Епіцентр К купив підприємство в Хмельницькій області

Цю інформацію підтвердив керівник аграрного напрямку групи компаній «Епіцентр К» Василь Мороз, пише Latifundist.com.

«Робота підприємств аграрного спрямування «Епіцентр К» із земельним банком триває. Інформація про придбання корпоративних прав «Робімакс-Агро» (Волочиський район Хмельницької області) цілком відповідає дійсності», — відповіли в компанії.

Також вказується, що після придбання цього активу площа земельних ділянок, що перебувають у користуванні підприємств аграрного спрямування «Епіцентр К», збільшилася на 1 364 га.

Суму угоди з придбання «Робімакс-Агро» в компанії не розкривають.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Нове комплексне рішення для захисту зернових колосових від «UKRAVIT»

А зважаючи на те, що після 2018 року, який відзначився рекордним врожаєм, експерти прогнозують подальше збільшення виробництва зернових, посіви в новому сезоні потребуватимуть посиленого захисту.

За різними даними, недобір врожаю через ураженість хворобами може становити в середньому 12 – 18%, а в роки епіфітотій – до 25 % і більше. Тому, піклуючись про стан зернових колосових культур, у 2019 році компанія «UKRAVIT» виводить на ринок двокомпонентний фунгіцид Захисник Екстра (тіофанат-метил, 310 г/л + флутриафол, 190 г/л).

«Діючі речовини, використані при створенні Захисника Екстра, ефективно контролюють широкий спектр хвороб зернових колосових культур, соняшника, ріпака, сої, гороху та багатьох інших культур. І раніше аграріям частенько доводилося робити бакові суміші з препаратів із цими діючими речовинами, аби підвищити ефективність обробок, – розповідає керівник агрономічного департаменту компанії Олександр Мигловець. – Фахівці «UKRAVIT» поєднали їх в одній формуляції та зареєстрували для використання у посівах зернових колосових і соняшника. Згідно результатів польових випробувань, новинка демонструє значно вищу ефективність, ніж поєднання бакових «партнерів», і забезпечує надійний захист посівів від хвороб».

Читайте також: Захист зернобобових культур: «UKRAVIT» виводить на ринок новий фунгіцидний протруйник

Окрім контролю надзвичайно широкого спектру захворювань, препарат забезпечує одночасно швидкий «стоп-ефект» і пролонговану захисну дію й захищає нові прирости рослин. А поєднання профілактичних, лікувальних і викорінюючих властивостей робить його незамінним помічником у догляді за зерновими колосовими культурами та соняшником.

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 140 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися:

ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, пр-т Перемоги 42.

Гаряча лінія: 0 800 301 401

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

МХП отримав остаточний дозвіл на придбання словенського виробника курятини

Про це повідомляє БизнесЦензор.

"МХП вітає рішення словенського агентства із захисту конкуренції про дозвіл придбати компанію Perutnina Ptuj, найбільшого виробника м'яса птиці та продуктів із м'яса птиці в Південно-Східній Європі. Придбання вже дозволено регулюючими органами Австрії, Македонії, Сербії і Румунії. Операція буде завершена на зборах акціонерів Perutnina Ptuj в ці дні", - зазначено в повідомленні компанії на Лондонській фондовій біржі.

За даними на сайті словенського антимонопольного органу, відповідне рішення прийнято 14 лютого.

Як повідомлялося, в листопаді 2018 року МХП заявив про плани інвестувати 200 млн євро в виробничу базу Perutnina Ptuj протягом чотирьох-п'яти років.

Про намір придбати акції Perutnina Ptuj агрохолдинг повідомив 26 вересня минулого року на Лондонській фондовій біржі після повідомлення від Federal Competition Authority of Austriа про реєстрацію заявки на купівлю.

"Миронівський хлібопродукт" є найбільшим виробником курятини в Україні. Займається також виробництвом зернових, соняшникової олії, продуктів м'ясопереробки. На європейський ринок МХП поставляє напівтуші охолоджені курей, які переробляються в тому числі на його підприємствах в Нідерландах і Словаччині. Земельний банк агрохолдингу станом на кінець 2017 року становив близько 370 тис. га.

Засновником і мажоритарним акціонером МХП є український бізнесмен Юрій Косюк.

Perutnina Ptuj - вертикально інтегрована компанія в Південно-Східній Європі. Володіє потужностями по вирощуванню бройлерів у Словенії, Хорватії, Сербії, Боснії і Герцеговині. Веде діяльність в 22 країнах. Налічує 3,5 тис. співробітників у восьми країнах. У Словенії компанія обробляє 4 тис. сільськогосподарських угідь.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

На Дніпропетровщині агробізнес допомагає селянам відновити водогін

Соціально відповідальний агробізнес допомагає селянам відновити водогін, що забезпечує водою 2500 осіб на Дніпропетровщині. Підприємство Групи компаній "Укрлендфармінг" українського бізнесмена Олега Бахматюка профінансувало реконструкцію мережі водопостачання двох сіл в Нікопольському районі Дніпропетровської області.

Місцевому водопроводу, що забезпечує водою жителів сіл сіл Придніпровське та Мусіївка, більше 50 років. 70% труб уже вийшли з ладу, і постачання води мало от-от припинитись. Група компаній “Укрлендфармінг” долучилась до відновлення водогону на прохання селян. Всього користуватись водою з оновленого водопроводу будуть 900 домогосподарств з населенням 2500 осіб.

“У команді наших підприємств працюють місцеві мешканці, тому ми добре знаємо про актуальні проблеми сіл, - розповідає директор ТОВ «АП «Придніпровське» Олена Захарівна Храпунова. - Ми вирішили долучитись до збору коштів на реконструкцію мережі водопостачання й виділили більше 50 тисяч гривень на закупівлю труб. Вже в березні розпочнуться роботи із заміни труб на нові й сучасні, які довго прослужать. Добробут мешканців сіл у місцях присутності - одна з ключових задач компанії, а завдяки тісній взаємодії з головами територіальних об‘єднань нам разом це добре вдається”.

“Придніпровське” - наш давній партнер у вирішенні нагальних проблем регіону, - коментує в.о.старости Придніпровського старостату Червоногригорівської селищної ради Олександр Анатолійович Прокопенко. - Долучилось це підприємство “Укрлендфармінгу” також до проблеми водопостачання, яка непокоїть мешканців уже не перший рік. Ми на собі відчуваємо турботу не тільки через створення робочих місць і сплату податків, а й завдяки активній участі підприємства в житті громади”.

Нагадаємо, що “Укрлендфармінг” є найбільшою за розмірами земельного банку аграрним підприємством України і одним з найбільших платників податків. Як соціально відповідальна компанія «Укрлендфармінг» вкладає десятки мільйонів гривень в проекти, які впливають на добробут мешканців населених пунктів, в яких ведуть свою діяльність підприємства холдингу. 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

«ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» готові до весняного сезону грунтообробки

«Весь цикл грунтообробки складається з трьох основних етапів: пожнивної, осінньої і весняної обробок. Перші два етапи аграрії вже виконали в минулому році. Найвідповідальнішим є весняний сезон. Найважливішою весняною операцією по обробці грунту є збереження вологи. Простий і ефективний спосіб запобігання втрати ґрунтом вологи – це боронування або дрібна культивація на глибину до 5 см», – розповідає головний конструктор УКБТШ Олексій Гриненко.

Так, «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» розробили, опанували у виробництві та успішно протягом багатьох років реалізують на ринку продуктивні лінійки дискових борін «Дукат», пружинних борін «Ліра», культиваторів «Червонець», які забезпечують якісну весняну обробку грунту. Дана агротехніка руйнує ущільнений шар, що вирівнює поверхню грунту, припиняє капілярний відтік вологи з глибоких шарів, тим самим посилює мікробіологічний процес в ґрунті.

Крім цього, аграрії, які в осінній період не провели обробіток стерні, навесні здійснюють більш глибоке розпушування ґрунту – до 8-12 см. Технологічний процес розпушування і створення насіннєвого ложа на глибину загортання насіння виконується культиваторами «Шилінг».

Читайте також: «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» представлять ефективну техніку для вигідного землеробства

Крім традиційної агротехніки для весняних робіт, в 2017 році «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» випустили інноваційну новинку – шлейф-борону «Ларі», основне призначення якої – передпосівна підготовка на попередньо зораному тлі. Шлейф-борона «Ларі» здійснює розпушування ґрунту та вирівнювання поля, щоб підготувати грунт до посіву, зберегти вологу, знищити бур'яни. За рахунок зручної конструкції робочих органів, ромбовидних зубів, «Ларі» практично не чутлива до вологості, виключаючи налипання і забивання. Це також дає можливість виїхати в поле за будь-якої погоди і набагато раніше інших агрегатів. Гнучке з'єднання секцій борони дозволяє ідеально копіювати поверхню поля, а ромбоподібні зуби забезпечують ефективний обробіток грунту на глибину від 3 до 8 см.

Для досходового та післясходового боронування з метою закриття вологи «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» випускають ротаційну борону «Динар». Агрегат призначений для суцільної та міжрядної обробки зернових, просапних культур, а також овочів на всіх типах ґрунтів. При цьому особливо ефективно ці борони застосовуються для руйнування важкої грунтової кірки на глибину до 5 см.

«Основні причини низького врожаю складаються в неправильній технології опрацюванняі грунту та виборі техніки. Таким чином, ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ пропонують аграріям універсальні агрегати, які здійснюють кілька операцій за один прохід, тим самим створюючи ідеальний посівний шар для росту культур, що містить мінеральні та органічні речовини, достатню кількість води і повітря», – резюмує Олексій Гриненко.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ і HARP запрошують на виставку «Зернові технології»

У цьому році на одній з найбільших експозицій виставки «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» представлять новинки сезону і вдосконалені моделі ґрунтообробної техніки. Прем'єрним стане показ оновленого сучасного дизайну агрегатів, який відрізняється прогресивними лініями і ергономічністю.

19 лютого о 14.00 на стенді «ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН» відбудеться прес-конференція, в ході якої представники компанії представлять експозицію, оголосять підсумки роботи та розкажуть про плани компанії на 2019 рік.
Спікерами виступлять:
Гіршфельд Роман Анатолійович, віце-президент з маркетингу та продажу;
Гриненко Олексій Анатолійович, головний конструктор «ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН»

Також відбудеться спілкування з фахівцями компанії.
Прохання підтвердити Вашу участь і присутність за тел. 057 766 02 95 , 050 4193327 або ел.поштою [email protected], [email protected]

Ефективні рішення для безвідмовної роботи сільгосптехніки продемонструє лідер української підшипникової галузі – Харківський підшипниковий завод (ХАРП), підприємство з більш ніж 70-річним досвідом. Вся техніка «ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН» укомплектована обслуговуваними підшипниковими вузлами HARP AGRO з ущільненнями X-SHIELD.

Дата і місце проведення: 19-21 лютого 2019 р. Міжнародний Виставковий Центр (МВЦ), м. Київ, Броварський пр-т, 15

Стенди «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» «HARP» – у павільйоні № 3

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview