Дбаємо про захист та живлення посівів заздалегідь

Зараз гаряча пора закупівлі засобів захисту рослин і добрив. Й навіть якщо ви роками співпрацюєте з перевіреними брендами, фахівці рекомендують не нехтувати лабораторною експертизою і додатково впевнитися в якості придбаної продукції.

«Ситуація з підробками засобів захисту рослин і добрив сьогодні на ринку склалася критична, – відзначає керівник сервісно-технологічного напрямку компанії «UKRAVIT» Сергій Сальніков. – За деякими даними, близько третини пестицидів та агрохімікатів є фальсифікатом. Причому йдеться як про завезення такої продукції з-за кордону, так і про локальне виробництво підробок. Тому купуючи засоби захисту та добрива, важливо бути певним в їх якості».

Читайте також: Експертиза насіннєвого матеріалу забезпечить високу врожайність культур

«Щоб не витратити кошти даремно, перевірку на оригінальність засобів захисту рослин варто довірити науці, – підтверджує керівник агробіологічної лабораторії «Інституту здоров’я рослин» Володимир Конограй. – Ми визначаємо близько 300 діючих речовин у препаратах, а також їх концентрації. В результаті досліджень аграрій отримує протокол, де вказаний перелік діючих речовин та їхня концентрація. Таким чином, якщо заявлені діючі речовини не відповідають знайденим, аграрій може повернути препарат, або ж комбінувати його з іншим – у випадку, якщо повернути його з різних причин неможливо».

Досліджують в «Інституті здоров’я рослин» і добрива.

«Ми досліджуємо мінеральні, органічні добрива, а також мікродобрива на цілий спектр показників, що визначають їх якість та оригінальність – вміст діючої речовини, вологу, густину, лужність, рН, азот, інші, – розповідає вчений. – Адже сьогодні на ринку чого тільки не пропонують – і дешевше, і дорожче, і ефективне, й не дуже. Якісні та оперативні дослідження можливі завдяки сучасному обладнанню від найкращих світових виробників та застосуванню передових світових методик. Тож аграрій може бути певним, що придбав якісні добрива, і без сумніву застосовувати їх на своїх полях та очікувати позитивну їх дію».

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 140 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися:

ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, пр-т Перемоги 42.

Гаряча лінія: 0 800 301 401

 

 

Ваш вибір 'Нічого сказати'.

LOZOVA MACHINERY представили на AGRITECHNICА-2019 техніку, яка потребує обслуговування

Це принцип, при якому техніка не вимагає змащування підшипників і вузлів і технічного обслуговування протягом усього життєвого циклу. Такий підхід максимально орієнтований на індивідуальні вимоги аграріїв і зручність використання знарядь.

«Наша техніка вдосконалюється і стає більш автономною, ефективною і комфортною в роботі. Ми прагнемо допомогти фермерам вирішувати складні агрономічні завдання, зберігати і підвищувати врожаї, справляючись з кліматичними катаклізмами і дотримуючись високих екологічних стандартів. Тому ми повністю виключили точки змащення на наших агрегатах, щоб їх власники могли концентруватися на своїй роботі, не витрачаючи дорогоцінний час на обслуговування техніки», – коментує головний конструктор компанії Олексій Гриненко.

За його словами, раніше це стосувалося знарядь з малою шириною до 4 метрів, а на решті новій техніці ще залишалися точки змащення на кулях гідроциліндрів. До кінця нинішнього року компанія завершить роботи над виготовленням оновленої короткої дискової борони ДУКАТ з шириною захвату 8 метрів, яка не матиме жодної точки змащування, в тому числі і на шарнірах гідроциліндрів. З 2020 року всі широкозахватні машини LOZOVA MACHINERY будуть володіти такими перевагами.

Необслуговуванність досягається за рахунок застосування в підшипникових вузлах HARP AGRO UNIT поліпшених мастил і міцних багатокромочних ущільнень, надійно захищають підшипники від пилу, бруду та інших факторів агресивного середовища.
Крім того на всіх рухомих механізмах сільгоспзнарядь прості втулки замінені на підшипники ковзання, виконані з високоміцних зносостійких полімерів. Добавки армуючих матеріалів і особливих мастил зменшують тертя і повністю виключають змазування конструкцій протягом усього життєвого циклу техніки.

Завдяки таким рішенням аграрії знизять експлуатаційні витрати і мінімізують непродуктивне використання часу на простої, ремонти, технічне обслуговування, додаткове регулювання і налаштування агрегатів, що особливо актуально в посівний і збиральний період.

«На даний момент аналогів концепції «нуль обслуговування» немає ні у одного виробника. ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ стали першим і єдиним брендом, який запровадив таку унікальну систему», – зазначає президент LOZOVA MACHINERY Роман Гіршфельд.

Зауважимо, що ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ не вперше стають новаторами галузі, причому не тільки в Україні. Так одним з перших в світі бренд почав серійне виробництво коротких дискових борін ДУКАТ (10-річний ювілей якої пройшов в цьому році) з індивідуальною ресорною 3 D стійкою.

Ваш вибір 'Подобається'.

Кернел оновлює ERP-систему на платформі Microsoft

Цифрова трансформація бізнесу є частиною глобальної стратегії Кернел. Одним з таких проектів стало впровадження ERP-системи Microsoft Dynamics NAV 2018 для керуючої компанії Кернел. Проект стартував на початку 2018 року, на той момент компанія вже більше 10 років використовувала і розвивала одну з попередніх версій системи.

«Для фінансового департаменту цей проект є ключовим на шляху підвищення ефективності бізнес-процесів, функції контролінгу та автоматизації бухгалтерських операцій. Вже на першому етапі впровадження ми змогли підвищити якість аналітичної інформації, яку надає система, і таким чином забезпечили можливість глибокого аналізу ефективності операцій закупівлі с/г продукції», - відзначає Анастасія Усачова, фінансовий директор Кернел.

Впровадження ERP-системи в компанії такого масштабу, як Кернел, вимагало системного підходу та поділу на етапи. Першими були реалізовані відносно невеликі проекти: «Управління ДДС» – централізоване управління рухом грошових коштів в компанії на рівні планування, і «Управління ризиками контрагентів» – інтеграція з сервісами YouControl і YouScore для перевірки контрагентів.

Після успішної реалізації цих проектів стартував наступний етап – впровадження процесів «Управління закупівельною діяльністю». Їх ядром стала унікальна бізнес-модель по роботі з постачальниками зерна: від формування бюлетеня цін і управління взаєморозрахунками з постачальниками до управління заявками на кредитування та інтеграцією з системою електронного документообігу KernelEDocs. Також була розширена функція управління платежами при розрахунках з постачальниками – створені ланцюжка затвердження платежів в залежності від різних умов.

Для формування технічних вимог і тестування прототипів були залучені десятки внутрішніх експертів з різних департаментів компанії. При всій складності і комплексності завдань, проект був виконаний в досить короткий строк – 9 місяців. Період стабілізації системи після запуску зайняв ще два місяці.

«Колеги з компанії Кернел поставили амбітні цілі за проектом впровадження Microsoft Dynamics NAV, які припускали ефективну роботу великої команди. Взявшись за реалізацію цього проекту, ми розуміли, що знадобляться всі знання і компетенції, накопичені нами в інших проектах. Великий обсяг завдань та стислі строки на реалізацію вимагали максимального рівня самовіддачі, вміння злагоджено працювати в команді і, звичайно, найвищої якості. Раді, що наш досвід і знання були затребувані і ми виправдали очікування замовника», - розповідає Таїсія Бондар, партнер Innoware.

«Перед об'єднаною робочою командою Кернел і Innoware стояло завдання по-новому подивитися на вже налагоджені процеси і знайти можливість удосконалити їх. Завдяки новим підходам процеси стали більш ефективними і контрольованими. Для закупівельної діяльності ми інтегрували ERP-рішення Microsoft Dynamics NAV з системою документообігу KernelEDocs на базі SharePoint, що дозволило компанії автоматизувати формування, узгодження, підписання договорів з допомогою КЦП, а також їх зберігання. В рамках впровадження процесів управління платежами ми оптимізували ланцюжки узгодження платежів, а їх обробку передали в підрозділ «Фабрика платежів», в результаті чого зросла швидкість і якість взаєморозрахунків з постачальниками. У процесі реалізації першого етапу ми виробили власний підхід, який дозволить ефективно впровадити наступні етапи проекту і мінімізувати ризики», - зазначає Олександр Рачиба, керівник служби управління ІТ проектами фінансової функції Кернел.

На даний момент команди Кернел і Innoware впроваджують наступний модуль – «Управління запасами і продажами», який включить в себе процеси продажу зернових, соняшникової олії наливом і бутильованої продукції. Таким чином всі співробітники підрозділу трейдингу Кернел будуть працювати в одному інформаційному середовищі, яка заснована на єдиній ERP-платформі. Система допоможе ефективно управляти процесами закупівель і продажів, забезпечувати співробітників різних рівнів необхідною інформацією, при цьому вирішуючи одночасно завдання управлінського та бухгалтерського обліку.

Довідка:
Кернел – найбільший у світі виробник і експортер соняшникової олії, ключовий постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. На частку компанії припадає близько 15% світового експорту соняшникової олії. Свою продукцію Кернел поставляє в більш ніж 80 країн.

Гра за правилами бізнесу. Кернел визначив переможців елеваторного бізнес-кейсу

Нетривіальний виклик від агролідера, компанії Кернел, отримали майбутні фінансисти та аналітики. В якості кейсового завдання талановита молодь пропонувала власні рішення для підвищення ефективності елеваторного бізнесу компанії.

«Ми як бізнес, що прагне нестандартних ідей, залучаємо свіже бачення молодих і прогресивних фахівців. Їх робота над реальними кейсами дозволяє нам одразу оцінити рівень підготовки молоді, швидкість мислення та аналітичні здібності. Це ті команди та ідеї, які справді трансформують бізнес», – зазначає Анастасія Усачова, фінансовий директор Кернел.

До старту Business Intelligence Case експерти Кернел готувалися ґрунтовно. Навпроти рівня складності фінансового кейсу сміливо можна ставити позначку «Підвищеної складності». Серед ключових завдань кейсу – визначення EBITDA елеваторного бізнесу компанії та візуалізація карти фінансової ефективності елеваторів. Однак сучасну молодь нічим не злякаєш, швидше – навпаки. Їм під силу розрахувати дохідність від дощової погоди для елеваторного напрямку, проаналізувати фінансову діяльність найбільшої агрокомпанії і зробити це настільки успішно, щоб потім отримати запрошення на роботу.

Всього за вирішення кейсу взялося 32 команди, а загальна кількість учасників сягнула позначки 442, що в 4 рази перевершило очікування організаторів.

«Наш кейс містив три основні завдання, з якими потрібно було впоратися учасникам. По-перше, прорахувати дохідність елеваторів Кернел. Тут на перший план виходили економісти. По-друге, побудувати дашборд для менеджера компанії, який керує процесами на елеваторі. По суті, це збір необхідних для щоденної роботи керівника даних у форматі графіків, якими було б зручно користуватися. Впровадження дашбордів у елеваторний напрямок діяльності компанії дозволить керівникам активів самостійно контролювати показники операційних процесів. Для виконання цього завдання учасникам потрібно було освоїти аналітичну платформу Power BI. А у підсумковому третьому завданні вони спробували себе в ролі топ-менеджера і дали відповіді на питання профільних експертів, що стосувалися підвищення ефективності бізнесу. Запропоновані рішення дуже цікаві, неординарні та, беззаперечно, мають перспективи для втілення», - зазначає Єгор Самусенко, керівник служби з фінансового планування та аналізу Кернел.


Із 32 команд до фінального етапу дійшло 8 найбільш цілеспрямованих. За день до презентації рішень учасники відвідали один із елеваторів Кернел. Цей бонус дав можливість побачити на власні очі об’єкт, з яким працювали на відстані, познайомитися із структурою роботи всередині активу та оцінити можливості впровадження власних напрацювань в операційну діяльність. 


Кожна команда-фіналіст особисто захищала свій проект перед експертами Кернел. За результатами презентації альтернативних бізнес-ідей ментори Business Intelligence Case визначили 3 команди-переможці: KSE, Do&company та CORNEL.


«Кейс від Кернел – це цікавий виклик і крута можливість, щоб випробувати свої сили. Із переваг кейсу можу відзначити можливість попрацювати з реальними даними і отримати інсайти від експертів компанії. Не виключаю, що в майбутньому працюватиму в агробізнесі. Саме тут дуже вдало поєднуються бізнес та технології, а це приваблює»,– розповідає Вячеслав Верещагін, учасник команди-переможця KSE, студент Київської школи економіки.


Всі фіналісти отримали подарунки від компанії, а кращі команди – можливість почати будувати кар’єру в Кернел. За словами Єгора Самусенка, вони просто зараз готові прийняти в команду найбільш перспективних новачків.

«У нас і раніше був досвід роботи зі студентами, але в такому форматі й з такими об’ємами даних – ніколи. Рівень завдання обрали серйозний, задачу підготували теж непросту, адже для вирішення кейсу лише економічних здібностей замало. У деяких моментах потрібно було перемикатися у режим ІТ-фахівця, бізнес-аналітика чи навіть топ-менеджера. Результатами ми більш ніж задоволені. Кейс-метод у нашому випадку – це не метод пошуку, це метод відбору найкращих. І ми таких знайшли», - зазначає Ольга Осеніна, керівник відділу підбору персоналу Кернел.

Максимальна віддача учасників кейсу допомогла розширити межі проекту. Наразі в Кернел триває підготовка нових бізнес-викликів, але вже для студентів ІТ-напрямку та майбутніх інженерів.

Ваш вибір 'Подобається'.

LOZOVA MACHINERY зустрінуться з українськими дилерами

Учасниками заходу стануть представники компаній-партнерів, які є найбільшими постачальниками сільгосптехніки в Україні. Серед запрошених OOO Arpopecурс, OOO Texoтopr, OOO Украгрозапчастина, OOO Arpoділер, OOO Тріа, OOO Інтертехінвест і ряд інших фірм.

Формат заходу передбачає підведення підсумків спільної роботи за 2019 рік. До обговорення заплановано визначення основних векторів співпраці і подальшої стратегії по просуванню продукції на внутрішньому ринку в 2020 році.

Велика увага буде приділена новому асортименту техніки ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН. В ході зустрічі відбудеться презентація новинок, які компанія виводить на ринок уже з початку наступного року.

У 2019 LOZOVA MACHINERY значно розширили модельний ряд культиваторів і глибокорозпушувачів, розширили серію дискових борін ДУКАТ, вивели на ринок новий тракторний напівпричіп-перевантажувач KELT XXL і обприскувачі SPRAYMARC (спільна розробка LOZOVA MACHINERY і англійської компанії Landquip)

ЛОЗІВСЬКИМ МАШИНАМ є що запропонувати і малим господарствам і великим агрохолдингам. Компанія не зупиняється на досягнутому і продовжує розвивати лінійку техніки для ефективного сільського господарства.

 

Агрохолдинг A.G.R. Group має намір стати публічною компанією та розглядає можливість виходу на IPO

Про це, за інформацією офіційного сайту компанії, повідомила директор з корпоративних інвестицій Світлана Корицька, пише Інтерфакс-Україна.

"У найближчий час для українського бізнесу відкривається вікно можливостей. Адже іноземні інвестори сьогодні знову зацікавилися Україною. Про це, зокрема, свідчить підвищення  довгострокового та короткострокового кредитних рейтингів (IDR) України агентством Fitch Rating в іноземній та національній валютах з B- до B, а також покращення прогнозу зі стабільного на позитивний", — зазначила Корицька.

За її словами, про зростання інтересу інвесторів свідчить також попит на євробонди українських державних та приватних компаній, зокрема НАК "Нафтогаз України", ПАТ "Укрзалізниця", групи "Метінвест", а також найбільших агрохолдингів України – компаній "Kernel" та "МХП".

"Цим вікном можливостей має намір скористатися також аграрний холдинг A.G.R. Group. І ми вже успішно пройшли значну частину цього шляху: провели реструктуризацію холдингу, отримали позитивний аудиторський висновок KPMG, впроваджуємо в компанії кращі міжнародні практики ведення бізнесу. Ще багато необхідно зробити. Ми усвідомлюємо, що цей шлях — довгий та непростий, але ми вже розпочали його і звертати не збираємося", - підкреслила директор з корпоративних інвестицій.

A.G.R. Group – приватний сільськогосподарський холдинг, який станом на жовтень 2019 р. об'єднує 19 українських компаній.  Основний напрямок діяльності агрохолдингу – вирощування зернових культур, переважно кукурудзи та сої. Холдинг також займається тваринництвом і зберіганням зерна.

Підприємства A.G.R. Group обробляють землі, розташовані в сприятливих для рослинництва регіонах України: Полтавській, Київській, Чернігівській та Сумській областях. Вирощена продукція реалізується на зовнішнішніх ринках.

Земельний банк агрохолдингу складає 28,8 тис. га. Підприємства A.G.R. Group на 95% забезпечені власною сільськогосподарською технікою провідних світових виробників.

Засновник та єдиний акціонер A.G.R. Group – Місак Хідірян.