HARP на АГРО-2019: надійність, ефективність, конкурентоспроможність

Номенклатура підшипників HARP постійно розширюється – освоюються нові типи, а традиційні лінійки підшипників допрацьовуються, щоб поліпшити експлуатаційні характеристики, зробити техніку конкурентоздатною, а технічне обслуговування легше і швидше.

Експозиція HARP – надійність, ефективність, конкурентоспроможність – підшипники HARP AGRO з ущільненнями підвищеної герметичності X-SHIELD, серія підшипників UC (аналоги YAR), ES (YET), EX (YEL) і лінійка корпусних вузлів на базі даних підшипників, а також оновлені ступичні підшипникові вузли HARP AGRO UNIT.

Підшипники HARP AGRO з ущільненнями підвищеної герметичності X-SHIELD – це особлива лінійка підшипників, які включають в себе самі передові розробки ХАРП. Комплектуючі гарантують аграрію стійкість до максимальних навантажень, роботу у важких умовах і збільшений термін служби.

Оновлені ступичні підшипникові вузли HARP AGRO UNIT забезпечують роботу сільпхозагрегатів протягом п'яти і більше років без необхідності будь-якого обслуговування вузлів. В оновленій лінійці ширина корпусу приведена в повну відповідність із зарубіжними аналогами – 60 мм, встановлено додатковий захист з боку диска. З вдосконаленою конструкцією необслуговувані рішення HARP стали ще надійніше.

Серія підшипників UC і лінійка корпусних вузлів мають знижене тертя і підвищену ефективність на додаток до збільшеного терміну служби.

Підшипники HARP AGRO дозволяють компанії задовольняти запити навіть найвимогливіших клієнтів не тільки в Україні, але і за її межами. Харківський підшипниковий завод виробляє продукцію за сучасними технологіями. Навантаження на підшипник розподіляється рівномірно на всю поверхню, що дозволяє ще краще контролювати температурний режим, тим самим покращувати зносостійкість підшипників і вузлів.

Запрошуємо відвідати стенд HARP біля шостого павільйону та ознайомитися з інноваціями.

Місце проведення «АГРО-2019»: НК «Експоцентр України», пр-т Академіка Глушкова, 1 (м. Київ).

 

Час роботи «АГРО-2019»: 4 червня – 10:00-18:00;

5-6 червня – 09:00-18:00;

7 червня – 09:00-16:00.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

«Нібулон» спустив на воду найбільший самохідний перевантажувач в Україні

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Представники «Нібулону» називають цей проект найскладнішим у своїй практиці, а також – найдовшим судном в історії незалежної України. Введення судна в експлуатацію запланований на 20 вересня поточного року.

Також наголошується, що всього ж на воду вже спущено 75-е судно «нібулонівського» флоту.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

LOZOVA MACHINERY в Південно-Східній Європі

У Болгарії (14-17.05, BATA AGRO-2019) і Румунії (16-19.05, Agriplanta-RomAgroTec-2019) українська компанія продемонструвала дискові борони ДУКАТ.
За словами начальника відділу продажів Марини Каменєвої європейські фермери цінують агрегати ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН за їх універсальність і економічність, а також відзначають надійність необслуговуваних підшипникових вузлів і ресорних стійок.

«У нас оптимістичні очікування щодо збільшення частки продажів в Румунії, це дуже перспективний ринок. Тут переважають невеликі господарства, що використовують трактори малої і середньої потужності. У нас в асортименті представлено цілий ряд ґрунтообробної техніки з відповідними параметрами», – говорить вона.

Великий інтерес у румунських аграріїв викликав ДУКАТ з шириною захвату 3 метри і комплекс з системного носія ТАЛЕР з двома навішеними на нього 4-х-метровими боронами ДУКАТ. Крім того, цікава опція змінних катків, реалізована в лінійці дискових машин. Фермери можуть вибрати будь-який з 5 варіантів катків, орієнтуючись на тип ґрунту і спосіб його обробки.

Марина Каменєва також прогнозує зростання ринку Болгарії. «Крім наших ДУКАТІВ є попит на зубопружинні борони і глибокорозпушувачі. Місцевих аграріїв приваблює незмінно висока якість нашої техніки і здатність працювати з будь-яким видом ґрунту, включаючи важкопрохідний, що особливо актуально для кам'янистих полів Болгарії», – зазначає вона.
Найближчим часом болгарські фермери зможуть побачити агрегати ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН в роботі, вже влітку за підтримки офіційного дилера стартують демо-покази LOZOVA MACHINERY.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Компанія VITAGRO PARTNER запрошує аграріїв на щорічні Дні Поля

Дні поля – це чудова можливість для сільгоспвиробників на власні очі побачити унікальні системи вирощування, захисту і підживлення різних культур, з перших вуст дізнатися про корисні речі цікаво і доступно від агроекспертів. І ще одне. Це нагода зустріти старих друзів та зав‘язати нові знайомства, щоб поспілкуватись на професійні теми і не тільки.

Компанія VITAGRO PARTNER  запрошує аграріїв на щорічні Дні Поля, на яких створить атмосферу Дикого Заходу. Незабутні враження, нові знання та яскраві емоції всім присутнім гарантовані! 

Дати днів полів:

31.05.2019   Харківська обл. Красноградський р-н, с.Наталіно.  вул. І.Сенченка 124. Готельно - ресторанний комплекс "Лісний"

07.06.2019  с. Лісоводи 

14.06.2019  смт. Клевань, Рівненської обл. вул. Б. Хмельницького, 41 а , ресторан "Коливань" 

22.06.2019 м . Козелец, вул. Московськая, 110 , р-н "Московський", Координати  демополігону: N50°51.226', Е31°07.118'

Програма заходів:

10.00- 11.00 Реєстрація

11.10- 11.20 Вступне слово

11.20-12.20 Погодні виклики. Особливості захисту озимих культур в умовах вегетації 2019 року.

12.20 - 12.40 Роль гуматів у підвищенні рентабельності вирощування сільськогосподарських культур

12.40 - Відвідування заводу Semelita. Огляд новітнього обладнання. Нова лінія протруювання, нова лінія  колібрування насіння. (День поля у с. Лісоводи)

13.00 - 14.30 Огляд демонстраційного поля:

Новинки 2019: пшениця, горох, ячмінь. Нові високоврожайні сорти від европейських  та канадських оригінаторів.

14.30 - 15.00  Обговорення демонстраційних посівів, обмін інформацією

15.00 - 19.00  Обід, розважальна програма.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Штучний інтелект іде в поля: нова ера в логістиці агробізнесу

Сучасний світ вимагає швидких рішень і гнучкості у мінливих умовах ринку. Рік тому компанія Kernel взяла курс на оптимізацію логістики врожаю від поля до порту призначення. Все це привело компанію до рішення створити імітаційну модель ланцюга поставок на базі програмного забезпечення AnyLogic.

Імітаційна модель поставок вже використовується в світі, але в агробізнесі компанія Kernel стала першою, хто вирішив перекласти всю логістику на діджитал-рейки. Втілити в життя концепцію smart-логістики допомогла компанія Business Logic. Ідея полягала в тому, щоб штучний інтелект розраховував весь ланцюжок транспортування врожаю, починаючи від поля і закінчуючи вантаженням в порту.

Інноваційна імітаційна модель – це мозковий центр всього процесу постачань. На основі наявних даних облікових систем вона дозволяє проаналізувати минулий і майбутній сезони, допущені помилки, врахувати зміни і скласти кілька варіантів руху зерна від поля до порту всього за півдня! Це ноу-хау в аграрному секторі.

«Від ідеї до фінального етапу реалізації програми пройшло близько року з різною інтенсивністю, – розповідає Микола Мірошниченко, директор з логістики Кернел. – В результаті отримали автоматизовану систему, яка самостійно пропонує різні альтернативи, а ось прийняття рішення командою лежить в площині обраної стратегії: мінімізація логістичних витрат, пріоритетність у завозі власного зерна на елеваторах компанії, швидкість доставки зерна в порт та ін.»

Проаналізувавши всі показники, імітаційна модель Kernel пропонує кілька логістичних сценаріїв, включаючи дату, поле і на який склад з нього краще везти зібраний урожай, і скільки необхідно відвантажити зі складів, щоб прийняти весь урожай і максимізувати оборотність елеватора.

Читайте також: Як вивезти зерно в порт швидше та дешевше – досвід «Кернел»

«Імітаційна модель – це серце всієї логістики, яка дозволяє прораховувати різні сценарії і вибирати найбільш оптимальні та вигідні рішення. А значить, робить компанію ще більш фінансово успішною і рентабельною на світовому ринку агроіндустрії. Вона дозволяє виявити вузькі місця і заздалегідь прорахувати варіанти, як уникнути колапсу або перерозподілити транспортні потоки, щоб не створювати надмірного навантаження, – коментує Микола Мірошниченко. – Також програма враховує технічні та інші обмеження, бере до уваги наявні дані, і в результаті вносить рекомендації з підготовки компанії до початку сезону. Наприклад, побудувати елеватор або впровадити нове обладнання, або збільшувати приймання, очищення, сушіння та інше».

Зараз імітаційна модель пройшла тестування і в новому сезоні вступає в роботу. В перспективі її зможе використовувати не тільки Департамент логістики, але й інші структурні підрозділи компанії. Наприклад, фінансова служба – для розрахунку видатків на наступний період і бюджетування автомобільних і залізничних перевезень врожаю, а Департамент зберігання – для складання планів заготівлі по елеваторам.

Довідка: Компанія Kernel – світовий лідер з виробництва та експорту соняшникової олії, ключовий постачальник агропродукції на світові ринки, обробляє 550 000 га землі, управляє 39 елеваторами з загальним обсягом одноразового зберігання зерна 2,67 млн тонн і портовими терміналами, що дозволяють здійснювати перевалку 6,5 млн тонн продукції на рік

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Якісно, зручно та надійно: «UKRAVIT» запускає власний інтернет-магазин

Щоб бути ближче до клієнта і забезпечити його високоякісною продукцією, компанія «UKRAVIT» з 20.05.2019 запустила власний інтернет-магазин. Тож тепер замість шукати необхідні препарати на різних маркетаплейсах аграрії можуть знайти все необхідне на одному майданчику.

Офіційний інтернет-магазин стане ще одним інструментом у портфелі компанії, який допоможе підібрати технології для виробництва сільгосппродукції. Окрім широкого спектру ЗЗР і мікродобрив, клієнтам пропонуються готові системи захисту і підживлення основних культур, які вирощують в Україні, сезонні продукти та банк корисних статей і відеоматеріалів з найактуальніших питань аграрної сфери.

Крім того, платформа передбачає зручну систему фільтрів, спрощений формат оформлення замовлень, консультацію оператора, а також швидку доставку в будь-який регіон України.

Дізнатися більше

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 140 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися:

ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, пр-т Перемоги 42.

Гаряча лінія: 0 800 301 401

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview