178171
182818

День відкритих дверей в компанії «Інделіка»

17 серпня 2017 на території потужностей компанії «Інделіка» у селі Рожівка Київської області відбувся День відкритих дверей.

На сьогоднішній день вирощування індиків є достойною альтернативою вирощуванню бройлерів та свиней.

Учасники заходу мали змогу отримати практичні рекомендації щодо ефективного ведення такого господарства.

У рамках практичної частини присутніх ознайомили з консалтингом та супровідом по вирощуванню індиків від посадки до забою, організацією дезиінфекції та підготовкою пташників до забою. Також спікери заходу розповіли про годівлю та виробництво кормів, профілактику та лікування хвороб індиків, забій, упаковку та переробку індичого м’яса.  

 

Ваш вибір 'Цікаво'.


Сезон 2017. Розширення можливостей від компанії LLC SVV Trading (ФОТО)

Теми, які обговорювались були суто технологічними, а їх актуальність як ніколи на часі. Якщо узагальнити все сказане, то можна описати обговорювані питання наступним чином: «Як виростити врожай експортного рівня якості та управляти ризиками в умовах, що швидко змінюються».

Ваш вибір 'Подобається'.


Молочні ріки, сирні береги (ФОТО)

Фермерське господарство Олександра та Марини Блонських, переселенців із Луганська, починалося із невеликого проекту, який за декілька місяців перетворився на успішний бізнес із виробництва елітних сортів сиру. Репортаж AgroReview із села Вовнянка Миргородського району. 

Дар'я Анастасьєва

Ексклюзивно для AgroReview

Ваш вибір 'Подобається'.


Французький день поля (ФОТО)

З нагоди 10-річчя компанія  Євраліс Семенс проводить День Поля в селі Худяки Черкаської області. Окрім організаторів Євраліс Семенс Україна та Kuhn, на дні поля присутні компанії BASF, Agrimatko, Danone, Renault, Credit Agricole, Arvalis. Круглий стіл «Розвиток виробництва та експорту м’яса в Україні» (ФОТО)

За інформацією прес-служби "Асоціації тваринників України", в заході взяли участь Голова Асоціації тваринників України Ірина Паламар, Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева, Голова підкомітету з питань удосконалення структури державного управління в сфері агропромислового комплексу, інновацій та з питань базових галузей в агропромисловому комплексі Комітету ВРУ з питань аграрної політики та земельних відносин Валентин Дідич, координатор Робочої групи з розвитку ринків, експерт Офісу підтримки реформ при Мінагрополітики Олександр Жемойда, голова Держпродспоживслужби України Володимир Лапа, директор Департаменту тваринництва Мінагрополітики Микола Кваша, експерт Робочої групи з розвитку ринків, експерт Офісу підтримки реформ при Мінагрополітики Ігор Колядін, керівник Офісу з просування експорту при Мінекономрозвитку Мар`яна Каганяк, голова Громадської ради при Держпродспоживслужбі, національний консультант з біобезпеки та ветеринарії Віталій Башинський, керівник напряму розвитку аграрних ринків, проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» Микола Гриценко, радник з економічної політики Проекту з Інвестиційного Клімату України (IFC) Олег Нів’євський, керуючий партнер Торгівельного та інвестиційного Обміну ЄС-Україна Вольфрам Рехбук, інші поважні представники профільних органів, експерти, галузеві аграрні асоціації, міжнародні організації, виробники та найбільші експортери продукції тваринництва з різних регіонів України.

Ваш вибір 'Цікаво'.


Круглий стіл "Формування ринку землі в Україні" (ФОТО)

Спікерами виступили:

1. Приходько Людмила Олександрівна, начальник головного управління Держгеокадастру в Київській області. 

2. Фурсенко Іван Миколайович, перший заступник Керівника виконавчої дирекції Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад.

3. Бакун Юрій Олексійович, Директор ВГО СДСНСУ.

4. Бондарчук Валерій Володимирович, експерт з питань стратегічного планування та розробки законодавтсва. 

5. Борис Кушнірук, голова експертно-аналітичної ради Українського аналітичного центру.

6. Григорій Кукуруза, економіст IMF group Ukraine.

7. Мартин Андрій Геннадійович, зав. каф. землепорядного проектування НУБіП, д.е.н., доцент та інші експерти.

Метою зустрічі був розгляд складнощів і переваг прийняття Земельної реформи, а також необхідності осучаснення всього аргопромислового комплексу України.