170513

Гадзало знову обрали президентом НААН

Про це повідомляє AgroPortal.ua.

Таке рішення під час таємного голосування підтримали 186 академіків, членів-кореспондентів НААН.

За колишнього віце-президента НААН, академіка НААН Максима Мельничука віддали свої голоси 43 присутніх.

«Наше завдання — зробити все, щоб менше було засилля іноземної інноваційної продукції в Україні... Я думаю, що ми зробимо все, щоб знайти нормальну співпрацю з новим прем'єр-міністром, Кабінетом міністрів України, з депутатським корпусом і Президентом», — сказав Гадзало.

У свою чергу Максим Мельничук побажав Ярослава Гадзало плідних успіхів.

«Я вважаю свою місію на цьому етапі виконаною. Я на це зважився і це було не тільки моя думка», — додав він.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

У Британії презентували горілку з чорнобильської води та пшениці

Теґи: 

Про це йдеться в повідомленні на сайті Державного агентства України з управління зоною відчуження (ДАЗВ), пише Інтерфакс-Україна.

"Для виготовлення експериментальної партії "Атомік" використовувалась вода з Чорнобильських свердловин. Дистильований алкоголь розводили з мінеральною водою із глибокого водоносного шару в місті Чорнобиль, який має схожий хімічний склад із ґрунтовими водами регіону Шампань у Франції. У воді не було виявлено радіоактивного забруднення", - йдеться в повідомленні.

Експериментальний алкоголь було презентовано у Великій Британії, повідомляється в прес-релізі. У планах дослідників - налагодити виробництво горілки і повертати 75% прибутку громаді постраждалих від аварії на ЧАЕС регіонів.

"Ми не плануємо вирощувати зерно у зоні відчуження у промислових масштабах, оскільки там зараз заповідник дикої природи. Натомість ми хочемо працювати у зоні обов’язкового відселення, де рівні забруднення значно нижчі і де все ще проживають люди. Ми прагнемо зробити високоцінний продукт для підтримки економічного розвитку цих територій", - посилається прес-служба ДАЗВ на професора Джима Сміта з університету Портсмута.

За інформацією Держагентства, наразі створюється соціальне підприємство "Чорнобильська алкогольна компанія", яке в майбутньому вироблятиме і продаватиме горілку "Атомік".

"Для старту виробництва потрібно вирішити низку юридичних питань, після чого вчені сподіваються розпочати невелике експериментальне виробництво", - зазначили у ДАЗВ.

"Атомік" було розроблено в рамках проекту, який фінансує Рада з досліджень природного середовища Великої Британії (NERC). Мета проекту - з'ясувати, чи можна безпечно використовувати частину занедбаних після аварії на ЧАЕС земель для вирощування сільськогосподарських культур і коли саме.

Після трьох років вивчення міграції радіонуклідів із ґрунту зони відчуження в сільгоспкультури, вирощені на цій території, вчені дійшли висновку, що в чорнобильській зоні можна створити чистий і радіаційно безпечний продукт. В експериментальних зразках, вирощених у рамках проекту, вони виявили незначне перевищення допустимої концентрації (20 Бк/кг) стронцію-90. Але оскільки в процесі виготовлення алкоголю кількість "домішок" у зерні зазвичай зменшується, то в готовому напої вони змогли виявити лише природний радіонуклід вуглець-14. Концентрація вуглецю-14 була не вищою, ніж у будь-якому іншому алкогольному напої.

Дослідники наголошують, що сьогодні в зоні обов'язкового відселення є території, які можна використовувати для безпечного вирощування сільгоспкультур, якщо робити це під радіоекологічним контролем.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

У Білорусі викидають помідори: фермери не можуть продати весь урожай

Про дешеві помідори та проблеми сільгоспвиробників пише білоруське видання Хартыя97, передає landlord.ua.

Закупівельна ціна в деяких регіонах впала з 1,5-1,8 білоруських рублів (18,5-22 грн за курсом) до 80-90 коп (10- 11 грн), а то й 30 коп (4 грн). І навіть за такою ціною білоруські фермери не можуть продати стиглі помідори.

Господарі кажуть, що добре заробили на помідорах у липні. Тепер же деякі погрожують публічно викинути свою продукцію на звалище і викласти фото в інтернет. У такий спосіб сподіваються привернути увагу керівництва країни до давно назрілої проблеми переробки вітчизняної продукції.

А деякі вже викидають.

– Викидають. Свині не їдять. Парочка свиней не може з’їсти тонну помідорів, – каже фермер, що привозить товар на ринок і Мінськ.

На ринку в Мінську червоні помідори продаються по 1,50 руб (18,5-22 грн), жовті – від 2 до 3,50 руб (25-43 грн) за кілограм. Рожеві трохи дорожчі.

У магазині ціна на білоруські помідори в п’ять разів вище закупівельної, але стиглі помідори в хід не йдуть, бо псуються. Українські помідори коштують в Білорусі так само, як і білоруські- від 1,50 руб (18,5 грн).

На ринку ж в Україні помідори зараз набагато дорожче, ніж у сусідній Білорусі: 28 – 30 гривень за кілограм. У Києві ціни доходять до 60 гривень за кілограм. Втім, у регіонах спостерігається падіння ціни: так, у Львові грунтові помідори можна побачити по 7-10 грн за кг, пише Znaj.ua.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Агросектор має бути належно представлений в Уряді

Про це повідомляє прес-служба ЄБА.

Агросектор – важлива складова економічного розвитку і гарант продовольчої безпеки країни. Так, на сьогодні, Україна входить до переліку найбільших експортерів агропродукції у світі. До прикладу, серед лідерів експорту української продукції залишаються зернові культури, олії та насіння олійних культур, Україна впевнено тримає лідерські позиції по експорту меду тощо.

В цілому, аграрний сектор формує 18% ВВП України, а експорт аграрної продукції, за інформацією Мінагрополітики, у 2018 році становив 18,6 млн. дол. США.

Аналізуючи світовий досвід, варто зазначити, що країни ЄС, США, Китаю, Канади, тощо мають відповідні аграрні міністерства. На глобальному рівні в структурі ООН є також окрема організація – ФАО. Всі ці структури відіграють важливу роль у формуванні аграрної політики, гарантуванні продовольчої безпеки, стимулюванні розвитку, розробці розумних регуляцій, в тому числі, для ефективної роботи бізнесу.

"Бізнес спільнота сподівається, що нова політична команда прийме рішення після ретельного вивчення світового досвіду, зважить всі за і проти, проаналізує, чи дійсно нова ідея буде корисною для країни та оцінить можливі наслідки для сфери. Крім цього, cподіваємось, що і думка прозорого бізнесу буде почута. Говорячи про бізнес, для компаній дуже важлива ефективність роботи, якість сервісів, що надаються, прозорість процесів. І, варто наголосити, протягом останніх кількох років, на думку компаній-членів Асоціації, комунікація з Міністерством відбувалась дійсно на високому рівні.
Тому, враховуючи обсяги розвитку та потенціал галузі, інтереси агросектору варто належним чином представляти в Уряді в якості окремої структури. Сподіваємся, думку бізнесу врахують в питанні доцільності існування в країні галузевого міністерства", - зазначає Анна Дерев’янко, виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації.

Нагадаємо, Українська зернова асоціація звернулась до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Президента України з проханням посприяти у збереженні Міністерства аграрної політики та продовольства України в нинішньому форматі роботи зі збереженням всіх наявних функцій та відповідальності.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Модель ринку землі в Україні презентують у серпні

Модель ринку землі в Україні можуть представити до кінця серпня. Про це заявив радник заступника голови Офісу президента Денис Малюська, пише AgroPolit.com.

Він зазначив, що наразі тривають консультації із експертами та фахівцями галузі.

«У нас дуже жорсткі строки. Якщо ми хочемо запускати ринок землі у 2020 році, нам потрібно починати навіть не сьогодні, а позавчора. Ми не збираємся просто запустити ринок, ми маємо виконати величезну підготовчу роботу, яку не зробили протягом минулих років», — зазначив Малюська.

Також у Зеленського додали, що є велика ймовірність того, що ринок відкриють як для фізичних, так і юридичних осіб.

З економічної точки зору, підстав відкривати ринок землі тільки для фізичних осіб немає сенсу", — констатував Малюська.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Китай готовий купувати український волоський горіх

Про це «АгргоЮг» розповів Президент асоціації горіховодів України Володимир Пахно.

— Китай займає перше місце в світі по валовому збору, але, в той же час, вони двічі до мене приїжджали і говорили, що готові купувати весь український горіх гарної або поганої якості. Тобто, ще нового врожаю горіха немає, а вже готуються контракти, закупівля йде, – повідомляє Пахно.

Пахно вважає, що, крім Китаю, ринок збуту українського волоського горіха необмежений.

— Що стосується подальших покупок або продажів в Європу, Азію. Тільки в Європі брак горіха налічує приблизно 100 тисяч тонн. Я вже не кажу про країни Перської затоки, азіатських країнах. У них горіхи використовуються скрізь. Тому ринок збуту необмежений. Другий момент – збільшення населення Індії, Китаю, – зазначає експерт.

Але також президент асоціації говорить про те, що в Європі на сьогоднішній день ціни на волоський горіх впали. На це вплинуло декілька факторів: від відмови Китаю купувати волоський горіх із США, до появи на ринку нових гравців, таких як Чилі. Вже в минулому році там збирали досить об'ємний урожай горіха.

— Якщо раніше цілий горіх коштував у межах від 4-5 євро, то останні ціни зараз десь 2-2,4 євро. Але, в той же час, ми знову займаємо перше місце по експорту волоського горіха, займаємо третє місце по валовому збору – випередили Іран, попереду нас тільки Китай і США, – розповідає президент асоціації.

У той же час, він нарікає на якість українського горіха.

— На жаль, якість горіха українського не завжди нормальна з тієї причини, що сьогодні ще близько 60-70% – горіх, зібраний в населення. Цей горіх не зовсім задовільної якості. Коли я розмовляю з філіями, питаю, скільки разів у році ви поливаєте горіх, обробляєте – відповідь однозначна «жодного разу». Горіх – це жива істота. І так само, як доглядають за помідорами, деревами. Як будь-яка інша істота – вона хоче пити, їсти. Тому його потрібно підгодовувати, йому не вистачає мікроелементів, потрібно додавати. І тоді він буде світлим і хорошої якості. Плюс – треба формувати крону, тому що горіх любить світло і тепло. Тому сьогодні ми робимо більший акцент на ті горіхи, які отримуємо в промислових садах, яким 3-4 і більше років. І це вже сортовий горіх. А той, що з населення піде на потреби внутрішнього ринку, – резюмує Володимир Пахно.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview