Державний агрогігант почав поставки соняшникової олії під власною торговою маркою

Про це повідомила прес-служба ДПЗКУ.

Рафінована соняшникова олія виморожена марки «П» виготовляється підприємствами-партнерами на замовлення держкорпорації. Для переробки використовується високоякісне насіння соняшнику, закуплене корпорацією.

Під час виробництва продукт у декілька етапів очищається від домішок, тому соняшникова олія не пригорає та не окислюється при приготуванні їжі. Весь процес виробництва контролюють представники корпорації, якість готової продукції підтверджують сертифікати відповідності міжнародним стандартам ISO 22000. Розливається олія у пляшки ємністю 1л та 5л під торговим знаком «Державна продовольчо-зернова корпорація України».

У майбутньому корпорація зможе продавати власну олію і на зовнішні ринки. ДПЗКУ є членом Федерації асоціації торгівлі олійними культурами, насінням та жирами (FOSFA), яка сприяє розвитку торгівлі сировинними товарами. Членство у FOSFA допоможе корпорації налагодити експорт олійно-жирової продукції, зберігати гнучкість у веденні свого бізнесу та досягати провідних позицій на міжнародному ринку в своєму секторі торгівлі.

 

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Шлейф-борони LOZOVA MACHINERY на полях агроконцерна «Миронівський хлібопродукт»

У Сумській області на полях підприємства «УРОЖАЙНА КРАЇНА» (МХП) важка зубова шлейф-борона ЛАРІ з шириною захвату 21 м виконувала передпосівну підготовку ґрунту. Знаряддя показало відмінний результат.

Представники компанії змогли оцінити ефективність роботи агрегату і переконатися в його перевагах. ЛАРІ успішно виконала закриття вологи по зораному фону, створивши ідеально рівне поле

Машину під’єднали до трактора потужністю 420 к. с. Борона також дозволяє використовувати легшу тягову техніку від 300 к. с. і розширити функціонал знарядь, визволивши їх для інших сільгоспробіт. Це підтвердив пробний вихід машини з трактором меншої потужності 295 к. с.

У числі плюсів агрегату низька витрата палива – 2-3 л/га і висока продуктивність до 30,5 га/год. Стійкість до вологого грунту дає можливість ЛАРІ виїхати в поле за будь-якої погоди і набагато раніше інших знарядь, а ромбовидна конструкція зуба виключає налипання і забивання.

За словами головного агронома Олексія Омельченко, ЛАРІ – це оптимальне поєднання ціни та якості. «ЛАРІ прекрасна і надійна машина, відмінно працює, з завданнями по закриттю вологи і підготовки поля під посів соняшнику і кукурудзи впоралася повністю». Олексій Омельченко також відзначив можливість отримати державну компенсацію при купівлі агрегату. «Лінійка шлейф борін сьогодні на ринку розширена, їх представлена величезна кількість, а ось вигідну ціну, та ще й державну компенсація можуть запропонувати не всі виробники».

Нагадаємо, купуючи техніку LOZOVA MACHINERY аграрії отримують 25% держкомпенсацію, а фермерські господарства – 40%. У програмі бере участь весь модельний ряд українського бренду.

Найбільші українські агрокомпанії, які вперше в цьому сезоні використовували ЛАРІ, також дали високі оцінки шлейф-бороні.

«Ми змінили технологію і сьогодні використовуємо вологозберігаючу систему грунтообробки, з осені ми оремо, а навесні ми боронуємо і відразу сіємо. У нас зона недостатнього зволоження, і тому для закриття вологи ми вирішили використовувати борони ЛАРІ «ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН». Це виявилося економічно вигідно і практично в 2 рази дешевше, – розповідає Павло Герман, директор агропідприємства «ЗОРЯ», що входить в структуру концерну «Рей Агро» (Красноградський р-н Харківської області). – Машина широкозахватна і у неї якісна продуктивність близько 120 га в зміну, за добу виходить 240, 250 га».

Агрохолдинг «Укрпромінвест-Агро» в цьому сезоні вперше використав ЛАРІ для передпосівних робіт. Шлейф борона обробляла поля у Вінницькій області. «ЛАРІ чудово показала себе у роботі, хороша машина. Абсолютно всі параметри і вимоги, які ми висували до агрегату, були виконані. Із закриттям вологи борона успішно впоралася», – говорить головний агроном Олег Заплетнюк.

Нагадаємо, шлейф-борона ЛАРІ виробляє першу весняну грунтообробку і готує поле до сівби. ЛАРІ оснащена уніфікованою рамною конструкцією, що дозволяє модернізувати знаряддя у важку пружинну борону ЛІРА XL і навпаки. Купуючи один агрегат і спеціальний комплект переобладнання, фермери отримують два знаряддя за ціною практично одного.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

ГК «Олком» оснастила лабораторію Київського маргаринового заводу унікальним обладнанням

«Підприємство використовує це обладнання для тестування маргаринів і харчових жирів на відповідність світовим стандартам безпечного вмісту сполук, які утворюються при промисловій переробці жирів і масел, і на відповідність вимогам замовників», - повідомив глава правління Київського маргаринового заводу Юрій Євенко.

Газовий хроматограф визначає вміст трансізомерів жирних кислот. Прилад ядерно-магнітного резонансу (ЯМР) визначає якісні фізико-хімічні властивості жиру: його твердість у діапазоні температур, так звану криву плавлення жиру.

«До недавнього часу ми визначали твердість жиру на приладі Камінського. Але цей метод уже застарів і не визнається на зовнішніх ринках. Перевірити продукцію на вміст трансжирів для нас було можливо тільки в спеціалізованих лабораторіях, наприклад, «Укрметтестстандарту». Тепер же ми відкрили лабораторію такого рівня на своїх потужностях, - зазначив Юрій Євенко. - Цей крок є частиною нашої стратегії щодо переходу від виробництва стандартних маргаринів і харчових жирів до продуктів low-trans. Отримавши можливість контролювати якість за новими параметрами, ми змогли впровадити поліпшені рецептури маргаринів і харчових жирів, які пропонуємо в сегменті b2b. Їх використання в молочній, кондитерській і хлібопекарській галузі покращує якість кінцевого продукту і відкриває нашим виробникам двері на зовнішні ринки».

Інвестиції підприємства в нове обладнання склали близько 3 млн грн.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

В Україні запускають міжнародний агротехнологічний стартап

10 квітня 2018 року  у селі Велика Олександрівка Бориспільського району Київської області відбудеться підписання меморандуму про співпрацю між компаніями MAS Seeds та Innovation Agro Technologies.  Метою меморандуму про співпрацю між компаніями є  впровадження проекту TARANIS – міжнародного агротехнологічного стартапу, який пропонує комплексні  інструменти для  максимально ефективної реалізації управлінських рішень в агробізнесі.

MAS Seeds – міжнародна насіннєва компанія, що є складовою частиною Кооперативної групи MAÏSADOUR, головної сільськогосподарської групи Півдня Франції з торгівельним оборотом  1.4 мільярди євро.  Власниками Кооперативної групи MAÏSADOUR є кілька тисяч французьких фермерів.

TARANIS - це агротехнологічний стартап, заснований ізраїльськими розробниками 4 роки тому, але вже працює в багатьох країнах світу (на український ринок вийшов в 2018 р). Він пропонує повні рішення для високоточних знімків повітряного спостереження.

Як повідомив Офір Шлам, CEO & Co-founder компанії TARANIS, це - платформа, яка аналізує зображення, зроблені на 3 різних рівнях, за допомогою штучного інтелекту - для розпізнавання стану посівів сільгоспкультур. Цифрова платформа TARANIS містить великий обсяг різноманітної інформації, отриманої на основі знімків з дронів чи супутників та, завдяки технології штучного інтелекту, дає змогу аналізувати її, виявляючи проблеми розвитку найпоширеніших сільськогосподарських культур. Сьогодні програма в автоматичному режимі може виявити на полях широкий спектр хвороб, шкідників, бур’янів, нестачу макро- та мікроелементів тощо.

Для компанії MAS Seeds співпраця з агротехнологічним стартапом TARANIS – це відразу декілька інновацій у науковій, виробничій та комерційній діяльності компанії в Україні.

Більш детально за телефоном 067 552 07 10
Е-mail: [email protected]

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

LOZOVA MACHINERY впроваджують ефективні рішення для ефективних господарств

Новим запатентованим винаходом став стрічковий перевантажувач особливої конструкції, який встановлюється безпосередньо в кузов транспортного засобу. Автори проекту – головний конструктор Українського конструкторського бюро трансмісій і шасі (УКБТШ) Олексій Гриненко і заступник головного конструктора Вадим Скляров.

Розвантажувальний пристрій призначений для двовісного самоскидного напівпричепа ALBION XL. За допомогою шнека можна перевантажувати всі види насіння зернових і олійних культур, а також інші гранульовані матеріали, включаючи мінеральні добрива.

За словами Олексія Гриненко, шнековий вигрузчик значно розширить функціонал трейлера. «Встановлення шнека дасть можливість фермерам використовувати ALBION XL як самоскидний причіп і як потужний бункер-перевантажувач, здатний за 2,5 хвилини здійснити вивантаження 20 т вантажів. При цьому аграріям не доведеться витрачати додаткові кошти на придбання спеціалізованого бункера перевантажувача».
Олексій Гриненко також зазначив, що застосування ALBION XL з встановленим шнеком дозволяє трьома комбайнами виконувати роботу чотирьох за рахунок скорочення простоїв під розвантаженням.

Крім суттєвої економічної вигоди відзнаками даного рішення є також можливість розвантажувати причіп традиційним способом при встановленому шнеку. А для перевезення широкої номенклатури вантажів аграріям досить прибрати шнек, який легко демонтувати навіть в полі.

Шнековий вигрузчик оснащений мобільним механізмом складання, в транспортному режимі він не виходить за габарити трейлера і дає можливість пересуватися дорогами загального користування.

Нагадаємо, трейлер ALBION XL створено в рамках спільного виробництва «ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН» і британської компанії Larrington Trailers.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Новинка сезону – дискові борони ДУКАТ-9 вже в полях

Випробовувалася новинка серії – борона ДУКАТ-9, яку компанія презентувала на виставці «Зернові технології» в Києві. У новій бороні сучасний стильний дизайн, оновлений колір, ширина захвату-9 метрів і вдосконалена система гідравліки.

«Випробування проходять успішно!» – одностайний висновок конструкторів УКБТШ та інженерів Університету сільського господарства ім. П. Василенка. Агрегат випробовувався в умовах перезволоженого ґрунту, але навіть такі екстремальні умови не завадили йому впоратися з усіма тестами і справити відмінне враження.

«Серце машини залишилося таким же, тому неприємних сюрпризів немає. Працювати буде. І довго!» – зазначає інженер-випробувач Юрій. Тепер лінійка коротких дискових борін ДУКАТ повністю заповнена – LOZOVA MACHINERY пропонують агрегати з усіма варіантами ширини захвату від 2,5 до 16,75 метра.

Крім зовнішнього вигляду, ДУКАТ-9 отримав і технічні оновлення: вдосконалену гідравліку і оптимізовану систему складання робочих рам. Агрегат працює з трактором потужністю від 300 л. с. і адаптований під установку змінних ковзанок, які підходять для різних умов землеробства.

ДУКАТ-9 – це перший крок в оновленні існуючої лінійки борін. ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ зараз змінюють і інші агрегати серії під новий стиль, що відповідає сучасній ідеології компанії – ефективна техніка вигідного землеробства.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview