ХАРП представить інноваційну продукцію в Китаї

ХАРП продемонструє надійні, необслуговувані і зносостійкі моделі підшипників і вузлів, призначених для різних галузей промисловості та аграрного сектору.

Експозиція буде включати в себе як стандартну продукцію підприємства – кулькові і роликові підшипники для загального машинобудування HARP і автомобільної галузі HARP AUTO з підвищеним терміном служби, так і зразки інноваційних підшипникових вузлів закритого типу для залізничного транспорту з збільшеним міжремонтним пробігом 8 років або 800 000 км – TBU HARP 1520, CRU Duplex, CRB HARP. Прем'єрою на виставці стане підшипник європейського типу WJ/WJP з параметрами 130x240 мм, розрахований на вантажні та пасажирські вагони «простору 1435».

Серед експонентів ХАРП також лінійки корпусних підшипників UC (YAR), ES (YET), EX (YEL) з ущільненнями нового покоління і вузлами на базі даних підшипників, підшипники HARP AGRO з герметичними ущільненнями X-SHIELD і необслуговувані ступичні підшипникові вузли HARP AGRO UNIT.

Серед учасників заходу – найбільші гравці підшипникового ринку: виробники, дистриб'ютори, міжнародні дилерські мережі. Таким чином, участь ХАРП в найбільшій виставці Азіатсько-Тихоокеанського регіону дозволить харківському підприємству збільшити експортний потенціал і запустити нові інвестиційні проекти, відкривши можливості для розвитку і зміцнення ділових зв'язків з китайськими партнерами.

Запрошуємо відвідати стенд ХАРП на CIBIE 2018: № E236
Підшипники HARP – перевірені рішення для Вас!

Довідка:
Харківський підшипниковий завод  (ХАРП) – провідне в СНД підприємство з виробництва підшипників і підшипникових вузлів для підприємств сільськогосподарського машинобудування, залізничної галузі, транспортного машинобудування і автомобільної промисловості. Продукція заводу поставляється більш ніж в 20 країн світу через офіційного дистриб'ютора ХАРП – «УПЕК ТРЕЙДИНГ» та мережу дилерів СНД, Близького Сходу та Східної Європи.

China International Bearing Industry Exhibition проходить з 1990 р. з періодичністю один раз у два роки. На території площею в 55000 кв. м. більше 1000 компаній зі всього світу представлять свою продукцію 60000 відвідувачів і покупців з 50 країн. Організатор виставки – Китайська асоціація підшипникової промисловості (CBIA).

 

Ваш вибір 'Подобається'.

На Житомирщині відкрився сучасний насіннєвий завод

Про це повідомив Президент України Петро Порошенко у Twitter.

«На Житомирщині відкрився сучасний завод із виробництва насіння сільськогосподарських культур компанії «Bayer». А це – 85 постійних та 220 сезонних робочих місць для українців», -  зазначив Петро Порошенко.

Він підкреслив, що будівництво заводу – «чергове свідчення, що Україна приваблива для міжнародних інвестицій країна».

Нагадаємо, що будівництво заводу з виробництва насіння в Почуйках почалося у 2014 році. Вартість інвестицій становила 650 млн грн.

Ринок свердловинних насосів України: реалії та перспективи

У чому полягають конкурентні відмінності і переваги даного товару, а також про ринок свердловинних насосів України і перспективи його розвитку розповідає директор електротехнічного дивізіону Харківського електромеханічного заводу «Укрелектромаш» Кізілов Андрій.

– Як Ви оцінюєте ринок свердловинних насосів України?
– Загальний ринок свердловинних насосів в Україні становить понад 250 тис. насосів на рік як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва.

Значну частину ринку займає обладнання китайського виробництва, яке знаходиться в низькій ціновій категорії. Дані насоси, як правило, конструктивно є аналогами провідних виробників, але серйозно відрізняються якістю застосовуваних матеріалів і складанням як від них, так і між собою. Перевагою китайської продукції є, насамперед, низька ціна, але дана категорія насосів, як правило, має низьку якість і ненадійна. Споживач ризикує залишитися без водопостачання в самий невідповідний момент.

У високій ціновій ніші знаходиться обладнання провідних світових компаній Німеччини, Італії, Данії, США і так далі, але вони складають не більше 3% на ринку «свердловинників» України. Їх відрізняють якість і висока ціна. Однак одним з недоліків застосування імпортних насосів в нашій країні є можливі поломки через неадаптованість до наших побутових реалій. Наприклад, не всі насоси зарубіжного виробництва здатні впоратися з частими перепадами напруги, зниженою напругою.

Демократичні за ціною і нітрохи не гірші за якістю імпортних аналогів свердловинні насоси вітчизняного виробництва. Українські виробники успішно працюють над удосконаленням існуючих та розробкою нових конкурентоспроможних насосів, адаптованих під особливості і запити вітчизняного ринку.

Серед усього розмаїття продукції існує один незмінний факт: найбільш важливі для споживача характеристики насосів – напір і продуктивність – ні у одного з виробників, представлених на ринку України в низькому і середньому цінових сегментах, не відповідають дійсності, всі вони завищені. Через це українці змушені купувати насоси на 1 або 2 ступеня за напором вище, ніж їм дійсно необхідно, і це досить сильно б'є по кишені споживача. Ми задалися метою змінити дану ситуацію на ринку «свердловинників» і створили товар з чесними значеннями продуктивності і напору кожного насоса.

– Які ще були внесені удосконалення в конструкцію нової лінійки насосів HELZ?
– Лінійка свердловинних насосів «Капітан Плюс» включає в себе 6 насосів з оригінальною моноблочною запатентованою конструкцією і напором від 20 до 70 м. Це максимально ефективне і якісне обладнання з мінімальними експлуатаційними витратами. Споживана потужність насосів – від 0,49 до 1,2 кВт, максимальний створюваний напір – до 100 м, об'ємна подача – до 3 м3/ч. Оптимальна моноблочна конструкція корпусу насоса забезпечує економію електроенергії за рахунок зниження механічних втрат. А розміщений усередині корпусу в безпосередній близькості від двигуна конденсатор зменшує падіння напруги в кабелі живлення. Від проникнення води двигун насоса захищає по корпусу подвійний каскад гумових ущільнювальних кілець, по лінії валу – подвійний каскад з керамо-графітового торцевого ущільнення та армовані гумові манжети від провідних європейських виробників.

– Які параметри є визначальними при виборі насосів?
– Перш ніж придбати насос, необхідно знати кілька ключових параметрів: продуктивність свердловини (дебет), статичний і динамічний рівень води в свердловині, її глибину і діаметр. При цьому продуктивність насоса повинна відповідати і параметрами свердловини і кількістю води, яка вам потрібна. Також напір насоса повинен відповідати глибині свердловини. Але крім підйому води із глибини свердловини, насос повинен видавати достатній напір, щоб вода подолала гідравлічний опір труб на горизонтальних ділянках, піднялася на достатню висоту в самому будинку і дійшла до місця споживання. Тому так важливо, щоб кожна цифра в характеристиці обладнання відповідала дійсності.

Визначальним при виборі продукту також є комплексне співвідношення таких споживчих параметрів ціна/якість/сервіс. Насоси вітчизняного виробництва якісні, довговічні і в той же час доступні за ціною. HELZ по праву залишається однією з найбільш надійних вітчизняних торгових марок, продукція якої на ділі відповідає всім заявленим характеристикам.

– Які перспективи розвитку ринку свердловинних насосів?
– Ємність ринку обладнання для водопостачання досить значна. На тлі зростання затребуваності приватного житла і зростання темпів індивідуального житлового будівництва зростає попит на насосне обладнання. Так як система водопостачання  - це один із самих основних елементів благоустрою, а бажання створити для себе і своєї сім'ї комфортні умови є у кожного власника приватного будинку. Ця задача звичайно вирішується шляхом створення водопостачання на базі свердловини.

На сьогоднішній день прогнозується щорічне зростання даного сегменту ринку приблизно на 7-12%.

– Які плани продажів насосів HELZ? Чи є пріоритетом експортні програми?
– На даний момент ми в основному орієнтуємось на внутрішній ринок, розширюючи дилерську мережу. І, звичайно ж, у перспективі – це розвиток експортного потенціалу. Плануємо почати виходити на ринок Східної Європи, зокрема таких країн, як Польща, Словаччина, Чехія, Молдова та інші. Відзначу також, що на етапі проектування і розробки продукції ми врахували всі вимоги щодо якості, безпеки та екологічності, що пред'являються до свердловинних насосів в країнах Євросоюзу.

– Крім свердловинних насосів, яку ще продукцію пропонує бренд HELZ споживачам?
– Крім свердловинних насосів «Капітан Плюс», HELZ пропонує традиційну лінійку поливних поверхневих електронасосів БОЦМАН (серії БЦ), які добре відомі споживачам завдяки своїй надійності, невибагливості і довговічності. Крім цього, лінійку товарів народного споживання доповнюють подрібнювачі кормів серії ІКОР, які використовуються для дроблення пшениці, жита, ячменю, кукурудзи, інших зернових культур, а також коренеплодів і є незамінними помічниками в підсобних і фермерських господарствах.

Ваш вибір 'Подобається'.

Прем'єр-міністр України відзначив великий потенціал Лозівського КМЗ

Глава Уряду зустрівся з колективом заводу та ознайомився з процесом виготовлення сільськогосподарської техніки, мостів для тракторів Харківського тракторного заводу (ХТЗ), побував у ковальсько-пресовому цеху та на дільниці складання оборонної продукції.

Як зазначив Володимир Гройсман, такі підприємства як ЛКМЗ мають важливе значення для формування національної стратегії економічного розвитку країни.

«Українська машинобудівна галузь має великий потенціал росту як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках. І сьогодні ряд державних програм спрямовані на те, щоб підняти вітчизняне виробництво, більше виробляти в Україні. Я впевнений, що у таких заводів як ЛКМЗ з таким високим технологічним оснащенням – хороша перспектива, і я все зроблю для того, щоб такі підприємства працювали», – сказав Прем'єр-міністр України.

Під час зустрічі з трудовим колективом Володимир Гройсман обговорив питання, які потребують підтримки уряду, підкреслив, що в майбутньому обсяги виробництва буде зростати, оскільки держава дуже потребує у даних сегментах продукції, а також подякував заводчан за їх працю на благо розвитку України.


Довідка:
Лозівський ковальсько-механічний завод (ЛКМЗ) – найбільший на території СНД підприємство по виробництву сільськогосподарської та спецтехніки; трансмісії, шасі, компонентів для дорожньо-будівельної, залізничної та автодорожньої техніки.

 

Ваш вибір 'Цікаво'.

Найбільший вітчизняний виробник цукру отримав 35 млн грн кредиту

Про це повідомили у прес-службі фінустанови, пише НВ.

Загальна сума фінансування складе 34,9 млн грн на 24 місяці, надані ресурси будуть використані на поповнення обігових коштів підприємств холдингу.

Агропромхолдинг Астарта - найбільший виробник цукру в Україні з часткою виробництва близько 25%, земельний банк якого становить 245 тис. га. Також компанія займається виробництвом молока та переробкою сої.

Компанія здійснює діяльність у Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях.

Найбільшими акціонерами Астарти є бізнесмен Віктор Іванчик і міжнародна фінансова група Fairfax Financial Holdings Limited, акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі.

Відзначається, що Кредобанк вперше співпрацює з холдингом.

 

Ваш вибір 'Подобається'.

ХАРП удосконалив упаковку

Теґи: 

ХАРП активно співпрацює з європейськими партнерами, планує вихід на ринки Америки, Південно-Східної Азії, Африки. Для підвищення впізнаваності бренду на міжнародній арені і з турботою про своїх клієнтів, компанія прийняла рішення оновити упаковку.

Новий дизайн відповідає всім сучасним вимогам, гармонійно поєднуючи в собі екологічність, юзабіліті і комфорт. Групова транспортна упаковка буде представлена у двох варіантах у вигляді ящиків з міцного тришарового гофрованого картону зі знімною кришкою. При укладанні в індивідуальну упаковку підшипник буде фасувати в герметично запаяну поліетиленову плівку.

Основні відмінності та переваги нової тари:
- Застосування екологічного і стійкого до вологи матеріалу, який надійно захистить підшипники при транспортуванні і зберіганні.
- Складна конфігурація розкрою, завдяки чому дно, кришка і бічні сторони ящиків мають підвищену міцність. Для зручного переміщення коробки оснащені ергономічними прорізними ручками.
- Лаконічний і сучасний дизайн упаковки дозволяє легко ідентифікувати продукцію під брендом HARP, завдяки оригінальному фірмовому синього кольору і логотипу, який гармонійно доповнюється слоганом підприємства – «Перевірені рішення для Вас!».

Новий формат упаковки ХАРП гарантує збереження споживчих властивостей і експлуатаційних характеристик підшипникової продукції у відповідності з усіма існуючими державними і міжнародними стандартами.

Директор з маркетингу Наталія Акіменко впевнена, що висока якість підшипників ХАРП в поєднанні з поліпшеною упаковкою будуть сприяти подальшому успішному та довгостроковому співробітництву з споживачами різних країн світу.
«Найближчим часом вся пакувальна тара нашої продукції буде приведена до оновленого стилю. Перша партія підшипників в новій упаковці зійде з конвеєра вже в серпні 2018 року», – анонсує Н. Акіменко.

Нагадаємо, що з квітня 2018 року ХАРП також збільшив до 2 років гарантійний термін зберігання підшипників кулькового і роликового груп.