Епіцентр запускає власний насіннєвий завод

На виробництві встановлене сучасне обладнання від провідного європейського виробника — насіннєва лінія Cimbria (Данія). Її потужність дозволяє доробляти з дотриманням прогресивної технології калібровки, протруєння та фасування 80-100 т насіння на добу, йдеться у повідомленні компанії, пише agroportal.ua.

«Цього року ми розпочали працювати самостійно з насіннєвим матеріалом для власних потреб. Під осінній посів підприємство підготувало понад 2000 тонн висококласного насіння пшениці», — зазначає керівник агробізнесу «Епіцентр К» Василь Мороз.

За його словами, виробництво насіння є достатньо прибутковим напрямком, тому запуск власного насінницького заводу дозволить компанії збільшити дохід з гектару. Зараз ведуться перемовини з кількома іноземними виробниками про вирощування та переробку насіннєвого матеріалу для їхніх потреб.

У перспективі компанія буде переходити на вирощування насіннєвого матеріалу зернових та зернобобових культур з його подальшою доробкою.

«Розвиток цього напрямку призведе до зниження собівартості виробництва рослинницької продукції, результатом чого стане посилення ефективності нашого агробізнесу в цілому», — підкреслює Василь Мороз.

Для вирощування насіння агрохолдинг має власні ділянки гібридізації зі зрошувальною технікою та дощовими машинами, що дозволяє вирощувати насіння за  сучасними технологіями, з дотриманням чітких строків та гарантованої якості виконання агрономічних робіт.

Довідка: аграрний напрямок групи компаній «Епіцентр К» обробляє 120 тис. га на Вінниччині, Хмельниччині, Тернопільщині, Черкащині та Київщині. До його складу входить 20 тваринницьких ферм та 6 елеваторів. Після завершення реконструкції діючих зерносховищ та будівництва нових елеваторів потужності компанії зі зберігання зерна виростуть до 1 млн т.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Продуктивний вересень у Канаді: LOZOVA MACHINERY демонструють техніку та навчають дилерів

Рік тому ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ дебютували на виставці Canada Outdoor Farm Show з дисковою бороною ДУКАТ-6. За цей час місцеві аграрії вже встигли випробувати агрегати у роботі на своїх полях. Канадські фермери відзначають чудову якість обробки ґрунту, високу продуктивність  та здатність техніки LOZOVA MACHINERY працювати при будь-яких умовах. Фермери оцінили продуктивність знаряддя та комфорт у застосуванні – машини не потребують додаткового змащування, а унікальні підшипникові вузли не потребують обслуговування.

Так, 6 вересня, напередодні виставки, представники LOZOVA MACHINERY зустрілися з фермерами та дилерами Онтаріо і провели навчання по своїй продукції. Також відвідали декілька господарств, які придбали дискові борони ДУКАТ весною 2019 року. За відгуками аграріїв – усі відзначили високу якість обробки ґрунту, низькі експлуатаційні витрати та залишилися задоволені машинами.

«Дивно приємна машина! – відзначає Боб Фішер (провінція Онтаріо). - Ніколи не думав, що максимум якості може дати дискова борона та такій високій швидкості. Я тільки на лущення стерні зекономив собі майже тиждень часу! А ви собі уявляєте, що таке зайвий тиждень часу в сезон?!»

Крім ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН, відвідувачі виставки ознайомилися з оригінальними підшипниками HARP, спеціально розробленими Харківським підшипниковим заводом для сільгосптехніки - HARP AGRO (з системою ущільнень підвищеної герметичності X-SHIELD) та зі ступічними підшипниковими вузлами HARP AGRO UNIT.

Зауважимо, що ХАРП почав співпрацювати з компанією PNS Tech (Квебек). Перша партія підшипників вже поступила в продаж.  PNS Tech планують продавати підшипники ХАРП на території усієї Канади.

Після закінчення виставки ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ проведуть ряд демопоказів у регіоні.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

HARP підкорює ринок Канади

Були тут і представники заводу ХАРП, підшипники якого вже досить відомі в Канаді.

Відвідувачі виставки (в основному аграрії-практики) з великим інтересом зустріли оригінальні підшипники HARP AGRO з надійними системами ущільнень підвищеної герметичності X-SHIELD і ступичні підшипникові вузли HARP AGRO UNIT.

Варто нагадати, що дебютня участь ХАРП на цій виставці відбулася в минулому році. А в цьому році асортимент заводу викликав ще більш активний інтерес місцевих сільгоспвиробників, які вже встигли «спробувати» ряд рішень харківського бренду.

Канадські фермери, дилери, а також виробники відзначили гостру необхідність в підшипникових рішеннях, що збільшують експлуатаційний ресурс сільгосптехніки і знижують час на обслуговування. Під ці запити чудово підходять підшипники HARP, які є обслуговуваними і забезпечують стабільну роботу агрегатів навіть в найскладніших умовах.

Відвідувачі були приємно здивовані якістю та технологією виробництва компонентів HARP, а також високим ресурсом роботи підшипників. Досвід аграріїв, які роками не мають проблем з сільгосптехнікою за рахунок її комплектації підшипниками HARP, демонструє безвідмовну роботу вузлів протягом п'яти і більше сезонів.

За підсумками виставки ХАРП зміцнив партнерство з лідером дистрибуції компонентів для сільгосптехніки – канадською компанією PNS Tech з Квебека, які планують продавати підшипники ХАРП на території всієї Канади.

Підшипники HARP давно відомі в країнах ЄС, а тепер підприємство успішно закріпилося і на північноамериканському континенті.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Вітчизняний виробник сільгосптехніки розпочинає експорт до Австралії

Про це повідомив власник компанії Анатолій Кобзаренко.

«В Липовій Долині готують до відправки перший тюковоз ПТ24 та зерно-пакувальну машину для автомобілів ЗПМА «Заводу Кобзаренка» до Австралії», – зазначив власник компанії.

За його словами, австралійський ринок агротехніки має деякі особливості.

«В країні переважає великогабаритна аграрна техніка. Автопоїзд може мати три причепи, але норми навантаження на вісь ті ж самі, тому продавець автомобільної гуми тут заробляє добре. Бункери перевантажувачі як силоси, їхати їм потрібно тільки до поля, далі стоять», — зауважив Анатолій Кобзаренко. .

Джерело: AgroTimes

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Як дослідити якість і безпечність продукції

Виростили врожай – обов’язково перевірте його якість та безпечність. Адже саме від цього залежатиме, що з ним робити далі – експортувати, вжити в їжу, використати на корм худобі тощо. Крім того, така перевірка захистить життя і здоров'я людей, екологію навколишнього середовища та попередить дії, що можуть ввести в оману партнерів. Бо під час вирощування застосовується сила-силенна пестицидів та агрохімікатів, і якщо використовувати їх в межах регламенту – шкоди не буде, та якщо ж зловживати…

«Належна безпека та якість продукції – це вимоги сучасної дійсності, коли будь-що споживача задовольнити не може; бо саме він, споживач, і є регулятором рівня виробництва й попиту на ринку, – вважає керівник сервісно-аналітичного центру «Інституту здоров’я рослин» Ірина Перехрест. – Тому кожна країна має затверджені стандарти якості та безпеки готової продукції. В Україні сьогодні їх регулює ДСТУ, та оскільки наша країна прагне до євроінтеграції, ми поступово переходимо на європейські стандарти: наприклад, залишкову кількість пестицидів у продукції ми визначаємо відповідно до Регламенту (ЕС) № 396/2005». 

«Інститут здоров’я рослин» досліджує продукцію рослинництва, насіння сільськогосподарських культур, зернові та зернобобові культури і продукти їх переробки, крупи, плодоовочеву продукцію, продукцію бджільництва, мед, олії на показники безпеки – токсичні елементи, залишкову кількість пестицидів (понад 160 показників), мікотоксини.

«Ми застосовуємо найрізноманітніші методи досліджень – від скринінгу до хроматографії, – пояснює пані Ірина. – Оскільки для деяких продуктів достатньо скринінг-методу, однак, наприклад, якщо ви експортуєте продукцію бджільництва, партнери вимагатимуть уже розширеного дослідження вашої продукції». 

Читайте також: Формуємо систему підживлення для озимих культур

Крім того, дослідження продукції проводять за агробіологічними показниками й безпосередньо показниками якості. Так, у зернових, зернобобових культурах, продуктах їх переробки, крупах, кормах та комбікормах виявляють вологість, засміченість, білок, інші показники. В овочах, фруктах, плодоовочевій продукції та продуктах їх переробки – сухі речовини та/або вологі, сухі речовини, нерозчинні у воді, тощо; крім того, вчені оцінюють їх зовнішній вигляд, консистенцію, колір, смак і запах. Ці дослідження визначають якість і придатність продукції до вживання у загальному й убезпечують як виробника, так і споживача від багатьох потенційних ризиків.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

LOZOVA MACHINERY підкорюють простори Великобританії

4 вересня у Східний Нортгемптоншир з’їжджаються відомі та імениті компанії, адже це агрозахід, який представляє унікальну можливість не тільки побачити усе нове обладнання в роботі, але й обговорити нові ідеї з провідними спеціалістами галузі.

У цьому році відвідувачі змогли в реальній роботі оцінити переваги дискових борін ДУКАТ шириною захвату 3 та 5 метрів, які укомплектовані подвійними П-подібними котками. Профіль котків створює ефект зворотного ущільнення, покращуючи структуру ґрунту та формуючи оптимальну посівну борозну.  У ході демонстрації знаряддя  показали високу якість ґрунтообробки, легко пройшлись по каменистому та піщаному ґрунті.

Агрегати ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН з великим інтересом зустрічали у Великобританії. Місцеві аграрії вже знайомі з технікою українського бренду та успішно використовують її у своїх господарствах. Фермери відзначають продуктивність знаряддя та комфорт у застосуванні, машини не потребують додаткового змащування, а унікальні підшипникові вузли не потребують обслуговування.

LOZOVA MACHINERY продовжують освоювати британський ринок та в січні відправляються у Бірменгем на сільськогосподарську виставку LAMMA’2020.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview