Cтартувала програма навчання фіналістів MHP accelerator 2.0

В рамках проекту протягом 3 місяців 9 стартапів чекає інтенсивна робота над розвитком рішень, теоретична підготовка та практика, менторські сесії, а також запуск пілотних проектів на базі агрохолдингу МХП. Найбільш успішні команди в фіналі отримають можливість комерційного запуску проекту з МХП.

Нагадаємо, всього на участь у програмі MHP accelerator 2.0 було подано 123 заявки від підприємців з Києва, Вінниці, Дніпра, Одеси, Харкова та інших міст. Показово, що з 9 команд фіналістів 7 стартапів стали учасниками серії підготовчих івентів MHP accelerator 2.0, в тому числі регіональних Idea Garage в Дніпрі та Києві, а також зустрічей з експертами МХП Office hours.

Критерії, за якими експертне журі Radar Tech, Agrohub і МХП відібрали команди в акселерацію, були наступними:

  • Можливість інтеграції з МХП — наскільки стартап вирішує актуальні задачі агрохолдингу;

 

  • Інноваційність рішення — унікальність технології, складність копіювання;

 

  • Модель монетизації — реалістичність реалізації спільного проекту та заробітку.

 

  • Можливість масштабування — майбутні перспективи проекту;

 

  • Команда — наявність профільних фахівців в команді, готовність до активного розвитку.

 

Команди, які пройшли відбір, представляють різні технологічні рішення, що можливо використовувати в роботі агрохолдингу. Серед них рішення для екологічного моніторингу, переробки відходів виробництва, корпоративного управління та інші.

Команди резидентів:

Октопус — робототехніка для біобезпеки: дезінфекції, вакцинації та розпилення підстилки на птахофабриках.

Хмарка — чат-боти для корпоративного управління.

Bonechar — створення фосфорних добрив з кісткових відходів шляхом високотемпературного піролізу.

Chefbox — автоматизовані гастроном-кіоски готової їжі.

IntelSoft — впровадження математичного моделювання та методів штучного інтелекту в щоденну операційну діяльність, прогнозування внутрішніх процесів, поведінки клієнтів і зовнішніх чинників.

ITGroup — автономна станція екологічного моніторингу з мобільним додатком.

Kroll Technologies — функціональна багаторазова тара для використання в картонажному фризері з метою блокової заморозки.

QRSmarty — сервіс з обліку ТМЦ на виробництві.

Tocan Агротех — система планування для оптимізації переміщення врожаю з поля до місця зберігання та відвантаження.

Ці команди вже пройшли в рамках півфіналу тиждень інтенсивної підготовки до роботи з корпорацією. Преакселерація — це вступна частина програми розвитку, що складається з серії воркшопів, лекцій та експертних консультацій. Упродовж тижня півфіналісти MHP accelerator 2.0 знайомилися з трендами агро-галузі та юридичними аспектами взаємодії стартапів з великим бізнесом, розбиралися в корпоративній структурі агрохолдингу МХП, занурювалися в методологію service design і, звичайно, відточували навички презентації своїх рішень.

В рамках основного етапу програми, безпосередньо акселерації, команди отримають поради від експертів агро-, бізнес- і стартап-галузі, протестують гіпотези, отримають доступ до ресурсів, корпоративної експертизи та менторську підтримку від провідних фахівців агрохолдингу. Фіналісти програми MHP accelerator 2.0 також отримають можливість комерційного запуску в партнерстві з агрохолдингом МХП.

На учасників чекають 11 тижнів інтенсивної роботи над власними проектами. Програма акселератора складається з 3 навчальних модулів, кожен з яких включає в себе тиждень практичного навчання на території UNIT.City, а також час на доопрацювання рішень, індивідуальні зустрічі з закріпленими за командою фахівцями МХП і проведення пілотних проектів на базі агрохолдингу.

На фіналістів чекають поїздки на спеціальні тестові полігони агрохолдингу, на птахофабрики для проведення експериментів, пілотування та доопрацювання рішень.

У фіналі програми  — DEMO DAY, на якому резиденти акселератора презентують свої успіхи та напрацюваннями перед експертами агрохолдингу МХП, Radar Tech і Agrohub, ключовими гравцями галузі, інвесторами та партнерами. Цього року DEMO DAY акселераційної програми відбудеться 5 вересня.

 

 

 

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ запрошують на прес-конференцію на «Агро-2019»

У цьому році на одній з найбільших експозицій ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ представлять прем'єрний агрегат і новинки грунтообробної техніки сезону 2019:

• тракторний багатофункціональний напівпричіп KELT XXL (єдиний причіп в Україні з розвантаженням за допомогою стрічкового конвеєра)
• коротка дискова борона ДУКАТ-9 (у новому сучасному дизайні)
• важка дискова борона ДУКАТ-GOLD-6 (агрегат завершив випробування і пішов у серійне виробництво)
• глибокорозпушувач ФРАНК-3 (з твердосплавними наконечниками HARD-SHELL, з самим тривалим терміном служби в своєму класі)

2019 рік - показовий і ювілейний для компанії:
20 років ЛОЗІВСЬКИМ МАШИН
20 років легендарній зубовій борони ЛІРА (найпопулярніша борона України)
10 років дисковій бороні ДУКАТ (лідер продажів грунтообробної техніки 2018 року в Україні).

4 червня о 13-00 на стенді ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН відбудеться прес-конференція, де представники компанії продемонструють новинки та розкажуть про плани компанії на 2020 рік.

Спікери:
Гіршфельд Роман Анатолійович, Президент LOZOVA MACHINERY;
Гриненко Олексій Анатолійович, головний конструктор LOZOVA MACHINERY;
Бугров Віталій Вікторович, директор з продажу LOZOVA MACHINERY;

Стенд ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН розташований біля павільйону № 6


Прохання підтвердити вашу участь і присутність за тел. 80994181641, 80985790437 або ел.поштою [email protected], [email protected].

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Координація заради безпеки: «UKRAVIT» і UNIDO утилізуватимуть фреон і пестициди в Україні

В березні 2019 року найбільший вітчизняний виробник засобів захисту рослин і мікродобрив «UKRAVIT» виграв тендер UNIDO (Організації ООН з промислового розвитку) з реалізації української частини проекту «Скоординоване управління видаленням озоноруйнівних речовин (ОРР) і стійких органічних забруднювачів (СОЗ) в Україні, Білорусі, Казахстані та Вірменії».

Згідно з умовами проектного договору, компанія отримає технічну підтримку для створення інфраструктури для утилізації озоноруйнівних речовин і стійких органічних забруднювачів. Це буде повноцінна виробнича лінія з переробки холодильних, морозильних камер і кондиціонерів, а також інсинераторна піч. А зважаючи на те, що високі температури, необхідні для спалювання фреону, підходять і для утилізації непридатних для використання пестицидів, «UKRAVIT» першим в Україні почне утилізувати небезпечні речовини, які накопичилися в країні за роки Незалежності і упродовж тривалого часу наносять непоправну шкоду її екології.

«Забруднення і руйнування озонового шару є глобальною проблемою людства. Розвинуті країни давно боряться з нею шляхом встановлення спеціального обладнання і правильної утилізації небезпечних речовин, – коментує засновник «UKRAVIT» Віталій Ільченко. – Як компанія, яка несе відповідальність перед своєю країною та її майбутнім, ми постійно запроваджуємо новітні технології, що дозволяють мінімізувати негативний вплив людини на екологію України. І спільний проект з UNIDO стане важливим кроком у цьому напрямку. Якщо раніше для утилізації фреону доводилося звертатися до іноземних компаній, то тепер ми зможемо реалізувати це своїми силами, в Україні».

Крім того, проект дозволить Україні виконати взяті на себе зобов’язання в рамках ратифікованих міжнародних угод – Монреальського протоколу, Базельської та Віденської конвенцій, а також Паризької угоди.

Як повідомляють у прес-службі компанії, необхідне обладнання буде поставлене в Україну восени цього року. А запуск і повноцінна робота лінії планується вже у наступному році.

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 140 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Прем'єри LOZOVA MACHINERY на АГРО-2019

2019 рік – показовий і ювілейний для компанії. 20 років ЛОЗІВСЬКИМ МАШИНАМ і легендарній зубовій бороні ЛІРА, 10 років дисковій бороні ДУКАТ - говорять самі за себе.

Компанія виводить на ринок ряд новинок і оновлює всі серійні лінійки агрегатів ґрунтообробної техніки. Частина з них буде представлена на виставковому майданчику ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН в Києві.

На експозиції будуть показані новинки 2019 року – тракторний багатофункціональний напівпричіп KELT XXL, глибокорозпушувач ФРАНК-3, коротка дискова борона ДУКАТ-9 і важка дискова борона ДУКАТ-GOLD-6. Агрегати втілили нові технічні досягнення і комплексні рішення для українського і європейського ринку, задовольняють найвищі вимоги аграріїв.

Прем'єрою сезону стане напівпричіп тракторний-перевантажувач KELT XXL. Це новітня розробка ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН – трейлер, який може перевозити вантажі об'ємом до 43 м3. А унікальна система розвантаження за допомогою стрічкового конвеєра розвантажує трейлер за 2 хвилини.

KELT – єдиний у своєму класі напівпричіп з повною відповідністю ПДР за габаритами і навантаженні на вісь. Він може оснащуватися шнековим перевантажувачем, розкидачем органічних добрив та іншими пристроями. Також у KELT встановлена інноваційна система регулювання тиску в шинах.

Старт продажів – літо 2019 року.

На виставковому майданчику буде демонструватися і лідер сезону – дискова борона ДУКАТ з шириною захвату-9 метрів. Борона втілила в собі оновлений сучасний стиль ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН. Агрегат успішно пройшов випробування і його вже можна придбати у офіційних дилерів компанії.

ДУКАТ-GOLD-6 – важка дискова борона з мінімумом обслуговування і максимумом продуктивності! Техніка створена для роботи з залишками великостеблових культур, ідеальна при обробці площ з пожнивною масою стебел кукурудзи і соняшнику.

Глибокорозпушувач ФРАНК-3 із збільшеною до 3-х метрів шириною захвату, оснащений твердосплавними наконечниками HARD-SHELL, які відрізняються самим тривалим терміном служби в своєму класі.

Експозиція ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН розміститься біля Павільйону № 6 на території «Експоцентр України» (м. Київ, пр-т Академіка Глушкова, 1, ВДНГ).

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Виробник продуктів харчування «Чумак» змінює власника

Про це повідомив гендиректор "Дельта Вілмар" Юрій Голянич в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна".

"Чумак" - один із найбільших виробників продуктів харчування в Україні. "Дельта Вілмар" купує цю компанію повністю ", - повідомив Голянич.

Зазначається, що деталі угоди будуть відомі на початку наступного тижня.

Згідно з інформацією на сайті Антимонопольного комітету, регулятор погодив покупку компанією Flottotrade Limited компанії Crestone Investments Limited (обидві - Кіпр).

Компанія Crestone Investments володіє ТОВ "Дочірня компанія" Чумак ", кінцевим бенефіціаром вказано глава Dragon Capital Томаш Фіала.

За даними кіпрського реєстру, одним із директорів компанії Flottotrade Limited є російський бізнесмен Іван Сідорок. За інформацією на його сайті, він є співзасновником спільного підприємства Wilmar Nizhny Delta з азіатським агропромисловим холдингом Wilmar International Ltd.

"Чумак" є найбільшим виробником продуктів харчування: консервованих овочів, соусів, кетчупів, макаронів, майонезів, десертів. Також випускає продукцію для торгових мереж і HoReCa під ВТМ.

Згідно з фінансовим звітом компанії, її виручка в 2018 році становила майже 1,5 млрд грн (+ 24%), чистий дохід зріс у 3,5 рази, до 100,4 млн грн.

ТОВ "Дельта Вілмар СНД" створено в 2004 році. Спеціалізується на виробництві масложирової продукції та інгредієнтів для хлібобулочних, кондитерських виробів і молочних продуктів. До структури компанії входить два заводи - один із переробки тропічних олій, інший - по переробці олійних культур, а також комплекс із перевалки рослинних олій в порту "Південний".

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Контроль злакових бур'янів збереже до 30 % врожаю соняшника

Розкриття потенціалу будь-якого гібрида соняшника та отримання високих врожаїв неможливе без надійного його захисту. В цьому контексті велике значення має контроль злакових бур'янів у посівах: адже за несвоєчасної обробки втрати врожаю від забур'яненості можуть становити до 30 %.

Щоб цього не допустити, фахівці «UKRAVIT» рекомендують не нехтувати післясходовими гербіцидними обробками. Оптимальним засобом для вирішення цієї проблеми є селективні гербіциди, які ефективно знищують однорічні та багаторічні злакові бур’яни і при цьому є безпечними до культурних рослин.

Читайте також: Бакові суміші для кукурудзи: ефективний захист та економія коштів

«Зважаючи на погодні умови сезону – 2019, посіви соняшника вже сьогодні сильно засмічені мишієм, просовидними, пальчаткою та іншими злаковими бур’янами, – зазначає керівник агрономічного департаменту компанії Олександр Мигловець. – Тому ми рекомендуємо застосовувати селективний гербіцид системної дії Квін Стар Макс, КЕ (хізалофоп-п-етил, 125 г/л). Він найкраще вирішує проблему забур’яненості злаковими бур’янами посівів соняшника, а також сої, картоплі, овочевих і цибулі (окрім цибулі «на перо») та інших культур. При цьому він є толерантним до культурних рослин і не впливає на наступні культури у сівозміні. Препарат можна застосовувати в широкому діапазоні фаз росту сільськогосподарських культур. Однак, не рекомендується проводити обробку соняшника після 4-ї пари листків, якщо рослини постраждали від низьких температур».

Читайте також: Якісно, зручно та надійно:
«UKRAVIT» запускає власний інтернет-магазин

Щоб забезпечити максимальну ефективність дії, обробку необхідно проводити в період початку інтенсивного росту бур’янів: для однорічних видів – у фазі 2-4 листків, для багаторічних – при висоті до 10-15 см. Оскільки важливо, щоб на них було достатньо листя для швидкого поглинання діючої речовини. Таким чином, ви забезпечите своїм посівам достатньо ресурсів для повноцінного росту й розвитку і захистите майбутній врожай.

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 140 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися:

ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, пр-т Перемоги 42.

Гаряча лінія: 0 800 301 401

 

 

 

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview