Де в Україні найбільша врожайність зернових

Найвищі показники отримали аграрії Черкаської області – 70,5 ц/га. Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов.

ТОП-5 областей за урожайністю зернових і зернобобових

1. Черкаська – 70,5 ц/га
2. Вінницька – 70,0 ц/га
3. Хмельницька – 69,2 ц/га
4. Сумська – 65,2 ц/га
5. Київська – 63,1 ц/га

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Купуй заздалегідь – перевіряй зараз, або як впевнитися в якості добрив

Добрива – той ресурс для вирощування сільськогосподарських культур, який можна придбати й завчасно. А от впевнитися в їх якості варто відразу, попереджають в «Інституті здоров’я рослин». Оскільки ринок зараз буквально переповнений фальсифікатом та неякісною продукцією, яка може не просто не спрацювати, а й нашкодити посівам.

«Застосування добрив – доволі затратна частина виробництва сільгосппродукції, тому необхідно бути певним, яку діючу речовину ви вносите, і чи відповідає її кількість зазначеній на етикетці – щоб не вийшло так, що замість повноцінної поживи ви «підживите» свої поля неякісним продуктом або, що гірше, невідомо чим», – радить керівник агробіологічної лабораторії Інституту Володимир Конограй.

Дати 100 % гарантію якості придбаних добрив, на думку вченого, може лише дослідження в лабораторних умовах.

Читайте також: Експертиза насіннєвого матеріалу забезпечить високу врожайність культур

«Ми проводимо дослідження мінеральних та органічних добрив на цілий спектр різноманітних показників – вміст діючої речовини, вологу, густину, лужність, рН, азот тощо, – розповідає Володимир. – Для досліджень використовується сучасне обладнання від світових виробників, застосовуються якісні і кількісні аналітичні, фізико-хімічні методи та атомно-емісійний спектральний аналіз. Крім того, ми надаємо замовникові протокол досліджень, в якому зазначається вміст діючої речовини в добриві, та чи відповідає він вмісту, заявленому у сертифікаті. Таким чином, аграрій може бути певним, що придбав якісні добрива, і без сумніву застосовувати їх на своїх полях».

Читайте також: Досліджуємо основний ресурс господарства

В «Інституті здоров’я рослин» також є можливість отримати рекомендації щодо застосування досліджених добрив із урахуванням особливостей господарства, як от: показники ґрунту, сортові особливості вирощуваних культур, інформація про попередників тощо. Це дає можливість оптимізувати процеси живлення рослин та витрати на них.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Які продукти подорожчають найближчим часом

Про це розповів голова Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко, пише Вголос.

Експерт зазначив, що в грудні можуть суттєво подорожчати курячі яйця. Також з приходом зими зростуть ціни на овочі “борщового набору”. Дорошенко зазначив, що варто очікувати подорожчання хліба та круп.

За його словами ціни зростуть в середньому на 2-3%.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Україна та Росія поділили квоти на вилов риби в Азовському морі

Про це повідомляє УНН із посиланням на "Суспільне UA: Крим".

"Українська сторона узгодила з представниками Росії проект протоколу на розподіл квот на вилов риби в Азовському морі на 2020 рік", - повідомили у ЗМІ.

Вказано, що відповідний документ був узгоджений в рамках засідання Україно-Російської комісії з питань рибальства в Азовському морі. Засідання комісії відбулося 13 листопада в Бердянську.

"Наразі Державне агентство рибного господарства України очікує на отримання вищезгаданого документа через офіційні канали", - зазначили в ЗМІ.

Нагадаємо, вилов риби в Азовському морі впав майже на 50%.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Чи є солодке майбутнє у медового бізнесу України?

Про це свідчать дані Держстату та ДФСУ. У фізичному обсязі за січень-жовтень 2019 року українські виробники експортували 42,6 тис. т меду, що на 26,6% (або 8,9 тис. т) більше за дані аналогічного періоду минулого року. Основними  країнами-імпортерами українського меду стали Німеччина ($18 млн.) Польща ($16,5 млн.) та Бельгія ($9,8 млн.). Очевидно, що нарощення обсягів експорту пов’язане зі збільшенням виробництва цього продукту у 2018 році на 7,6%, порівняно з 2017 роком та на 20,2%, порівняно з 2016 роком. Така статистика наводить на думку, що галузь виробництва меду в Україні має чудові перспективи для розвитку, але з протилежного боку, є низка суттєвих проблем, котрі становлять велику загрозу для неї.

По-перше, ціна на мед у світі падає, оскільки  обсяги його виробництва стрімко зростають. На відміну від привабливого зростання фізичних обсягів експорту, у вартісному виразі за січень-вересень 2019 року українські бджолярі отримали на 14,2% більше виручки з закордону, ніж за аналогічний період минулого року. Відтак, середня вартість 1 т українського меду за кордоном у 2018 році становила $2029, а в 2019 році склала лише $1830. Недоотримання виручки в валюті та стабілізація курсу гривні можуть створювати серйозні фінансові загрози у наступному сезоні для бджолярів.

  По-друге, невирішеним залишається питання з якістю меду. Левову частку виробників даного продукту в країні становлять господарства населення, а саме 98,7% (за даними 2018 року). Відтак, це домашні виробництва, котрі не мають офіційної реєстрації, а отже проаналізувати їх діяльність важко. Неодноразові випадки з виявленням фальсифікату меду свідчать про те, що не всі українські виробники виготовляють якісний продукт. Це створює додаткові загрози для конкурентоспроможності українського меду на європейському ринку.

Окремі фінансові проблеми для бджолярів України може створити ринок землі. Наразі невирішеним залишається питання щодо джерел фінансування для придбання земельних ділянок малими фермерами.

Попри це, Україна продовжує втримувати високу позицію серед країн-експортерів меду та входить в 5-ку найбільших. Також, популярність здорового способу життя та вживання натуральних солодощів підтримують оптимістичні перспективи для цієї галузі в Україні.

Джерело: Аналітичний департамент УАК

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

4 міфи про молоко, які вчені вже викрили

Міф 1. Молоко підходить тільки дитячому організму.

Величезна кількість дорослих людей по всьому світу знаходять дане твердження логічним і переконливим. Після чого відмовляються від молока. За словами завідуючої кафедрою харчової науки і технології харчових продуктів естонського університету природничих наук Іві Юду, молоко і молочні продукти насправді корисні людям протягом усього життя.

«Природний відбір сприяє тим людям, в організмі яких зберігається активність ензиму, розтлінного молочний цукор», — констатувала науковець.

Щоб організм зберігав свою здатність засвоювати молоко, фахівець радить регулярно вживати відповідні молочні продукти. Тим, хто не переносить свіже молоко, потрібно включати в раціон кисломолочні продукти та молочні продукти з низьким вмістом лактози.

Міф 2. Молоко — джерело шкідливого холестерину.

Якщо випити склянку цільного молока, організм отримає приблизно 14 міліграмів холестерину. При цьому в день йому необхідно до 350 міліграмів харчового холестерину. Не варто вірити тому, що молоко «засмічує» судини холестерином, це міф. Молоко якраз відрізняється вмістом різних жирних кислот, багато з яких мають властивість знижувати рівень холестерину в крові.

Міф 3. Краще вибирати молоко з низькою жирністю.

Теж міф, викритий вченими. Краще якраз пити жирне молоко, оскільки без жирів виникають проблеми з засвоєнням кальцію і вітамінів з нього. До речі, саме молочні жири знижують рівень холестерину і таким чином зменшують ризик захворювань серцево-судинної системи.

Міф 4. У молоці містяться небезпечні гормони.

Фахівці відзначають, що в реальності гормони містить в собі велику частину їжі людей — при цьому травлення добре справляється з їх обробкою і утилізацією. На утворення статевих гормонів людини вживання молока не впливає, підкреслюють вчені.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview