох пташників з відповідною інфраструктурою.

Про це йдеться у звіті компанії на Варшавській фондовій біржі, передає агентство Інтерфакс-Україна, пише НВ.

Холдингова компанія групи - Ovostar Union NV - в середині червня 2011 роки провела IPO 25% акцій на WSE і залучила $33,2 млн. Мажоритарний пакет акцій компанії є у власності Prime One Capital Limited, яка контролюється її головним виконавчим директором Б.Беліковим і головою ради директорів Віталієм Вересенком.

Овостар Юніон за підсумками 2017 року наростив чистий прибуток на 2% порівняно з 2016 роком - до $22,9 млн. Його виручка в минулому році зросла на 27% - до $98,7 млн, валовий прибуток - на 18%, до $30, 8 млн.

Ваш вибір 'Подобається'.


Французи відкрили в Україні сучасну науково-дослідну станцію

Теґи: 

Сьогодні MAS Seeds має лише шість таких потужних станцій у світі. Дві з них розташовані в Франції і по одній – у Німеччині, Румунії, Росії та відтепер і в Україні, повідомив генеральний директор компанії Режіс Фурньє, пише AgroTimes.

Сума інвестицій у нову станцію склала приблизно $1 млн. На ній діятиме сучасна лабораторія, унікальна своїм оснащенням.

Зокрема, для роботи станції було придбане обладнання для протруювання насіння, калібрування, точного підрахунку насіння. Також станція укомплектована селекційними сівалкою та комбайном.

Як зауважив генеральний директор «MAS Seeds Україна» Ромен Дестйо, компанія перенесла свій головний офіс з Дніпра на Київщину для того, щоб мати змогу охопити максимально велику зону під час досліджень.

Сьогодні загальна площа закладених дослідів MAS Seeds становить приблизно 90 га – це майже 40 тис. ділянок гібридизації по всій території України.

Ромен Дестйо також додав, що новий комплекс розташований та території агрохолдингу «Агро-Регіон», який передав землі MAS Seeds у довгострокову оренду.

Довідка: MAS Seeds займається селекцією та виробництвом насіння ключових сільськогосподарських культур. Торговельний оборот компанії складає 140 млн евро. MAS Seeds має 12 закордонних філій, комерційна активність відбувається у 40 країнах світу.

 

 

Ваш вибір 'Цікаво'.


Виробник "Нашої Ряби" випустив нову торговельну марку

Як стало відомо Delo.UA, нова торгова марка орієнтована на низький ціновий сегмент.

"Нова ТМ "Вінницькі курчата" випускається в пілотному режимі. Це продукт відноситься до низького цінового сегменту і ми поки дивимося, як на нього відреагує покупець. Переважно, реалізація ТМ відбувається у Вінницькій області",— каже Іван Філіппов, керівник напрямку "Управління торговими марками" холдингу МХП. Філіппов додає, що дистриб'ютори можуть самостійно поширювати товар і по інших регіонах, в тому числі і в Києві.

При цьому в компанії не уточнили, чи стане продукція під новим ТМ постійній у портфелі компанії. "Пілот триває майже три місяці і про його результати говорити рано. У нас поки немає планів щодо маркетингової активності цього бренду",— додає Іван Філіппов.

Відзначимо, що дана продукція виробляється на "Вінницькій птахофабриці" холдингу МХП, яка знаходиться в Ладижині Вінницької області. В місяць виробляється близько 250 тонн продукції під ТМ.

Нагадаємо, МХП в 2017 році розпочав будівництво другої лінії Вінницької птахофабрики (Ладижин, Вінницька область). До 2020 року планується наростити виробництво до рекордних 730 тис. тонн.

"Миронівський хлібопродукт" є найбільшим виробником курятини в Україні. Займається також виробництвом зернових, соняшникової олії, продуктів м'ясопереробки. Продукція  реалізується під торговими марками "Наша Ряба", "Легко", "Бащинський" і Qualiko.

За оцінками компанії, МХП займає 55% вітчизняного ринку курятини. Засновником і мажоритарним акціонером компанії є український бізнесмен Юрій Косюк.

За підсумками 2017 року чистий прибуток МХП виріс в 3,3 рази — до $230 млн порівняно з 2016 роком. Його виручка за минулий рік збільшилася на 13,4% — до $1,288 млрд.

Ваш вибір 'Подобається'.


Горох лідирує серед бобових в Україні

Навпаки ця культура займає перше місце пишеУкрАгроКонсалт.

У 2017 році Україна виростивши врожай гороху на 68% більше, ніж роком раніше, істотно збільшила експорт в Індію (на 52%), другою країною за обсягом експорту стає Туреччина.

Індія продовжує хвилювати світовий ринок зернобобових своїми рішеннями з регулювання зовнішньої торгівлі і введенням мит на ввезення бобових.

Експерти  прогнозують, що ринок Індії зможе досягти балансу, коли пропозиція зернобобових на внутрішньому ринку знизиться і внутрішня ціна перейде до зростання. Така ситуація може скластися в вересні і дозволить зняти обмеження на імпорт зернобобових.

Як зазначає УкрАгроКонсалт в щомісячному виданні «Аналіз ринку зернобобових культур», інтерес для українських експортерів представляють і країни ЄС, які все більше віддають перевагу органічним продуктам. Цього року інтерес до органічного гороху проявили Нідерланди і Швейцарія, які закупили його в 4 рази більше, ніж роком раніше.

При цьому, за останні роки країни ЄС збільшили власний урожай зернобобових культур, зокрема гороху, за рахунок збільшення посівних площ. І це зробило істотний вплив на обсяги імпорту з третіх країн.

Так що, перспективи у гороху залишитися лідером з виробництва серед бобових дуже реальні.

Джерело: superagronom.com

Ваш вибір 'Подобається'.