Ефективне тваринництво: інновації та технології в кормовиробництві

Ефективне тваринництво: інновації та технології в кормовиробництві

Покупцям продукції потрібно бути уважним при виборі надійного постачальника продукції та навчитись розрізняти численні фальсифікати та недоброякісний товар, адже на ринку присутня велика пропозиція комбікормів, а от як обрати його правильно без шкоди для здоров’я тварин, а в подальшому людей?

Для того, щоб розібратися в важливих питаннях годівлі тварин і птиці Інформаційно-аналітична компанія “ПроАгро Груп” спільно з Українською асоціацією виробників та переробників сої провели конференцію “Комбікорми. Ефективне тваринництво”, яка зібрала провідних  виробників комбікормів, розробників спеціального устаткування для виробництва та упаковки продукції, наукових спеціалістів та фахівців даного напрямку.

Вадим Шиян, Голова Міжрегіонального союзу птахівників та кормовиробників України розповів про можливості підвищення конкурентоспроможності та розширення ринків збуту продукції через професійні галузеві асоціації.

Про досвід ефективності використання комбікормів в птахівництві та тваринництві розповів Вісхан Ісламов, директор ІЗЮМСЬКОГО КХП. Він вважає, що битву в конкуренції можна виграти лише ціною якості своєї продукції, секрет якої залежить від багатьох складових. Наявність власної лабораторії  дозволяє стандартизувати продукцію, яка представляє усі види комбікормів. Вісхан Ісламов повідомив, що питання якості продукції і недоброчесної  конкуренції дуже гостре, адже державні перевіряючі органи не функціонують, відтак, виробників комбікормів багато, різної якості, яку споживачі ще не вміють правильно розрізняти. Варто пам’ятати, що якісний комбікорм малі підприємства виготовити технічно не мають можливості, і щоб вберегтися від неприємних наслідків, слід звертатися до відомих та перевірених виробників.

У ході виступів спікери обговорювали питання стосовно ефективності виробництва і споживання комбікормів, зупинялися над питаннями забезпечення їх якості, роз’яснювали законодавчі нормативи та можливості їхньої відповідності на практиці. І звісно ж не оминули питання залучення та впровадження нових технологій у цю сферу.
Так, Павел Лангер, представник компанії FARMET (ЧЕХІЯ)  представив інноваційні технології переробки с/г продукції з метою використання її в годівлі тварин і птиці.

Ярослав Бардин, директор УКРСОРГО представив сорго – як культуру майбутнього в кормовиробництві, адже вміст білку в сорго більший, ніж у кукурудзи, кормові властивості подібні до кукурудзи, має високу засвоюваність поживних речовин та немає несприятливих для засвоєння чинників.

Генеральний директор Центру підвищення ефективності в тваринництві, Микола Бабенко розповів про 8 млрд грн перевитрат в українському свинарстві за 2018 рік – звідки і що робити в 2019 році, серед головних перевитрат він виділив наступні: монополізація ринку кормів та ветпрепаратів, нав’язування закупок асоціаціями, корупція, відкати, відсутність контролю та обліку собівартості, помилки у складанні раціонів, застарілі методики складання раціонів, фальсифікація кормів, кормових добавок та ветпрепаратів, технологічні помилки.  Також Микола Бабенко розповів про автоматизовану систему PigCentre – першу програму, що рахує собівартість свинини в реальному часі, та містить у собі: технологічний облік + управлінський облік, різні права доступу для користувачів, автоматизація звітності та полегшення аналітики для власника та спеціалістів, порівняння план/факту роботи ферми.

 

Перегляди: 11
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/efektyvne-tvarynnyctvo-innovaciyi-ta-tehnolohiyi-v-kormovyrobnyctvi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати