182818
178171

Експерти обговорили перспективи вітчизняного АПК

Сьогодні, 2 листопада в Інституті Горшеніна відбувся круглий стіл «Чи здатний вітчизняний АПК дати поштовх українській економіці?»

Організатор круглого столу - Інститут Горшеніна за підтримки "Association4U" - проекту ЄС «Підтримка впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС».

Під час заходу експерти обговорили місце АПК у структурі економіки України, а також, які напрямки потребують невідкладного реформування. На круглому столі приділили увагу питанням ефективності законодавства України, експортному потенціалу українського АПК та інвестиційній привабливості та особливості приватизації підприємств АПК.

Спікери також дали свій прогноз розвитку галузі в 2018 році.

Учасники круглого столу:

Ольга Трофімцева, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України;
Леонід Козаченко, народний депутат України, президент Української аграрної конфедерації;
Владислава Рутицька, віце-президент фонду SigmaBleyzer;
Юрій Лучечко, в. о. директора ДП «Укрспирт»;
Валерій Свідерський, власник компанії «Орт Груп Трейд».

 

Ваш вибір 'Цікаво'.


Аграрна нетворкінг-конференція (ФОТО)

AgroTalks Day - третя нетворкінг-конференція, присвячена технологічним інноваціям в агросекторі. Місія AgroTalks Day - формування стартап екосистеми і професійного ком'юніті.

Артем Бєлєнков, засновник компанії SmartFarming детально інформує про те, як безпілотники вирішують конкретні задачі агробізнесу.

Дар'я Анастасьєва

Ексклюзивно для AgroReview

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


Коров'яче спа (ФОТО)

Дослідна станція в селі Терезине заснована 1904 року. У 1955 році була побудована ферма. Наразі площа ТДВ «Терезине» становить 4,5 га землі, де тримають ВРХ і займаються свинарством. Коровники мають 40 м ширини для забезпечення комфорту тваринам. Утримання тварин на фермі безприв‘язне, вони вільно пересуваються. Всі компоненти корму натуральні, без хімічних домішок. Дах коровників тепловідражаючий, взимку зберігається тепло самих тварин.

Побачити комфортне життя корів і автоматизоване доїння можна за посиланням.

Дар'я Анастасьєва

Ексклюзивно для AgroReview

Ваш вибір 'Цікаво'.


AGROIT: рішення та інновації в аграрній сфері

Сьогодні, 30 жовтня, у Києві проходить  AGROIT - конференція про ІТ рішення та інновації в аграрній сфері. Серед учасників конференції: агрохолдинги, приватні землевласники та фермери, більше 40 провайдерів технологічних рішень, консалтингові та фінансові установи.

Мета щорічної конференції - познайомити аграріїв з останніми технологічними розробками, впровадження яких сприяє більш ефективному веденню агробізнесу.

Основні теми:

- Картування та супутниковий моніторинг полів;
- Сканування ґрунту;
- Облік земельного банку;
- ERP, CRM та софт для управління підприємством;
- Спеціалізоване програмне забезпечення;
- Дрони та безпілотні літальні апарати;
- Трекінг техніки та облік пального;
- Облік ресурсів підприємства;
- Контроль зрошення;
- GPS-навігація.

Ваш вибір 'Цікаво'.


AgroTalks реформує агробізнес України (ФОТО)

В рамках 10 аграрної нетворкінг-конференції, яка відбувалася в просторі UNIT.CITY, експерти говорили і демонстрували унікальні та надсучасні технології, рішення й тренди агросектору.

Доповідь Артема Бєлєнкова, засновника компанії SmartFarming про те, як безпілотники вирішують конкретні завдання агробізнесу, і навіщо агро потрібні дрони і квадрокоптеры, доступний за посиланням. Також ви можете ознайомитися з ним на нашій сторінці в facebook.

Дар'я Анастасьєва

Ексклюзивно для AgroReviewДень Харчовика (ФОТО)

У п’ятницю Національний університет харчових технологій влаштовував грандіозне святкування Дня працівників харчової промисловості.

На святі були присутні Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова, Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа, депутат ВР, президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко, доктор технічних наук, професор, ректор НУХТ Анатолій Українець та інші шановані гості. До Дня Харчовика лунали привітання від Президента України та Голови Уряду, найкращі працівники різних галузей отримали почесні відзнаки. Зокрема, Леонід Козаченко наголосив, що жодна війна в історії людства не забирала стільки життів, як голод, який і сьогодні є на планеті.

“Україна нині рятує від цієї смерті понад 400 мільонів людей, а може рятувати понад мільярд, і ми повинні здійснити цю місію”.

За словами Володимира Лапи “позитивне сальдо зовнішньої торгівлі тільки м’ясної продукції становить 500 мільйонів доларів. Харчова промисловість стає не просто запорукою харчової безпеки України, а запорукою економічної безпеки України”.

Дар'я Анастасьєва

Ексклюзивно для AgroReview