182818
178171

ДІНАР – продуктивність і універсальність LOZOVA MACHINERY

Знаряддя призначене для делікатної, ефективної і швидкої обробки великих площ. Завдяки унікальній концепції швидкого монтажу стійки знаряддя за лічені хвилини може бути переналаштоване з суцільного обробітку з шириною захвату 12,8 м на міжрядний обробіток просапних культур. При цьому за один прохід борона без пропусків закриває 16 рядів з міжряддями до 93 см.

12-метрова модель оснащена трьома варіантами робочих органів і двома типами стійок, які аграрії можуть підбирати під конкретні види польових робіт і різновиди ґрунтів.
У ДІНАР реалізований унікальний принцип LOZOVA MACHINERY «нуль обслуговування» – ротаційна борона забезпечена посиленими необслуговуваними підшипниковими вузлами HARP AGRO UNIT з дворівневою системою захисту.

Серед плюсів агрегату також просте регулювання глибини і тиску на ґрунт, швидкий і легкий монтаж стійок, міцна конструкція рами.

Оскільки машина напівпричіпна потрібен трактор малої потужності від 120 к. с.
Знаряддя комфортне в перевезенні, його транспортна ширина становить 3 метри.
Завдяки тому, що борона забезпечує максимальну аерацію ґрунту і дбайливо працює по сходам висотою до 20 см, ДІНАР затребуваний як в традиційному, так і в органічному землеробстві.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


Кернел за 61 млн євро продав зерновий термінал російському ВТБ

Таким чином, “Кернел” продав всю свою частку в глибоководному терміналі з експорту зерна в російському порту Тамань.

Судячи з повідомлень на біржі, український агрохолдинг не бере участі в операціях з маркетингу зерна в Росії з 2017 р, передаючи свою квоту на перевалку зерна в Таманському терміналі третій стороні.

Інша частка в розмірі 50% терміналу в Тамані належить компанії lencore Agriculture (через компанію Renaisco B.V.).

Також повідомляється, що подальший розвиток терміналу в Тамані передбачає будівництво залізничної гілки, що дозволить значно збільшити пропускну здатність комплексу.

“У рамках стратегії« ВТБ »на зерновому ринку угода дозволить досягнути значної синергії з наявними активами групи« ВТБ »в області інфраструктури, логістики та експорту зернових за рахунок оптимізації технологічних і бізнес процесів. З урахуванням поточної кон’юнктури створення сучасної інфраструктури та оптимізація процесів є важливим фактором у формуванні експортного потенціалу країни та розвитку сільського господарства в Росії. В умовах волатильності ринків і світової економічної нестабільності, створення вертикально інтегрованого холдингу дозволить збільшити ефективність логістики російського зерна, зробить прозорим ціноутворення, забезпечить приплив капіталу, а також дозволить модернізувати інфраструктуру ринку в цілому “, – прокоментував перший заступник голови правління банку “ВТБ” Юрій Соловйов.

Джерело: landlord.ua

Ваш вибір 'Подобається'.


45 млн грн компенсації: суд зобов’язав Сварог Вест Груп сплатити частину боргу Агротеку

Теґи: 

Цього разу Центральний апеляційний господарський суд залишив у силі рішення господарського суду Дніпропетровської області про стягнення на користь «Агротека» з компаній «Сварога» близько 45 млн гривень. 

Судовий спір між ТОВ «Агротек» та корпорацією «Сварог Вест Груп», предметом якого стало недобросовісне виконання контрактних зобов’язань зі сторони агрохолдинга, продовжує набирати обертів. Так, услід за Верховним Судом, який у трьох справах визнав цілковиту правоту «Агротека», на сторону дилера пристав і Центральний апеляційний господарський суд. Судді залишили в силі рішення господарського суду Дніпропетровської області про стягнення на користь «Агротека» з компаній, що входять у структуру «Сварог Вест Груп» близько 45 мільйонів гривень. Зокрема, підприємство ТОВ «Сварог-Дністер» має виплатити трохи більше 34 млн грн, а ТОВ «СК Бужок» - майже 10 млн грн. Утім, на швидке отримання компенсації представники «Агротека» не розраховують, адже адвокати агрохолдингу вже звернулися з відповідними клопотанням до суду про відстрочення виконання даного рішення.
«У день винесення рішення щодо виплати компенсації адвокати компаній-боржників подали заяви з проханням про відстрочку виконання цього судового рішення. Тобто навіть у цій ситуації, коли Верховний Суд поставив всі крапки над «і» й довів цілковиту законність наших вимог, «Сварог-Дністер» та «СК Бужок» все одно намагаються максимально затягнути процес», - коментує ситуацію керівник юридичного відділу ТОВ «Агротек» Кирило Талоконов.

Читайте: «Агротек»: негативний досвід співпраці зі «Сварог»

Крім того, представники «Сварогу» в ряді справ, які знаходилися в провадженні Північно-західного апеляційного господарського суду, відмовилися від своїх позовів. Натомість звернулися із 16-ма новими позовами до господарського суду Хмельницької області. При чому нові позови стосуються навіть тих справ, у яких Верховний Суд поставив остаточну крапку. За словами Кирила Талоконова, такі абсурдні дії адвокатів агрохолдингу пов'язані з банальним затягуванням часу, адже крім, як апелювати договорами поруки, які, на їх думку, не мають сили, у «Сварога» більше нічого не залишилося. Однак і тут корпорація вперто не хоче визнавати факту своєї поразки, зважаючи на рішення Феміди вищої інстанції, яка ці самі договори визнала діючими.

Читайте також: Безцінна перемога: як Агротек відстояв право вимоги до поручителів Сварога у Верховному Суді

«Таким чином, дані аргументи зі сторони адвокатів «Сварога» - це такі чисто технічні маніпуляції для затягування часу. Інших аргументів у них просто не залишилося. Нічого нового до справ вони не підшивають – не контррозрахунків, ні будь-яких інших аргументів, тільки припинення дії поруки. Але ж ми всі чудово розуміємо, на що саме наразі розраховує «Сварог»! А це робота із суддями. І дуже не хотілося, щоби наша справа, яка пройшла практично всі щаблі суддівської вертикалі і де була доведена правота «Агротека», стала предметом суддівського свавілля. Сподіваємося побачити об'єктивний розгляд справи у рамках законодавчого поля», - резюмує Кирило Талоконов.

 "Київхліб" під час карантину випускатиме всю продукцію в упаковці

Найбільший столичний виробник хліба і хлібобулочних виробів компанія "Київхліб" заявила про готовність задовольнити підвищений попит на хліб і хлібобулочні вироби під час карантину і перейшла на випуск всієї продукції в упаковці.

Про це повідомила прес-служба компанії, пише УНІАН.

"Компанія "Київхліб" перейшла на випуск всієї продукції, в першу чергу хлібобулочних виробів, в упаковці. Це дозволить виключити зайвий контакт з хлібом в період посилених заходів епідеміологічного контролю", - наводяться в повідомленні слова виконавчого директора цеху №1 Юлії Дученко.

За її словами, компанія "готова забезпечити підвищений попит киян та мешканців області всім асортиментом хлібобулочних виробів у разі різкого підвищення попиту на період карантинних заходів як через власну мережу магазинів, так і через найбільші торгові мережі, де продається продукція "Київхлібу".

Зазначається, що з моменту введення в Києві карантину компанія посилила контроль за виробництвом, зокрема, збільшила кількість станцій для дезінфекції рук безпосередньо на виробництві, обсяг дезінфікуючих засобів у лабораторіях, офісах і інших виробничих приміщеннях.

Згідно з повідомленням, всі працівники перед початком зміни проходять обов'язковий медогляд, працівники з мінімальними симптомами зараження залишаються вдома. Крім того, на постійній основі на території виробництва працює медперсонал. "Ми робимо все можливе, щоб наші працівники та споживачі були в безпеці. Уважно стежимо за тим, що відбувається за межами підприємства, щоб адекватно й своєчасно реагувати для захисту своїх працівників і споживачів відповідно до вимог МОЗ", - цитує прес-служба Дученко.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


Салтівський м'ясокомбінат призупиняє поставки посередникам

У повідомленні підприємства вказується, що через дефіцит має місце значний стрибок цін на м'ясо в торгових точках. У зв'язку з ситуацією, підприємство тимчасово призупиняє поставки свіжого м'яса посередникам, щоб забезпечити безперебійну роботу фірмових магазинів.

"Почастішали випадки неадекватного, злочинного зростання цін на нашу продукцію на ринках і в торгових точках", - заявив директор Салтівського м'ясокомбінату Михайло Бондаренко. Крім тимчасового призупинення поставок посередникам, м'ясокомбінат починаючи з 20 березня 2020 роки збільшить обсяг виробництва в 1,5 рази. Весь обсяг виробництва буде спрямований на 600 магазинів фірмової мережі.

"Ми не вводимо ліміти на продаж в одні руки. З сьогоднішнього дня наші виробничі потужності працюють в повну силу, а логістика готова до збільшення частоти поставок"- підкреслив Михайло Бондаренко.

Довідка:

Салтівський м'ясокомбінат - одне з найбільших підприємств в області м'ясопереробки, виробництва ковбас та м'ясних делікатесів України. Фірмова мережа формату "біля будинку" налічує понад 600 магазинів в Києві, Харкові, Дніпрі, Кривому розі, Запоріжжі, Полтаві, Кам'янському, Нікополі, Миргороді, Чернігові, Бердянську.

Джерело: УНН

Ваш вибір 'Подобається'.


Зрошення в Ristone Holdings – планомірні інвестиції в майбутнє

Глобальне потепління призводить до більш частих засух, погодних аномалій. В таких умовах більше не можна сподіватися на природу, необхідно брати контроль за зволоженням ґрунту в свої руки.

"Впровадження ефективних зрошувальних систем дозволяє не тільки захиститися від ризику посухи, але й істотно підвищити врожайність вирощуваних культур, – розповідає один з топ-менеджерів Ristone Holdings Сергій Гарбуз. – При вирощування, наприклад, кукурудзи з зрошенням ми зможемо отримати врожайність в 15 т/га, тоді як без поливу вона становить не більше 6,5 т".

За даними Державного агентства водних ресурсів на 2019-й рік в Україні лише 1,77 з більш ніж 40 млн га вважаються зрошуваними. Якщо вірити прогнозами FAO, до 2030-го року кількість осінніх і літніх посух може збільшитися на 15-30%, а в таких умовах ведення сільського господарства без додаткового поливу буде практично неможливим. Розуміючи цю тенденцію, Ristone Holdings вже зараз активно працює над тим, щоб зробити свої поля більш стійкими до нових кліматичних реалій.

Стратегія Ristone Holdings по розширенню поливних площ

Зрошення зараз не використовується в Україні повсюдно не тільки тому, що аграрії не хочуть або не можуть інвестувати в спеціалізовану техніку. Важливі стримуючі фактори – це також неробочий стан насосного обладнання та інженерної інфраструктури. У цьому питанні наші господарства опинилися в сприятливому середовищі, оскільки в 2017-му році Обласне управління водними ресурсами провело модернізацію насосної станції. Ми відразу відреагували і придбали свою першу поливну машину. З тих пір ми ведемо планомірну роботу і щорічно купуємо по одній поливній машині.

Зараз ми використовуємо зрошення в трьох господарствах:
ТОВ «Агрофірма ім. Горького» – під поливом 1000 га;
СТОВ «Злагода» – під поливом 300 га;
СЧП «Чумаки» – під поливом 240 га, і вже розроблений проект зрошення на 720 га.

В останньому господарстві планується придбання ще двох поливних машин кругового типу і розширення поливних площ до 2 тис. га.

Раціональні інвестиції для стабільного розвитку

У 2017-му ми зупинили свій вибір на продукції американської фірми «T-L Irrigation», і продовжуємо співпрацювати з цим виробником, оскільки  впевнені у надійності цієї техніки і в економічній ефективності її використання. Нещодавно ми інвестували 2,5 млн гривень на придбання нової поливної машини лінійного типу з робочою шириною 335 метрів. За попередніми підрахунками Сергія Гарбуза, інвестиції в цю техніку окупляться вже через 3 роки.

Чому саме ця машина? Одна з найважливіших її переваг – гідравлічний привід. Це забезпечує безпеку для оператора, оскільки техніка не знаходиться під високою напругою, а також може працювати повністю автономно, незалежно від електромереж.

Машина працює переважно в автоматичному режимі. Завдяки гідравлічному приводу і якісним форсункам грунт зрошується рівномірно, водний ресурс не витрачається даремно. Також ця лінійна машина може працювати в реверсному форматі, завдяки чому ми зможемо зрошувати поля шириною понад 600 метрів при її робочій ширині в 335 м.

Плани і перспективи

"Рослинництво – це одне з найбільш пріоритетних напрямків діяльності Ristone Holdings, тому питання зрошення земель вкрай важливе для нас. Ми аналізуємо загальносвітові тенденції і спостерігаємо, що зараз з усіх сільськогосподарських земель у світі зрошується тільки 18%, при цьому вони забезпечують близько 40% виробництва продовольства. Ефективність такого методу землеробства – очевидна, – розповідає голова наглядової ради Ristone Holdings Вадим Нестеренко. -Також ми бачимо, що глобальні зміни клімату вже зараз серйозно позначаються на сільському господарстві України, і вважаємо, що ці реалії не можна ігнорувати. Наше рішення – продумана стратегія інвестування і поступове збільшення зрошуваних площ, що дозволить заздалегідь підготуватися до нових викликів з мінімальними економічними ризиками".

Ваш вибір 'Нічого сказати'.