Фермер поділився секретами вирощування верхових і робочих порід коней

Україна завжди славилася своїм племінним, робітничим і спортивним конярством серед колишніх республік СРСР. Вік її найстаріших кінних заводів налічує понад 100 років. Багато національних порід здобули славу та повагу не тільки в Україні, а й за її межами.

Керуючий фермою Анатолій Крамар з села Ненадиха Тетіївського району на Київщині вже 10 років розводить коней. Чоловік з дитинства любив тварин і вирішив йти цим шляхом, обравши професію зоотехніка, пише uatv.ua.

“Років 10 тому ми закупили маточне поголів’я у племінного заводу. Це була порода українська верхова. Спостерігаючи за тим, як люди використовують коней в спорті, мені захотілося, щоб і у нас були такі коні. Зараз у нас багато як робочих коней, так і верхових, яких ми продаємо”, – розповідає він.

Окрім української верхової, на фермі Анатолія розводять породу новоолександрівський ваговоз. Цих коней використовують в основному для перевезення вантажів, на фермі на них підвозять корми.

“Для запліднення кобил ми використовуємо німецького вестфальського жеребця. В Україні ця порода найбільше поширена, саме її найчастіше застосовують для покриття українських верхових. Також використовуємо голштинську породу“, – ділиться секретами своєї справи Анатолій Крамар.

За словами фермера, найважче – це привчити коня слухатися людини, щоб він дозволяв сідати собі на спину, міг в упряжці ходити.

“Маленьке лоша ми привчаємо до вуздечки через півроку після народження, коли відлучаємо від мами. Є в нас коні, яких приборкати дуже важко. Але все одно кожного коня можна привчити до того, щоб їздити на ньому верхи”, – вважає Анатолій.
Крамар каже, що для розведення коней важлива наявність хороших луків, де тварини могли б пастися, харчуватися різнотрав’ям і гуляти на волі. Також їм дають повноцінні натуральні корми без ГМО.

“Усі корми вирощуються ось тут, на цих луках, де не застосовуються ніякі добрива, хімія. Сіно, зерно, кукурудза. Овес – найголовніший корм для коня, адже йому потрібна енергія”, – пояснює чоловік.

За день тварина з’їдає 3 кг вівса, 4 кг сіна, 2 кг пшениці. Середній дорослий робочий кінь за рік з’їдає 1,5 тонни вівса, 4-5 тонн сіна, 500 кг висівок, тонну моркви. Також коням потрібна сіль, в рік потрібно приблизно 13 кг (трохи більше кілограма солі на місяць). За добу дорослий кінь може випити до 60-80 л води.

На фермі виробляють кобиляче молоко. Про кисломолочний продукт кумис, який роблять з нього, і про його цілющі властивості українці поінформовані мало. Для виробництва використовують молоко новоолександрівських ваговозів. Верхових коней не доять взагалі.
“У нас багатопрофільне тваринництво. Коні – допоміжний напрямок, для душі. На них просто приємно дивитися, однієї цієї причини достатньо, щоб почати їх розводити”, – резюмує Анатолій Крамар.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Актуальні ціни на фрукти та ягоди

На фруктовому майданчику збільшився асортимент персиків, а ціни вас потішать. Абрикосів стає менше, тож якщо хочете зробити запаси - поспішіть.

Тримають позиціїї кавуни, диня, лохина, виноград та слива. Стає більше яблук, з'явилися груші та полуниця.

Актуальні ціни на фрукти та ягоди  у відео від Інфо-шувар.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Як правильно вибирати безпечну рибу?

Теґи: 

Риба має бути безпечною, свіжою та смачною. Як купити на ринку саме таку? Спитали у професіоналів.

Експерти ветеринарно-санітарної лабораторії на ринку "Шувар" розповіли:

- на що звертати уваги при купівлі риби
- зовнішні ознаки свіжої та безпечної риби
- які документи мають бути у продавців.
 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Актуальні ціни на фрукти: на ринку дешевшає виноград

Липень добігає кінця, і пропозиція на ринку змінюється. Зокрема, можемо назвати ТОП-3 позицій:

- персики, 
- виноград, 
- сливи.
Асортимент великий, а ціни - знижуються. Натомість з прилавків зникли черешня та чорниця, а ціна на вишню є стабільною.

Свіжий огляд актуальних цін від "Інфо-Шувар".

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Скільки заробляють на раках в Україні

Україна має великі перспективи для розвитку ферм з вирощування раків, оскільки в країні досить багато придатних для цього джерел води – річки, озера, занедбані зрошувальні канали, які ніким не затребувані, пише uatv.ua

“На початку двохтисячних я почав займатися дайвінгом. Мені було дуже цікаво спостерігати за підводним світом наших річок. Тоді я познайомився з таким дивовижним звіром, як довгопалий рак. Він є основним видом раку в наших українських річках. Я почав спостерігати за поведінкою раку, аналізувати, робити висновки і… закохався в цю справу. Так з часом прийшла ідея створити ферму з розведення. У 2015 році ми почали проект, спрямований на вивчення вирощування раків в природних умовах. Це складний, тривалий, але дуже цікавий процес”, – розповідає фермер Роман Ковальчук.


Рака можна вважати одним з наших національних надбань. Свого часу його завезли з України до Туреччини, де на сьогоднішній день дуже багато ракорозвідних ферм. І зараз вона – лідер із вирощування цих членистоногих.

“Починаючи своє господарство, я хотів поступово відновити цю галузь і в Україні”, – додав фермер.


За словами аналітика Андрія Мокрякова, в Україні виловом і розведенням раків зазвичай займаються дрібні господарства, великих ферм – не більше 5.

“Найчастіше їх виловлюють в натуральних водоймах. Якщо говоримо про штучні водойми, то це можуть бути рибні ферми, для яких вирощування раків є побічним бізнесом. За офіційними даними, в 2018 році було виловлено 20 тонн раків прісноводних”, – зазначив аналітик.

Для розвитку ферми Роману було потрібно немало часу. Зате тепер тут вирощують малька, сформовані ракові колонії і накопичено достатній рівень знань, яких вистачить для того, щоб починати великі проекти з відновлення популяції в різних річках, і щоб взагалі вийти на ринок. У Західній Європі попит на м’ясо раків в рази перевищує пропозицію. Ця обставина – великий плюс на користь тих, хто вирішить освоїти цей бізнес.


“З економічної точки зору, вирощування раку – це мега вигідно. Якщо порахувати в цифрах, то лише з 1 кг ікряної самки, а це 20 штук, через 3 роки ми отримаємо 30-40 кг товарного раку на продаж. Відповідно, вклавши в кожен кг по 6 євро, отримуємо 180 євро через 3 роки”, – говорить фермер.

Даний бізнес для України є перспективним, адже ці членистоногі не вимагають якогось особливого догляду, харчування, високих витрат на корми, оскільки харчуються в основному планктоном. Тому основними вимогами є наявність натурального або штучного водоймища, і потужності з вилову та зберігання раків до місця продажу.

“Перспективи вирощування раків обумовлені тим, що вони досить дорогі, 1 кг раків – від 9 євро, в перерахунку на чисте м’ясо вартість може скласти близько 60-70 євро за кг”, – говорить Андрій Мокряк.


Важливою умовою для розведення раку є підготовка водойми. Починати необхідно з розгорнутого аналізу хімічного складу води, перевірки її жорсткості, вмісту кисню, нітратів і нітритів. Рак чутливий до іонів заліза. Якщо рак живе в воді зі шкідливими речовинами, швидше за все, у нього буде погано працювати печінка, він буде повільно рости та розвиватися. Його зростанню сприяє сонце, тому навколо водойми споруджуються піщані насипи, щоб він міг на них грітися. Також вкрай бажані обривисті берега для побудови раками будиночків. Коли самки відкладають ікринки, вони ховаються кожна в свій будиночок, оберігаючи ікру від нападу інших раків або риб. Для раків також важлива проточність води.
В добре підготовленій воді за 3 роки рак може дорости до 80 грамів (хоча зазвичай він досягає 50).
“М’ясо раків можна використовувати все, крім травного тракту. Найбільше використовуються ракові шийки, черевце та лапки. Все інше просто не дуже естетичне, хоча теж вживається”, – розповідає дієтолог Євгенія Розум.

Цей продукт можна їсти людям з серцево-судинними захворюваннями, підвищеним холестерином. Єдиний недолік – це те, що м’ясо алергенне, дітям-підліткам потрібно обережно його куштувати, а маленьким дітям до 3-5 років воно взагалі не рекомендується.

“Не так давно ми з моїм товаришем створили програму з вивчення раків і відновлення ферм з їх розведення в Україні. Цю концепцію ми направили до Академії наук і отримали перше позитивне затвердження нашого проекту. Незабаром розпочнемо ще більш активну діяльність з вирощування малька. На базі нашого господарства буде створений науковий майданчик з вивчення довгопалого раку. Незабаром ми зможемо вийти на ринок з раком великого розміру і високим тоннажем”, – зазначив Роман Ковальчук.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Як змінилися ціни на фрукти та ягоди

За тиждень збільшилась пропозиція слив, винограду, кавунів, яблук, а ціни на них знизились. Вишня і малина тримають ціну, проте їх завжди можна знайти на майданчику.  Лохину вже можна купити за 90 грн/кг!

Детальніше в огляді від Інфо-Шувар.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview