«Еко-Карпати»: спробуйте справжній якісний козиний сир

Як відомо, основною сировиною для сироваріння є молоко. Таким чином, якість сиру напряму залежить від якості молока. В процесі сироваріння використовують тільки молоко першого сорту. Найбільшу кількість сирів звичайно виробляють з коров'ячого молока, на другому місці знаходиться козине. Варто зазначити, що саме воно має в собі велику кількість вітаміну В12 та кобальту, які беруть участь в процесі кровообігу та в обмінних процесах. Із молока можна приготувати багато корисних та смачних продуктів, одним з яких звичайно є сир. Він вважається дуже смачним, поживним та корисним продуктом, який користується популярністю в багатьох країнах світу.
«Еко-Карпати» – козина ферма, яка розташована на Прикарпатті. Окрім того, що іі співробітники розводять кіз та овець, вони займаються виготовленням сирів із козиного молока. Користь та популярність цього продукту пояснюються великою кількістю вітамінів та мінералів, які він містить в своєму складі. Саме тому ще з давніх часів такий сир є традиційним продуктом на Прикарпатті.
Сама історія даного господарства розпочалась з 2013 року. Всі ці роки тут розводили кіз та овець і виготовляли якісний продукт, який на даний час користується великим попитом. Зараз на фермерському господарстві вирощують близько двохсот кіз таких порід як альпійська та зааненська, та близько 60-ти овець. Варто зазначити, що сир у «Еко-Карпати» виготовляють виключно з якісного пастеризованого молока.
Серед продукції фермерського господарства можна знайти такі сири:

  • «Горган» – це пресований твердий сир з приємним смаком та ароматом;
  • «Брі» з пліснявою, м'який за своєю структурою, досить ароматний;
  • «Будз» – це сир з молочним та трішки підсоленим смаком;
  • «Бойківський» – це твердий за своєю структурою продукт з насиченим сильним ароматом та текстурною шкіркою;
  • «Халлумі» – розсільний сир з травами;
  • «Фета» – м'який по своїй структурі сир в олії з перцем чи травами.

У якості, натуральності та корисності даних продуктів можна не сумніватись, адже стадо кіз всі весняні, літні та осінні місяці випасають на карпатських луках серед чистого повітря та незабрудненого довкілля. А в зимовий період тварин годують сіном та концентрованими кормами, які не мають в своєму складі ніяких хімічних та шкідливих добавок. Тож використовувана для виробництва сировина має найвищий ґатунок, а відповідно і продукція з неї також рівня.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Вітчизняні фермери можуть замінити американських на китайських ринках

Під тариф будуть підпадати практично всі свіжі та заморожені фрукти та горіхи, в тому числі такі важливі для України товари як яблуко, черешня, ягоди, волоський горіх. Про це повідомляє Українська Плодоовочева Асоціація, пише kurkul.com.

Знайти заміну США буде складно, тому преміальна продукція на ринку Китаю може суттєво подорожчати, що зробить привабливим постачання продукції з Європи, в т.ч. з України.

Виручка виробників фруктів США від торгівлі з Китаєм складає близько $600 млн/рік. Черешні США експортує на суму приблизно $150 млн, яблук — на $50-70 млн, столового винограду на $70-100 млн.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Україна очолила рейтинг експортерів казеїну в ЄС

Про це повідомляє Максим Фастєєв, аналітик агентства «Інфагро», на своїй сторінці в Facebook, пише agravery.com.

«ЄС — традиційний ринок збуту (Польща, Німеччина), казеїн — вважається "технічним" продуктом, тому йде на експорт не по молочним кодами і виробничі майданчики не вимагають "харчової" сертифікації (основне b2b використання — косметична галузь)», — пише аналітик.

Згідно з повідомленням, вміст білка в продукті — 90%, тому його сушка розглядається як альтернатива виробництва сухого знежиреного молока. А, з урахуванням низьких цінників на СЗМ в минулому році (і в нинішньому) виробництво казеїну було вигідним.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Український соусний гігант почав в Італії виробництво спагеті

Про це повідомив керівник департаменту маркетингу компанії Олександр Конончук, пише НВ.

"У 2018 року ми запустили нову категорію - спагеті з 100% органічно чистих твердих сортів пшениці. Якість продукції Щедро підтверджено європейської органічної сертифікацією та гарантовано нашим італійським партнером - компанією Valdigrano di Flavio Pagani", - зазначив він.

За його словами, вся сировина для виробництва спагеті і виробничі потужності зосереджені на території Італії.

Керівник департаменту маркетингу зазначив, що залежно від націнки торгової мережі пачка органічних спагетті в Україні буде коштувати 27-33 грн.

Щедро виробляє продукцію під однойменною торговельною маркою. Працює на масложировому ринку в сегменті маргаринів, майонезів, соусів і гірчиці. Асортимент нараховує більш ніж 200 різновидів продукції. Експортує продукцію в 27 країн світу, зокрема, в Вірменію, Грузію, Узбекистан, Киргизстан, Білорусь, Латвію, Литву, Естонію, Угорщину, Румунію, Ізраїль, Німеччину, Казахстан, Туркменістан тощо.

Продукція Щедро виробляється на Харківському, Львівському жиркомбінаті та Запорізькому олієжиркомбинаті.

За даними Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб, засновником компанії Щедро є кіпрська Schedro Group Ltd., кінцевим бенефіціаром - Анатолій Мартинов.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Уряд підвищить мито на імпорт міндобрив з Росії

Про це пише УНН з посиланням на повідомлення Мінекономрозвитку.

“26 березня 2018 року Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі ухвалила рішення про розширення дії антидемпінгових заходів на імпорт в Україну нітрату амонію (аміачної селітри), походженням з Російської Федерації. Відтепер, антидемпінгове мито для ПАТ “Дорогобуж” становитиме 29,25%, для інших експортерів та загалом для Російської Федерації — 42,96%. Рішення Комісії набуває чинності з дня опублікування повідомлення про нього в “Урядовому кур’єрі”, — сказано у повідомленні.

Під час засідання Комісія встановила, що рівень застосовуваних остаточних антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну нітрату амонію (аміачної селітри) з РФ є недостатнім для усунення демпінгу, який шкодить українським виробникам.

Враховуючи комплексний характер питання та з метою недопущення створення штучного дефіциту мінеральних добрив на внутрішньому ринку України, Міжвідомча комісія вирішила, зокрема:

    звернутись до Кабінету Міністрів України з проханням направити звернення до Верховної Ради України з пропозицією активізувати роботу над прийняттям проекту Закону № 6422 “Про внесення змін до Закону України “Про Митний тариф України” з метою диверсифікації постачання добрив в Україну;
    звернутись до Антимонопольного комітету України з пропозицією щодо вжиття заходів з контролю за цінами на добрива на внутрішньому ринку України;
    опрацювати питання звернення до Кабінету Міністрів України з пропозицією щодо виключення товару, що є об’єктом застосування антидемпінгових заходів з переліку товарів, заборонених до ввезення в Україну з РФ (постанова КМУ від 30 грудня 2015 р. № 1147).

Додамо, зараз щодо імпорту товарів з Російської Федерації діють 12 захисних торговельних заходів (10 антидемпінгових, 1 компенсаційний та 1 спеціальний). Крім того, проводиться три розслідування щодо демпінгового імпорту російських міндобрив (карбамідно-формальдегідна продукція, нітрат амонію, сірчана кислота та олеум).

Нагадаємо, оцінка потенційних втрат врожаю за 2017 рік через надвисокі ціни на мінеральні добрива становить 32 млрд грн щодо усіх категорій господарств, а стосовно сільськогосподарських підприємств — понад 23 млрд грн.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Аграрії Львівщини отримають 23 мільйони гривень на розвиток бізнесу

Також передбачено кошти у районних бюджетах в сумі 3,4 млн грн, з них профінансовано 0,3 млн грн. Про це заявила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз, повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

За її словами, ввели новий напрям підтримки для сільськогосподарських кооперативів, членами якого є селянські, фермерські господарства, які здійснюють діяльність з вирощування малини. А також збільшили фінансову підтримку у вигляді пільгових кредитів на зворотній основі на реалізацію бізнес-планів в аграрному секторі до 14,9 млн грн.

В основному районні програми спрямовані на підтримку галузі тваринництва (1,4 млн грн). Найбільший фінансовий ресурс на підтримку аграріїв виділено у Яворівському (700,0 тис грн, Жовківському (600,0 тис грн) та у Пустомитівському (500 тис грн) районах.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview