170513

Дбаємо про захист та живлення посівів заздалегідь

Зараз гаряча пора закупівлі засобів захисту рослин і добрив. Й навіть якщо ви роками співпрацюєте з перевіреними брендами, фахівці рекомендують не нехтувати лабораторною експертизою і додатково впевнитися в якості придбаної продукції.

«Ситуація з підробками засобів захисту рослин і добрив сьогодні на ринку склалася критична, – відзначає керівник сервісно-технологічного напрямку компанії «UKRAVIT» Сергій Сальніков. – За деякими даними, близько третини пестицидів та агрохімікатів є фальсифікатом. Причому йдеться як про завезення такої продукції з-за кордону, так і про локальне виробництво підробок. Тому купуючи засоби захисту та добрива, важливо бути певним в їх якості».

Читайте також: Експертиза насіннєвого матеріалу забезпечить високу врожайність культур

«Щоб не витратити кошти даремно, перевірку на оригінальність засобів захисту рослин варто довірити науці, – підтверджує керівник агробіологічної лабораторії «Інституту здоров’я рослин» Володимир Конограй. – Ми визначаємо близько 300 діючих речовин у препаратах, а також їх концентрації. В результаті досліджень аграрій отримує протокол, де вказаний перелік діючих речовин та їхня концентрація. Таким чином, якщо заявлені діючі речовини не відповідають знайденим, аграрій може повернути препарат, або ж комбінувати його з іншим – у випадку, якщо повернути його з різних причин неможливо».

Досліджують в «Інституті здоров’я рослин» і добрива.

«Ми досліджуємо мінеральні, органічні добрива, а також мікродобрива на цілий спектр показників, що визначають їх якість та оригінальність – вміст діючої речовини, вологу, густину, лужність, рН, азот, інші, – розповідає вчений. – Адже сьогодні на ринку чого тільки не пропонують – і дешевше, і дорожче, і ефективне, й не дуже. Якісні та оперативні дослідження можливі завдяки сучасному обладнанню від найкращих світових виробників та застосуванню передових світових методик. Тож аграрій може бути певним, що придбав якісні добрива, і без сумніву застосовувати їх на своїх полях та очікувати позитивну їх дію».

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 140 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися:

ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, пр-т Перемоги 42.

Гаряча лінія: 0 800 301 401

 

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

LOZOVA MACHINERY представили на AGRITECHNICА-2019 техніку, яка потребує обслуговування

Це принцип, при якому техніка не вимагає змащування підшипників і вузлів і технічного обслуговування протягом усього життєвого циклу. Такий підхід максимально орієнтований на індивідуальні вимоги аграріїв і зручність використання знарядь.

«Наша техніка вдосконалюється і стає більш автономною, ефективною і комфортною в роботі. Ми прагнемо допомогти фермерам вирішувати складні агрономічні завдання, зберігати і підвищувати врожаї, справляючись з кліматичними катаклізмами і дотримуючись високих екологічних стандартів. Тому ми повністю виключили точки змащення на наших агрегатах, щоб їх власники могли концентруватися на своїй роботі, не витрачаючи дорогоцінний час на обслуговування техніки», – коментує головний конструктор компанії Олексій Гриненко.

За його словами, раніше це стосувалося знарядь з малою шириною до 4 метрів, а на решті новій техніці ще залишалися точки змащення на кулях гідроциліндрів. До кінця нинішнього року компанія завершить роботи над виготовленням оновленої короткої дискової борони ДУКАТ з шириною захвату 8 метрів, яка не матиме жодної точки змащування, в тому числі і на шарнірах гідроциліндрів. З 2020 року всі широкозахватні машини LOZOVA MACHINERY будуть володіти такими перевагами.

Необслуговуванність досягається за рахунок застосування в підшипникових вузлах HARP AGRO UNIT поліпшених мастил і міцних багатокромочних ущільнень, надійно захищають підшипники від пилу, бруду та інших факторів агресивного середовища.
Крім того на всіх рухомих механізмах сільгоспзнарядь прості втулки замінені на підшипники ковзання, виконані з високоміцних зносостійких полімерів. Добавки армуючих матеріалів і особливих мастил зменшують тертя і повністю виключають змазування конструкцій протягом усього життєвого циклу техніки.

Завдяки таким рішенням аграрії знизять експлуатаційні витрати і мінімізують непродуктивне використання часу на простої, ремонти, технічне обслуговування, додаткове регулювання і налаштування агрегатів, що особливо актуально в посівний і збиральний період.

«На даний момент аналогів концепції «нуль обслуговування» немає ні у одного виробника. ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ стали першим і єдиним брендом, який запровадив таку унікальну систему», – зазначає президент LOZOVA MACHINERY Роман Гіршфельд.

Зауважимо, що ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ не вперше стають новаторами галузі, причому не тільки в Україні. Так одним з перших в світі бренд почав серійне виробництво коротких дискових борін ДУКАТ (10-річний ювілей якої пройшов в цьому році) з індивідуальною ресорною 3 D стійкою.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Кернел оновлює ERP-систему на платформі Microsoft

Цифрова трансформація бізнесу є частиною глобальної стратегії Кернел. Одним з таких проектів стало впровадження ERP-системи Microsoft Dynamics NAV 2018 для керуючої компанії Кернел. Проект стартував на початку 2018 року, на той момент компанія вже більше 10 років використовувала і розвивала одну з попередніх версій системи.

«Для фінансового департаменту цей проект є ключовим на шляху підвищення ефективності бізнес-процесів, функції контролінгу та автоматизації бухгалтерських операцій. Вже на першому етапі впровадження ми змогли підвищити якість аналітичної інформації, яку надає система, і таким чином забезпечили можливість глибокого аналізу ефективності операцій закупівлі с/г продукції», - відзначає Анастасія Усачова, фінансовий директор Кернел.

Впровадження ERP-системи в компанії такого масштабу, як Кернел, вимагало системного підходу та поділу на етапи. Першими були реалізовані відносно невеликі проекти: «Управління ДДС» – централізоване управління рухом грошових коштів в компанії на рівні планування, і «Управління ризиками контрагентів» – інтеграція з сервісами YouControl і YouScore для перевірки контрагентів.

Після успішної реалізації цих проектів стартував наступний етап – впровадження процесів «Управління закупівельною діяльністю». Їх ядром стала унікальна бізнес-модель по роботі з постачальниками зерна: від формування бюлетеня цін і управління взаєморозрахунками з постачальниками до управління заявками на кредитування та інтеграцією з системою електронного документообігу KernelEDocs. Також була розширена функція управління платежами при розрахунках з постачальниками – створені ланцюжка затвердження платежів в залежності від різних умов.

Для формування технічних вимог і тестування прототипів були залучені десятки внутрішніх експертів з різних департаментів компанії. При всій складності і комплексності завдань, проект був виконаний в досить короткий строк – 9 місяців. Період стабілізації системи після запуску зайняв ще два місяці.

«Колеги з компанії Кернел поставили амбітні цілі за проектом впровадження Microsoft Dynamics NAV, які припускали ефективну роботу великої команди. Взявшись за реалізацію цього проекту, ми розуміли, що знадобляться всі знання і компетенції, накопичені нами в інших проектах. Великий обсяг завдань та стислі строки на реалізацію вимагали максимального рівня самовіддачі, вміння злагоджено працювати в команді і, звичайно, найвищої якості. Раді, що наш досвід і знання були затребувані і ми виправдали очікування замовника», - розповідає Таїсія Бондар, партнер Innoware.

«Перед об'єднаною робочою командою Кернел і Innoware стояло завдання по-новому подивитися на вже налагоджені процеси і знайти можливість удосконалити їх. Завдяки новим підходам процеси стали більш ефективними і контрольованими. Для закупівельної діяльності ми інтегрували ERP-рішення Microsoft Dynamics NAV з системою документообігу KernelEDocs на базі SharePoint, що дозволило компанії автоматизувати формування, узгодження, підписання договорів з допомогою КЦП, а також їх зберігання. В рамках впровадження процесів управління платежами ми оптимізували ланцюжки узгодження платежів, а їх обробку передали в підрозділ «Фабрика платежів», в результаті чого зросла швидкість і якість взаєморозрахунків з постачальниками. У процесі реалізації першого етапу ми виробили власний підхід, який дозволить ефективно впровадити наступні етапи проекту і мінімізувати ризики», - зазначає Олександр Рачиба, керівник служби управління ІТ проектами фінансової функції Кернел.

На даний момент команди Кернел і Innoware впроваджують наступний модуль – «Управління запасами і продажами», який включить в себе процеси продажу зернових, соняшникової олії наливом і бутильованої продукції. Таким чином всі співробітники підрозділу трейдингу Кернел будуть працювати в одному інформаційному середовищі, яка заснована на єдиній ERP-платформі. Система допоможе ефективно управляти процесами закупівель і продажів, забезпечувати співробітників різних рівнів необхідною інформацією, при цьому вирішуючи одночасно завдання управлінського та бухгалтерського обліку.

Довідка:
Кернел – найбільший у світі виробник і експортер соняшникової олії, ключовий постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. На частку компанії припадає близько 15% світового експорту соняшникової олії. Свою продукцію Кернел поставляє в більш ніж 80 країн.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Гра за правилами бізнесу. Кернел визначив переможців елеваторного бізнес-кейсу

Нетривіальний виклик від агролідера, компанії Кернел, отримали майбутні фінансисти та аналітики. В якості кейсового завдання талановита молодь пропонувала власні рішення для підвищення ефективності елеваторного бізнесу компанії.

«Ми як бізнес, що прагне нестандартних ідей, залучаємо свіже бачення молодих і прогресивних фахівців. Їх робота над реальними кейсами дозволяє нам одразу оцінити рівень підготовки молоді, швидкість мислення та аналітичні здібності. Це ті команди та ідеї, які справді трансформують бізнес», – зазначає Анастасія Усачова, фінансовий директор Кернел.

До старту Business Intelligence Case експерти Кернел готувалися ґрунтовно. Навпроти рівня складності фінансового кейсу сміливо можна ставити позначку «Підвищеної складності». Серед ключових завдань кейсу – визначення EBITDA елеваторного бізнесу компанії та візуалізація карти фінансової ефективності елеваторів. Однак сучасну молодь нічим не злякаєш, швидше – навпаки. Їм під силу розрахувати дохідність від дощової погоди для елеваторного напрямку, проаналізувати фінансову діяльність найбільшої агрокомпанії і зробити це настільки успішно, щоб потім отримати запрошення на роботу.

Всього за вирішення кейсу взялося 32 команди, а загальна кількість учасників сягнула позначки 442, що в 4 рази перевершило очікування організаторів.

«Наш кейс містив три основні завдання, з якими потрібно було впоратися учасникам. По-перше, прорахувати дохідність елеваторів Кернел. Тут на перший план виходили економісти. По-друге, побудувати дашборд для менеджера компанії, який керує процесами на елеваторі. По суті, це збір необхідних для щоденної роботи керівника даних у форматі графіків, якими було б зручно користуватися. Впровадження дашбордів у елеваторний напрямок діяльності компанії дозволить керівникам активів самостійно контролювати показники операційних процесів. Для виконання цього завдання учасникам потрібно було освоїти аналітичну платформу Power BI. А у підсумковому третьому завданні вони спробували себе в ролі топ-менеджера і дали відповіді на питання профільних експертів, що стосувалися підвищення ефективності бізнесу. Запропоновані рішення дуже цікаві, неординарні та, беззаперечно, мають перспективи для втілення», - зазначає Єгор Самусенко, керівник служби з фінансового планування та аналізу Кернел.


Із 32 команд до фінального етапу дійшло 8 найбільш цілеспрямованих. За день до презентації рішень учасники відвідали один із елеваторів Кернел. Цей бонус дав можливість побачити на власні очі об’єкт, з яким працювали на відстані, познайомитися із структурою роботи всередині активу та оцінити можливості впровадження власних напрацювань в операційну діяльність. 


Кожна команда-фіналіст особисто захищала свій проект перед експертами Кернел. За результатами презентації альтернативних бізнес-ідей ментори Business Intelligence Case визначили 3 команди-переможці: KSE, Do&company та CORNEL.


«Кейс від Кернел – це цікавий виклик і крута можливість, щоб випробувати свої сили. Із переваг кейсу можу відзначити можливість попрацювати з реальними даними і отримати інсайти від експертів компанії. Не виключаю, що в майбутньому працюватиму в агробізнесі. Саме тут дуже вдало поєднуються бізнес та технології, а це приваблює»,– розповідає Вячеслав Верещагін, учасник команди-переможця KSE, студент Київської школи економіки.


Всі фіналісти отримали подарунки від компанії, а кращі команди – можливість почати будувати кар’єру в Кернел. За словами Єгора Самусенка, вони просто зараз готові прийняти в команду найбільш перспективних новачків.

«У нас і раніше був досвід роботи зі студентами, але в такому форматі й з такими об’ємами даних – ніколи. Рівень завдання обрали серйозний, задачу підготували теж непросту, адже для вирішення кейсу лише економічних здібностей замало. У деяких моментах потрібно було перемикатися у режим ІТ-фахівця, бізнес-аналітика чи навіть топ-менеджера. Результатами ми більш ніж задоволені. Кейс-метод у нашому випадку – це не метод пошуку, це метод відбору найкращих. І ми таких знайшли», - зазначає Ольга Осеніна, керівник відділу підбору персоналу Кернел.

Максимальна віддача учасників кейсу допомогла розширити межі проекту. Наразі в Кернел триває підготовка нових бізнес-викликів, але вже для студентів ІТ-напрямку та майбутніх інженерів.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

LOZOVA MACHINERY зустрінуться з українськими дилерами

Учасниками заходу стануть представники компаній-партнерів, які є найбільшими постачальниками сільгосптехніки в Україні. Серед запрошених OOO Arpopecурс, OOO Texoтopr, OOO Украгрозапчастина, OOO Arpoділер, OOO Тріа, OOO Інтертехінвест і ряд інших фірм.

Формат заходу передбачає підведення підсумків спільної роботи за 2019 рік. До обговорення заплановано визначення основних векторів співпраці і подальшої стратегії по просуванню продукції на внутрішньому ринку в 2020 році.

Велика увага буде приділена новому асортименту техніки ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН. В ході зустрічі відбудеться презентація новинок, які компанія виводить на ринок уже з початку наступного року.

У 2019 LOZOVA MACHINERY значно розширили модельний ряд культиваторів і глибокорозпушувачів, розширили серію дискових борін ДУКАТ, вивели на ринок новий тракторний напівпричіп-перевантажувач KELT XXL і обприскувачі SPRAYMARC (спільна розробка LOZOVA MACHINERY і англійської компанії Landquip)

ЛОЗІВСЬКИМ МАШИНАМ є що запропонувати і малим господарствам і великим агрохолдингам. Компанія не зупиняється на досягнутому і продовжує розвивати лінійку техніки для ефективного сільського господарства.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Агрохолдинг A.G.R. Group має намір стати публічною компанією та розглядає можливість виходу на IPO

Про це, за інформацією офіційного сайту компанії, повідомила директор з корпоративних інвестицій Світлана Корицька, пише Інтерфакс-Україна.

"У найближчий час для українського бізнесу відкривається вікно можливостей. Адже іноземні інвестори сьогодні знову зацікавилися Україною. Про це, зокрема, свідчить підвищення  довгострокового та короткострокового кредитних рейтингів (IDR) України агентством Fitch Rating в іноземній та національній валютах з B- до B, а також покращення прогнозу зі стабільного на позитивний", — зазначила Корицька.

За її словами, про зростання інтересу інвесторів свідчить також попит на євробонди українських державних та приватних компаній, зокрема НАК "Нафтогаз України", ПАТ "Укрзалізниця", групи "Метінвест", а також найбільших агрохолдингів України – компаній "Kernel" та "МХП".

"Цим вікном можливостей має намір скористатися також аграрний холдинг A.G.R. Group. І ми вже успішно пройшли значну частину цього шляху: провели реструктуризацію холдингу, отримали позитивний аудиторський висновок KPMG, впроваджуємо в компанії кращі міжнародні практики ведення бізнесу. Ще багато необхідно зробити. Ми усвідомлюємо, що цей шлях — довгий та непростий, але ми вже розпочали його і звертати не збираємося", - підкреслила директор з корпоративних інвестицій.

A.G.R. Group – приватний сільськогосподарський холдинг, який станом на жовтень 2019 р. об'єднує 19 українських компаній.  Основний напрямок діяльності агрохолдингу – вирощування зернових культур, переважно кукурудзи та сої. Холдинг також займається тваринництвом і зберіганням зерна.

Підприємства A.G.R. Group обробляють землі, розташовані в сприятливих для рослинництва регіонах України: Полтавській, Київській, Чернігівській та Сумській областях. Вирощена продукція реалізується на зовнішнішніх ринках.

Земельний банк агрохолдингу складає 28,8 тис. га. Підприємства A.G.R. Group на 95% забезпечені власною сільськогосподарською технікою провідних світових виробників.

Засновник та єдиний акціонер A.G.R. Group – Місак Хідірян.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview